logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

W życiu liczy się „być” czy „mieć”? Dorociński w kampanii Santander Bank

  PR 18.10.2021, przeczytano 974 razy
ilustracja

Odkładanie pieniędzy nie zawsze jest proste, jednak przychodzi łatwiej, jeśli mamy jakiś konkretny cel. W nowej kampanii reklamowej Santander Bank Polska zachęca Polaków do sprytnego oszczędzania na swoje marzenia – łatwo i bez wyrzeczeń.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/w-zyciu-liczy-sie-_byc_-czy-_miec_-dorocinski-w-kampanii-santander-bank,393432,artykul.html

Santander Bank Polska przygotował nową kampanię, w której przekonuje, że zamiast odkładać swoje marzenia, warto zacząć odkładać na marzenia. Chociaż często w życiu mamy wiele ważniejszych wydatków, teraz oszczędzanie będzie dużo łatwiejsze i pozwoli realizować zarówno podstawowe wydatki, jak i spełniać plany, które do tej pory mogły wydawać się nieosiągalne.

Z pomocą przychodzi usługa Moje Cele w aplikacji Santander mobile. To nowoczesne rozwiązanie, które pozwala łatwo ustawić w telefonie do 10 dowolnych celów oraz samodzielnie wybrać najwygodniejszy dla klienta sposób oszczędzania: odkładanie końcówek transakcji, zlecenia stałe lub jednorazowe przelewy w przypadku ekstra przychodów. Usługa ta dostępna jest dla wszystkich posiadaczy kont osobistych w Santander Bank Polska, jest bezpłatna i intuicyjna w obsłudze.

– Żyjemy w ciągłym biegu i często trudno nam nadążyć z załatwianiem codziennych drobnych spraw, a co dopiero spraw naprawdę ważnych, jak dbanie o finanse swojej rodziny czy przyszłość dzieci. Czasem chcielibyśmy też po prostu zrobić coś dla siebie. Rozwiązania proponowane przez Santander Bank Polska pomagają naszym klientom łatwiej korzystać z życia. Tak też jest w przypadku Moich Celów, nowoczesnej skarbonki XXI wieku, w której środki odkładają się same, a potem można je wykorzystać na dowolne plany – mówi Artur Sikora, dyrektor Obszaru Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu w Santander Bank Polska.

W kampanii po raz kolejny wziął udział Marcin Dorociński, który pełni rolę ambasadora marki Santander Bank Polska. Przekaz spotu doskonale uzupełnia utwór Everly Brothers – All I Have to Do Is Dream. Kampania będzie składała się z dwóch spotów z udziałem ambasadora banku, drugi pojawi się już niebawem.

Reklama emitowana będzie w telewizji, obejmie także multikanałową obecność w internecie (YouTube, VOD, social media, e-commerce i content marketing) oraz akcje promocyjne w oddziałach banku. Za koncept strategiczno-kreatywny oraz nadzór nad realizacją pierwszego spotu odpowiada agencja Red8 Advertising, za realizację spotu dom produkcyjny Propeller, a zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Starcom.

Źródło: Grupa Santander Bank Polska S.A.

www.santander.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Folie magnetyczne Coala MagForce dostępne w Antalis
Antalis wprowadza na rynek Coala MagForce, folię magnetyczną nowej generacji, która zapewnia większą siłę trzymania przy jednoczesnej redukcji wagi.
21 czerwca br. Shell wystartował z akcją promocyjną, w ramach której klubowicze Shell ClubSmart mogą zaoszczędzić do 40 gr na litrze paliwa. Z oferty można skorzystać przez 7 dni w tygodniu, tankując minimum 10 l wskazanego paliwa. Promocja potrwa do 15 września 2024 r.
Sekretne zakupy zwierząt domowych w kampanii Frisco
Sklep internetowy Frisco poszerza ofertę asortymentową produktów dla zwierząt domowych. Kategoria Dla Zwierząt obejmuje teraz szeroki wybór karm i przysmaków. To odpowiedź na zapotrzebowanie klientów na kompleksowe zakupy online również dla czworonożnych członków rodziny. W nowej kampanii „Sekretne zakupy zwierząt domowych” lider...
AMS: efektywnościowe rozliczanie retargetowanych reklam wideo
Efektywnościowy model rozliczenia Cost Per View (CPV) jest już dostępny w AMS w retargetingu reklamy OOH na urządzenia mobilne i uwzględnia tylko spoty reklamowe obejrzane w całości.
Saatchi & Saatchi kampanią loterii konsumenckiej OBI
Agencja Saatchi & Saatchi (Publicis Groupe) odpowiada za koncept strategiczno-kreatywny oraz realizację materiałów kampanii promującej „Wielką Loterię w aplikacji heyOBI”. Działania obejmują telewizję, social media oraz content video.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764