logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

W Onet Audio pierwsza seria dokumentalna audio Przeglądu Sportowego Onet

  PR 24.07.2023, przeczytano 306 razy

W Onet Audio pojawił się właśnie czwarty odcinek serii dokumentalnej audio „Górnik w potrzasku”. Seria powstała na podstawie reportażu dziennikarza Przeglądu Sportowego Onet Łukasza Olkowicza, który opisał, jak i dlaczego marnuje się jeden z największych potencjałów w polskiej piłce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/w-onet-audio-pierwsza-seria-dokumentalna-audio-przegladu-sportowego-onet,400871,artykul.html

„Górnik w potrzasku” jest wynikiem kilkumiesięcznej pracy dziennikarza. – Skoro są audyty klubów piłkarskich przed przejęciem przez właściciela, to my postaraliśmy się o audyt dziennikarski Górnika Zabrze – podkreśla Łukasz Olkowicz, dziennikarz Przeglądu Sportowego Onet, autor serii „Górnik w potrzasku”.

Zespół Onet Audio stworzył wysokiej jakości serię dokumentalną audio na podstawie napisanego artykułu i zebranych przez Łukasza Olkowicza materiałów. To wyjątkowe doświadczenie jest dostępne dla subskrybentów Onet Premium. W aplikacji Onet Audio można już posłuchać czterech odcinków serii.

Narratorem jest jeden z najbardziej znanych głosów w Polsce - Jarosław Łukomski, który należy do najbardziej znanych polskich lektorów, czytał m.in. takie filmy jak: Helikopter w ogniu, Milczenie owiec, Faceci w czerni czy serial Newsroom.

– Seria dokumentalna o Górniku, to nie tylko dziennikarstwo narracyjne, ale także specjalne udźwiękowienie, które pobudza wyobraźnię. Dodatkowo, w odcinkach można usłyszeć oryginalne nagrania rozmów Łukasza Olkowicza z osobami, które nie chciały ujawniać swojej tożsamości, dlatego zmieniliśmy ich głos w odcinkach. Wszystko to sprawia, że doświadczenie z dziennikarstwem audio jest wyjątkowe – mówi Sabina Lipska, dyrektor video i audio w Ringier Axel Springer Polska.

Onet jako jedno z najważniejszych źródeł dostarczania informacji w Polsce oferuje także jakościowe treści dziennikarskie w wersji audio. Onet Audio dociera do odbiorców Onetu, Newsweeka, Przeglądu Sportowego, Forbesa i jest idealnym rozwiązaniem dla odbiorców, chcących zaangażować się w dziennikarstwo w momentach, gdy czytanie nie jest możliwe np. podczas dojazdów do pracy, wyprowadzania psa, biegania lub podróżowania.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„5. rewolucja” wkracza do Radia Nowy Świat
amian Kwiek, były dziennikarz Trójki, rozpoczyna współpracę z Radiem Nowy Świat. Będzie autorem nowego podcastu „5. rewolucja”, którego punkt wyjścia to idea nawiązująca do rewolucji przemysłowych.
Atrakcyjne produkcje z katalogu BBC Studios stały się teraz dostępne na żądanie dla Abonentów usług telewizyjnych UPC.
Seriale TVN Warner Bros. Discovery debiutują za granicą
Po sukcesie na rynku lokalnym seriale fabularne pod marką Player Original ruszają w dalszą podróż! Wybrane tytuły z bogatej biblioteki fabularnej TVN Warner Bros. Discovery wkrótce zadebiutują na platformie MAX w USA i 29 krajach Europy. Pierwszy – miniserial „Kontrola” Nataszy Parzymies – będzie dostępny dla widzów za granicą już od 8...
Czterokrotny laureat Pulitzera publikuje na Goniec.pl
Wraz z początkiem grudnia funckję redaktora naczelnego Gońca objał Janusz Schwertner. Do zespołu dołączyli również dziennikarze Mateusz Baczyński oraz Jakub Wątor. Pod nowym kierownictwem redakcja wystartowała ze specjalną akcją #ŁącząNasMedia, w ramach której współpracować będzie z najsłynniejszymi i najlepszymi dziennikarzami z całego świata. W...
„Wyborcza” i „Wysokie Obcasy” ze świąteczną akcją dla subskrybentów
„Wyborcza” i „Wysokie Obcasy” zaprosiły do świątecznej współpracy znakomite autorki i autora, którzy napiszą wyjątkowe opowieści specjalnie dla subskrybentów Wyborcza.pl. W głosowaniu, które potrwa do 13 grudnia br., czytelnicy i czytelniczki będą mogli sami zdecydować o tematach podejmowanych w świątecznych historiach. Akcji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764