logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

W Integart Festiwal Druku trwa nadal!

  S 20.09.2019, przeczytano 786 razy
ilustracjastrzałka

Festiwal Druku 2019 dobiegł końca. Cieszymy się, że mogliśmy z Państwem spędzić wspólnie ten czas w szczególności, że przybyliście na to wydarzenie tak licznie. Cieszy nas fakt, że nasza oferta spotkała się z tak dobrym przyjęciem!


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/w-integart-festiwal-druku-trwa-nadal%21,384046,artykul.html

W ramach kontynuacji współpracy Integart przygotował kilka ciekawych propozycji! Jedną z nich są Dni Otwarte poświęcone technologii HP Stitch, które odbędą się już 26 i 27 września w Błoniach pod Wrocławiem. Szczegółowe informacje na temat eventu oraz możliwość rejestracji udostępniono na stronie: https://www.integart.com.pl/events/item/105.

Kolejną propozycją skierowaną do firm, które zainteresowane są zakupem urządzeń komplementarnych tj. plotery tnące, laminatory czy aplikatory stołowe, jest atrakcyjna oferta cenowa na zakup tych urządzeń. Co prawda atrakcyjny cennik obowiązywał jedynie na targach Festiwal Druku, ale ciągle istnieje możliwość skorzystania z oferty w ramach sklepu internetowego Komplementarne.pl. Więcej informacji na tej stronie.

Dla firm zainteresowanych ofertą mediową Integart przygotował także limitowaną ilość zestawów zawierające próbki materiałów. Aby je otrzymać należy wypełnić ten formularz. Kto pierwszy ten lepszy!

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Podsumowanie 16. edycji targów Remadays Warsaw 2020
14 lutego zakończyła się 16. edycja jednej z największych imprez wystawienniczych, która na 3 dni skupiła ok. 21 000 zwiedzających. W ocenie organizatora, wystawców, jak i przybyłych gości targi można uznać za udane, szczególnie uwzględniając udział ok. 3500 zwiedzających z zagranicy z 52 krajów. Wysoki poziom produktów, usług, a także wszystkich punktów programu...
Polacy coraz chętniej personalizują i zmieniają wygląd swoich aut
Prawie 9 na 10 kierowców przywiązuje wagę do wyglądu i estetyki swojego samochodu – wynika z sondażu SW Research „Czy pasja do motoryzacji ma płeć?” na zlecenie 3M. Mężczyźni bardziej dbają o stan lakieru, a kobiety poświęcają większą uwagę temu, aby samochód miał atrakcyjny kolor, i chętniej personalizują jego wnętrze. Coraz popularniejszą...
Porozmawiajmy! 17. edycji Okk! design
Człowiek może przestać mówić, ale nie może przestać komunikować – jak stwierdził wybitny psycholog Paul Watzlawick. Komunikacja odgrywa niezwykle istotną rolę w naszej codzienności, pracy, relacjach – dlatego właśnie ona będzie tematem przewodnim 17. edycji OKK! design. Wydarzenie odbędzie się 9 marca 2020 w warszawskiej przestrzeni Mysia 3.
Rośnie rola treści wideo w grafice komputerowej
Dynamiczny rozwój nowych technologii sprawił, że graficy komputerowi zyskali nowe narzędzia, które ułatwiają i usprawniają ich pracę. Powstają systemy sztucznej inteligencji automatyzujące wykonywanie rutynowych zadań, aplikacje ułatwiające tworzenie profesjonalnych grafik przez amatorów oraz narzędzia przystosowane do projektowania w wirtualnej...
Agencja Brandingowa Tango na Międzynarodowych Targach w Dubaju
W tym tygodniu Tango podbijało Dubaj. Jako agencja brandingowa specjalizujemy się w projektach dla branży spożywczej, dlatego nie mogło nas zabraknąć na największych na świecie Targach Żywności Gulfood 2020 w Dubaju.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764