logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Krosno: Wałek do usuwania kurz, prochu, zanieczyszczeń

15.09.2021
Cena: 109,00 zł
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 115

Wałek (20 cm)

Do usuwania kurzu, prochu i innych drobnych zanieczyszczeń z płaskich i lekko zakrzywionych powierzchni. Dzięki strukturze silikonu, wałek doskonale zbiera zanieczyszczenia nie zostawiając po sobie śladu na czyszczonym materiale. Po umyciu wodą bądź zastosowaniu na folii klejącej, dzięki której brud z walka na niej zostanie, może być stosowany nieskończoną ilość razy, bez najmniejszych śladów zużycia

Wałek jest na wytrzymałej metalowej ramie.

Urządzenie doskonale nadaję się do zastosowań w poligrafii, gdzie zastąpi szmatki, płyny, bądź inne, mniej wygodne formy czyszczenia powierzchni przeznaczonych pod wyklejanie i nadruk.

Doskonały do domu zarówno do zbierania prochu, kurzu, małych śmietków, do czyszczenia ubrań czy też sierści zwierzaków domowych z kanap, foteli dywanów, parkietów.

Wykonanie podkładu do czyszczenia wałka jest bardzo proste. Należy wykonać podkładkę np z płyty mdf albo grubszego hipsu lub innej twardej płyty, naklejając na nią folię klejącą (naklejkową) klejem do góry i przyklejając boki tej folii taśmą klejącą.

Zdjęcia:
https://imgur.com/hjsJIaU
https://imgur.com/nsYX5R8

Koszt wysyłki
Kurier po przedpłacie - 5 zł
Kurier pobranie - 17,50zł


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/walek-do-usuwania-kurz%2C-prochu%2C-zanieczyszczen%2C-krosno,84769,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
avatar użytkownika
+ +
Ofertę złożył: sdi
Kontakt: Łukasz Koczkodaj

e-mail: yamsha21@gmail.com

Konto sdi nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
REKLAMA

Krosno - więcej ofert

 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764