logo
GIEŁDA

Krosno: Wałek do zbierania kurzu prochu i innych śmieci

07.11.2018
Cena: 119,00 zł
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 137

Wałek do usuwania kurzu, prochu i innych drobnych zanieczyszczeń z plaskich i lekko zakrzywionych powierzchni. Dzięki strukturze silikonu, wałek doskonale zbiera zanieczyszczenia nie zostawiając po sobie śladu na czyszczonym materiale. Po umyciu wodą bądź zastosowaniu na folii klejącej, dzięki której brud z walka na niej zostanie, może być stosowany nieskończoną ilość razy, bez najmniejszych śladów zużycia

Urządzenie doskonale nadaję się do zastosowań w poligrafii, gdzie zastąpi szmatki, płyny, bądź inne, mniej wygodne formy czyszczenia powierzchni przeznaczonych pod wyklejanie i nadruk.

Doskonały do domu zarówno do zbierania prochu, kurzu, małych śmietków, do czyszczenia ubrań czy też sierści zwierzaków domowych z kanap, foteli dywanów, parkietów.

Koszt wysyłki
Kurier po przedpłacie - 8 zł
Kurier pobranie - 18,50zł

Wałek jest nowy, nigdy nie używany, zapakowany w oryginalną folię ochronną
Zdjęcia pod linkiem

https://imgur.com/nsYX5R8


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/walek-do-zbierania-kurzu-prochu-i-innych-smieci%2C-krosno,73933,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
avatar użytkownika
+
Ofertę złożył: sdi
Kontakt: Łukasz Koczkodaj

e-mail: yamsha@op.pl

Konto sdi nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
REKLAMA

Krosno - więcej ofert:

 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone