logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Walk drugą najbardziej kreatywną agencją w rankingu KTR

  PR 25.05.2016, przeczytano 772 razy

Grupa WALK otrzymała aż 7 mieczy w ramach tegorocznego Konkursu Twórców Reklamy, w tym 5 złotych, 1 srebrny i 1 brązowy. Jednocześnie zdobyła 34,5 punktu i tym samym uplasowała się na 2. miejscu rankingu najbardziej kreatywnych agencji w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/walk-druga-najbardziej-kreatywna-agencja-w-rankingu-ktr,28693,artykul.html

Konkurs Twórców Reklamy to największy polski festiwal kreacji reklamowej, w ramach którego nagradzane są prace budujące krajobraz komunikacji i marketingu w Polsce. W tym roku jego jury przyznało aż 7 mieczy Grupie WALK.

Projekt przygotowany przez WALK Digital dla Fundacji Integracja został wyróżniony czteroma złotymi mieczami w kategoriach: Active Advertising, Digital&Mobile, Film, PR&Event oraz srebrem ponownie w Digital&Mobile. „Nie chcę być strażakiem” to kampania, która przełamując społeczne tabu w humorystyczny sposób promuje zatrudnianie osób z niepełnosprawnością, pokazując ich jako grupę aktywną, asertywną i mającą do siebie zdrowy dystans. W kategorii Desing jury uhonorowało złotem system identyfikacji wizualnej stworzonej przez WALK Desing dla Ceviche Bar. Natomiast event „Grand Prix 2.0 16 - Spotkanie Sprzedawców Mercedes-Benz Cars” zrealizowany przez WALK Events otrzymał brąz w kategorii PR&Event.

Źródło: WALK

www.walk.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Aldi z nominacją w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”
Modernizacja zabytkowych budynków dawnej ujeżdżalni koni w Toruniu, którego inwestorem była sieć ALDI została nominowana w tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w”, który odbywa się pod patronatem min. Ministerstwa Infrastruktury. Celem konkursu jest promocja dokonań w zakresie modernizacji, adaptacji i renowacji obiektów dziedzictwa...
23 Edycja Konkursu Golden Arrow
Do 7 maja można zgłaszać projekty marketingowe, które będą rywalizować w 23 edycji konkursu Golden Arrow.
Firma Nikon nawiązała współpracę z organizacją CIWEM (Instytut gospodarowania zasobami wodnymi i zarządzania ochroną środowiska, z ang. Chartered Institution of Water and Environmental Management) oraz platformą WaterBear, aby zorganizować kolejną edycję konkursu Environmental Photographer of the Year, do którego już teraz można przesyłać zgłoszenia. W dorocznym konkursie,...
Polish Graphic Design Awards 2019: zgłoszenia do 1 maja
1 maja upływa ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń i szansa na wzięcie udziału w konkursie Polish Graphic Design Awards. Przegląd najlepszych i najważniejszych projektów graficznych ze wszystkich dziedzin komunikacji wizualnej w Polsce z 2020 roku.
Samarité zaprasza artystów do konkursu
Od teraz każdy może mieć wpływ na postrzeganie tajemniczego świata Samarité. Marka zaprasza wszystkie kreatywne osoby do stworzenia pracy artystycznej, która zostanie wykorzystana w jej komunikacji. Dla zwycięzców przewidziano nagrody główne w wysokości 1000$.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764