logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Walentynki z T-mobile na digitalowych nośnikach AMS

  PR 08.02.2022, przeczytano 294 razy
ilustracjastrzałka

Dzięki walentynkowej kampanii T-Mobile „Teraz miłość ma znaczenie" zakochani w czasie rzeczywistym będą publikować wyznania miłosne na nośnikach AMS - Digital Cityscreen w czterech miastach Polski - Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/walentynki-z-t-mobile-na-digitalowych-nosnikach-ams,394692,artykul.html

Od 8 lutego br. na specjalnym landing page'u akcji - terazmilosc.ams.com.pl zakochani mogą zgłaszać wyznania miłosne, które będą pojawiać się od 12 lutego na nośnikach Digital Cityscreen. Po tym terminie publikacja życzeń na nośnikach OOH zajmie mniej niż 5 minut od ich stworzenia. Życzenia będzie można wybrać z gotowych szablonów, a ich personalizacja polega na dopisaniu imion zakochanych.

— Dzięki możliwościom Digital Out-of-Home kampanie reklamowe w tętniącym życiem mieście zyskują elastyczność znaną z reklamy online. Możemy dostosować komunikat do warunków na drodze, pory dnia, pogody czy okoliczności — mówi Tomasz Muraszko, Head of Product Marketing z AMS. — W walentynkowej akcji T-Mobile wykorzystujemy real-time marketing i angażujemy kontentem w najlepszych punktach miasta — dodaje.

— Chcieliśmy, by walentynki z T-Mobile w tym roku były wyjątkowe. Rekomendowaliśmy rozwiązanie elastyczne, które w jak największym stopniu zaangażuje ludzi i pokaże ich emocje. Kanał Digital OOH w walentynkowej akcji T-Mobile #terazmaznaczenie – to spójny przekaz i niestandardowa forma — dodaje Marcin Śmiechowicz, Director z Mindshare Poland.

Za koncepcję kreatywną oraz przygotowanie kreacji odpowiedzialna jest agencja VMLY&R.

— Dobra kreacja i odpowiedni dobór kanałów reklamowych to recepta na stworzenie synergii w działaniu. Tworząc key visual projektu wzięliśmy pod uwagę nie tylko jego aspekt artystyczny, spójność graficzną z głównym key visualem kampanii, za który odpowiada agencja DDB Warszawa, ale również dostosowaliśmy go do publikacji w przestrzeni miejskiej. Kreacja dzięki temu przyciąga uwagę i angażuje odbiorców — dodaje Michał Brzeczkowski, Group Account Manager z VMLY&R.

Akcja potrwa od 8 do 14 lutego. Zgłoszenia można wysyłać już od 8 lutego.

AMS Digital oferuje dotarcie do odbiorców za pośrednictwem ponad 4200 punktów styku w całej Polsce: na przystankach (dzięki nośnikom Digital Citylight), przy kluczowych skrzyżowaniach (Digital Cityscreen), w 42 galeriach i centrach handlowych (Digital Indoor) oraz podczas korzystania z bankomatów, a także oglądania kanałów Video Out-of-Home z autorskim kontentem: Move TV w klubach fitness z segmentu premium i Traffic TV w autobusach w Warszawie.

Źródło: AMS

www.ams.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Huawei wzmacnia dział marketingu
Zmiany w warszawskim biurze Huawei. Dorocie N. Haller została powierzona dodatkowa rola. W międzynarodowych strukturach Huawei została powołana na stanowisko VP Marketing na Region Europy Środkowo-Wschodniej i krajów nordyckich. Do jej działu w Polsce dołączają trzy nowe, doświadczone osoby, które wzmocnią zespół w obszarze PRu.
Ikea: „Odkryj dom na nowo”
IKEA od lat pasjonuje się życiem w domu, dlatego chętnie odwiedza ludzi w ich mieszkaniach zlokalizowanych na całym świecie. Marka chce przy tym poznać zwyczaje oraz odmienne potrzeby mieszkańców i jak najlepiej na nie odpowiadać. W ten sposób powstała seria filmów „Life at Home Stories”, które wykorzystane zostały na festiwalach, m.in. Milan...
W całej Polsce dzieci uczyły się jak dbać o domowe ogródki
Pierwsza edycja #ZDROWOROSNA, marki W. Legutko właśnie dobiega końca. Liczby mówią za siebie - wydarzenie, w którym wzięło udział ponad 153 tys. dzieci z całej Polski, 5100 grup i klas oraz 1360 zgłoszonych placówek nie mogło przejść bez echa.
Nadmorskie Suweniry
Pamiątki z wakacji nad morzem w wydaniu jednego z najbardziej uznanych polskich projektantów będzie można oglądać w lipcu w siedzibie Stowarzyszenia Traffic Design. Wernisaż „Nadmorskich suwenirów” Jakuba Stępnia odbędzie się w najbliższy czwartek 30 czerwca o godz. 19 przy ul. Żeromskiego 36 w Gdyni.
Hisense wyróżnia piłkarki poprzez kampanię #Rememberthename
W ciągu ostatniego roku zainteresowanie kibiców piłką nożną kobiet na całym świecie zdecydowanie wzrosło. Będąc honorowym partnerem UEFA Women’s EURO 2022, firma Hisense pragnie przyczynić się do zasadniczego wzrostu i profesjonalizacji kobiecej piłki nożnej, inspirować i wspierać zawodniczki oraz kibiców, którzy z entuzjazmem podchodzą do tego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764