logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

W Integart Festiwal Druku trwa nadal!

  S 20.09.2019, przeczytano 637 razy
ilustracjastrzałka

Festiwal Druku 2019 dobiegł końca. Cieszymy się, że mogliśmy z Państwem spędzić wspólnie ten czas w szczególności, że przybyliście na to wydarzenie tak licznie. Cieszy nas fakt, że nasza oferta spotkała się z tak dobrym przyjęciem!


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/w-integart-festiwal-druku-trwa-nadal%21,384046,artykul.html

W ramach kontynuacji współpracy Integart przygotował kilka ciekawych propozycji! Jedną z nich są Dni Otwarte poświęcone technologii HP Stitch, które odbędą się już 26 i 27 września w Błoniach pod Wrocławiem. Szczegółowe informacje na temat eventu oraz możliwość rejestracji udostępniono na stronie: https://www.integart.com.pl/events/item/105.

Kolejną propozycją skierowaną do firm, które zainteresowane są zakupem urządzeń komplementarnych tj. plotery tnące, laminatory czy aplikatory stołowe, jest atrakcyjna oferta cenowa na zakup tych urządzeń. Co prawda atrakcyjny cennik obowiązywał jedynie na targach Festiwal Druku, ale ciągle istnieje możliwość skorzystania z oferty w ramach sklepu internetowego Komplementarne.pl. Więcej informacji na tej stronie.

Dla firm zainteresowanych ofertą mediową Integart przygotował także limitowaną ilość zestawów zawierające próbki materiałów. Aby je otrzymać należy wypełnić ten formularz. Kto pierwszy ten lepszy!

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rema Congress – prelekcje z Krzysztofem Sarneckim
RemaCongress to okazja do poszerzenia wiedzy branżowej na targach RemaDays Warsaw. Podczas najbliższej edycji gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Krzysztof Sarnecki – Przedsiębiorca, konsultant strategiczny, zawodowy negocjator, trener biznesu i coach.
Rusza zimowa kampania reklamowa marki Lech Premium
Leszek powraca w zimowej odsłonie, po raz piąty odkrywając przed konsumentami limitowaną edycję wyjątkowych puszek! Inspirowane górskim krajobrazem oraz zamarzniętym, krystalicznie czystym jeziorem, przywodzą na myśl tegoroczne hasło marki, które przekonuje, że nawet kiedy zimowe spotkania zapowiadają się chłodno, Leszek przełamuje lody.
Kampania edukacyjna poświęcona „Zrozumieć AZS”
Ponad 91%[1] pacjentów cierpiących na atopowe zapalenie skóry doświadcza przewlekłego  bólu, którego nie sposób uśmierzyć – wynika z ankiety przeprowadzonej przez Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych wśród pacjentów z AZS. Rozdrapane do krwi, sączące się rany powodują, że boli całe ciało, a zwykłe nałożenie...
Wideo 360 stopni to już standard na rynku
Rynek kamer sportowych, nieruchomości czy amatorskiego fotografowania przeszedł już na filmowanie w 360 stopniach. Rejestrowanie obrazu dookoła pozwala na immersyjne przeżycia i zanurzenie się w przekazywanej treści. Handlowcom pomaga to przenieść klienta do oferowanej inwestycji, nawet jeśli nie zostały jeszcze wylane pod nią fundamenty. W tej chwili producenci skupiają się...
Bezpłatne szkolenie online z obsługi drukarki 3D Makerbor Method X
Dowiedz się, jak wykorzystać najnowszą drukarkę 3D MakerBot METHOD X w zastosowaniach przemysłowych. Sprawdź, jakie technologie odpowiadają za dokładność i powtarzalność druku z inżynieryjnych materiałów. Bezpłatne webinarium odbędzie się 17 grudnia o godz. 11:00.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764