logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wakacyjny konkurs Chochlika

   12.06.2021, przeczytano 465 razy
ilustracjastrzałka

Zbliżają się wakacje, a więc dobra pora aby w cieniu, na kocyku, pogłębić wiedzę poligraficzną podaną w swobodnej i relaksacyjnej formie, jaką jest “Praktyczny Poradnik Poligraficzny – Procesy”, który w lipcu tego roku ukazał się nakładem wydawnictwa Helion.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wakacyjny-konkurs-chochlika,391880,artykul.html

Autor - Andrzej Gołąb, znany naszym bywalcom również jako Chochlik Drukarski, rozlosuje trzy egzemplarze Poradnika wśród osób, które do 30 czerwca br. udostępnią w swoich mediach społecznościowych informację o książce. Informację najlepiej zamieścić w formie linku do sklepu Helion. Aby wziąć udział w losowaniu należy poinformować autora o zamieszczeniu wpisu wysyłając maila na adres andrzej.jozef.golab(at)gmail.com

Na stronach księgarni można zapoznać się ze spisem treści, wybranymi fragmentami książki oraz pierwszymi recenzjami czytelników.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Natalia Borawska i Piotr Osiński w jury konkursu KTR 2021
Natalia Borawska, associate creative director i Piotr Osiński, regional creative director, zasiądą za stołem jurorskim tegorocznej edycji KTR – największego konkursu kreatywności w Polsce. Borawska podda ocenie prace w kategorii Communication, z kolei Osiński zaopiniuje zgłoszenia w kategorii Technology.
Credit Agricole zdobył wyróżnienie w konkursie Employer Branding Excellence Awards w kategorii „Najlepsza kampania wewnętrzna”. Uwagę jury zdobyły dwa projekty wzmacniające zaangażowanie pracowników: „Power People” i „Power Teams - rozwój hybrydowej kultury pracy”.
Konkurs Grand Mobile Photo
Samsung zaprasza do udziału w konkursie Grand Mobile Photo i zgłaszania swoich prac w jednej z piętnastu kategorii, w tym kategorii Samsung Galaxy Technology. Zdjęcia można nadsyłać do 30 września 2021 r. a łączna pula nagród w konkursie wynosi 12500 €.
42 filmy spośród ponad 500 zgłoszonych materiałów trafiło do finału konkursu Grand Video Awards 2021. 13-osobowe jury wskazało nominowanych do nagród w 9 kategoriach. Od dziś można głosować na film, który otrzyma Nagrodę Widzów.
Najbardziej kreatywne kampanie rekrutacyjne – kolejna edycja „Liderów Rekrutacji”
Poszukiwanie i pozyskiwanie talentów na rynku pracy w wielu branżach nie należy do najłatwiejszych. Aby wyróżnić się na tle konkurencji, część firm stawia na nieszablonowe i kreatywne kampanie rekrutacyjne, często wykorzystując do tego szerokie możliwości, jakie dają media społecznościowe oraz marketing internetowy. Wyróżniające się, nieszablonowe rekrutacje mogą zostać...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764