logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Radom: Wacom Intuos3 A3 Wide DTP

13.11.2017
Cena: 1 000,00 zł
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 698

Tablet piórkowy Wacom Intuos3 A3 Wide DTP - największy jaki wyprodukowała firma Wacom. Niezastąpiony do pracy przy projektowaniu graficznym, malowaniu, rysowaniu, edycji zdjęć czy montażu filmów. Dzięki ogromnej powierzchni praca na nim jest wyjątkowo komfortowa a ruchy ręki bardzo precyzyjne i naturalne - nawet przy dwóch dużych 30" monitorach.
Tablet nosi zwyczajne ślady użytkowania - widoczne na zdjęciu przetarcia mają jedynie charakter estetyczny i w żaden sposób nie wpływają na poprawność działania tabletu. Powierzchnia do rysowania w dobrym, zadbanym stanie - w 90% używane było piórko z filcową czyli miękką końcówką, dlatego nie posiada żadnych głębokich rys. Niewielkie widoczne ślady przetarć na jej powierzchni powstały od myszki.
Stan techniczny - jak nowy. W tych urządzeniach po prostu nic się nie psuje, bo nie ma co się psuć. Piórko działa idealnie.
Podłączać i projektować, rysować, malować, montować.


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wacom-intuos3-a3-wide-dtp%2C-radom,68644,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
avatar użytkownika
+ +
Ofertę złożył: donarturo
Telefon: 693330975
Kontakt: Artur

e-mail: donarturo@wp.pl

Konto donarturo nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764