logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Walne Zgromadzenie Członków ZFPR wybrało nowy Zarząd

  PR 23.04.2021, przeczytano 680 razy
ilustracja

Podczas Walnego Zgromadzenia Członków Związku Firm Public Relations, które odbyło się 22 kwietnia 2021 roku, wybrano nowy skład Zarządu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/walne-zgromadzenie-czlonkow-zfpr-wybralo-nowy-zarzad,391180,artykul.html

W wyniku głosowania, w pięcioosobowym zarządzie znaleźli się: Klara Banaszewska, Dyrektor Generalna Grayling Poland, Małgorzata Bogusz, Managing Partner, Public Affairs Director, Vision Group, Katarzyna Życińska, Prezes 38 Content Communication, Dirk Aarts, Managing Partner 24/7Communication, którzy objęli funkcje Wiceprezesów. Ponadto Małgorzata Bogusz będzie pełnić funkcję Skarbnika ZFPR. Stanowisko Prezesa objął Sebastian Stępak, CEO CEE w agencji MSL. Kadencja wybranego Zarządu będzie trwała do 2022 roku.

Klara Banaszewska – od 2016 roku kieruje agencją Grayling Poland, z którą związana jest od 15 lat. Od 2019 roku jest członkinią europejskiego zarządu Grayling, reprezentującą największy rynek w regionie CEE. Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych strategii komunikacji w obszarach: public affairs, komunikacji korporacyjnej oraz zarządzania zmianą. Klara jest członkinią Rady Programowej Leadership Academy for Poland, członkinią rady fundacji Social Impact Alliance for CEE i jurorką w konkursie branży PR Złote Spinacze.

Małgorzata Bogusz – jest współzałożycielem oraz Partnerem Zarządzającym Vision Group oraz ekspertem w dziedzinie Public Affairs i lobbyingu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy dla firm z sektora farmaceutycznego i finansowego, jak również w doradztwie dla sektora publicznego. Koordynowała i realizowała krajowe oraz międzynarodowe kampanie public relations i public affairs, które otrzymały liczne nominacje i prestiżowe nagrody. Jest również koordynatorem projektów i współautorem publikacji naukowych z zakresu polityki senioralnej, innowacji i biotechnologii.

Katarzyna Życińska – twórczyni 38 Content Communication i 38GROUP. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży mediowej i marketingowej, zdobyte m.in. w Grupie Starcom MediaVest, EuroZet oraz firmie FERAX. Specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu strategii PR i content marketingowych w obszarach: PR produktowy, komunikacja korporacyjna, komunikacja społeczna.

Dirk Aarts – zdobywał wykształcenie wyższe w Heerlen Hogeschool, Holandia oraz na Uniwersytecie Erazma, Rotterdam School of Management. Do 2003 roku pracował jako marketingowiec dla sieci restauracji PepsiCo i koncernu piwowarskiego Palm Breweries. Po czterech latach dołączył do 24/7PR jako partner i współzarządzający agencją.

Sebastian Stępak – posiada blisko 20 lat doświadczenia w branży public relations. Rozpoczął karierę zawodową w agencji Ciszewski PR, pracował również w Sigmie i Graylingu. W 2011 roku powrócił do pierwszej agencji, MSL przejętej przez Grupę Publicis gdzie pracuje nieprzerwanie od 10 lat. Był jurorem w wielu konkursach, m.in. Cannes Lions, SABRE, Young Creatives, Złotych Spinaczach, CLIO Awards, KTR i wielu innych. Sebastian pełnił również funkcję wiceprezesa ZFPR w latach 2015-2017 i 2017-2019.

Zgodnie ze statutem ZFPR do kompetencji Zarządu należy m. in.: planowanie i kierowanie bieżącą pracą Związku, reprezentowanie Związku na zewnątrz, zarządzanie majątkiem i funduszami oraz podejmowanie uchwał dotyczących członkostwa w Związku.

Zarząd w nowym składzie skupi się przede wszystkim na inicjatywach mających wspomóc biznesowo wszystkich zrzeszonych w organizacji, silnej promocji profesjonalnych standardów w branży PR, działaniach mających na celu nawiązanie dialogu z administracją publiczną i sferą rządową oraz kluczowych projektach, takich jak konkurs Złote Spinacze, który od lat pozostaje największym wydarzeniem branżowym w Polsce.

Źródło: Związek Firm Public Relations

www.zfpr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764