logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Warszawski GEMIS postawił na Roland XJ-740

  PR 13.01.2008, przeczytano 2169 razy
ilustracjastrzałka

Firma Jet Media Sp. z o.o. zainstalowała w warszawskiej drukarni wielkoformatowej GEMIS najnowszy ploter z oferty ROLAND DG.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/warszawski-gemis-postawil-na-roland-xj-740,6634,artykul.html

Model XJ-740 stanowi rozwinięcie doskonale znanego modelu SJ-745 EX. Nowy ploter został standardowo wyposażony w mocniejsze silniki obsługujące 50kg rolki, trzy stopniowy stół grzewczy, nawijarkę wydruków oraz unikalny system kontroli nakładania kropel eliminujący banding. Teraz zadruku foli samoprzylepnej w rozdzielczości 360x540 dpi z prędkością ponad 20m2/h pozbawiony jest wszelkich skaz.

„Zakupiony ploter to rozwinięcie naszego parku maszyn. Stawiając na jakość dość długo opieraliśmy się technologii solwentowej, która nie spełniała naszych oczekiwań. Po namowach zgodziliśmy się jednak na pokaz i … decyzja o zakupie zapadła w ciągu godziny!” – powiedział Andrzej Strauchold współwłaściciel drukarni.

„To co niewątpliwie pomogło podjąć nam decyzję to pozbawiony Cycloheksanonu atrament Aldura, który został nam zaoferowany z maszyną. Nasze wydruki trafiają głównie do wnętrz gdzie zapach i opary solwentowe nie są mile widziane. Po prostu nie chcemy się truć oraz co najważniejsze nie chcemy tego robić naszym klientom” – powiedział Marek Strauchold współwłaściciel drukarni.

Firma Gemis S.C. powstała w 1998 roku. Od początku związana była z rynkiem wydawniczym. Działalność reklamowa pojawiła się nieco później aby w końcu stać się głównym zajęciem spółki. Obecny park maszyn obejmuje wodny ploter Roland FJ-500, pigmentowy wysokonakładowy Xerox X2 oraz laminator Seal 62+. Firma współpracuje z dużymi agencjami reklamowymi oraz indywidualnymi klientami, dla których wysoka jakość stanowi podstawowy parametr.

Dostawcą plotera jest firma Jet Media oferująca maszyny i materiały do produkcji wielkoformatowej reklamy. Firma od 2005 roku posiada status Strategicznego Partnera Roland w Polsce i tym samym jest jedynym przedstawicielem marki na rynku.

„Od oficjalnej premiery 30 listopada 2007 do końca roku sprzedaliśmy 24 sztuki modelu XJ. Muszę przyznać, że taki sukces mile nas zaskoczył. Tym bardziej, że część klientów zamówiła ploter jeszcze przed premierą. Świadczy to o dużym zaufaniu do marki Roland i nas jako jej przedstawiciela.” – powiedział Bartosz Pilkowski Dyrektor ds. Sprzedaży Roland

Ploter dostępny jest w dwóch szerokościach druku: XJ-640 (160cm) oraz XJ-740 (187cm).
Dostępne rozdzielczości: 360, 540, 720,1080 i 1440 dpi.
Prędkość maksymalna: 42,6 m2/h

Źródło: Jet Media


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: jetmedia

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Heads Advertising z kampanią dla Oleju Wielkopolskiego
Ruszyła ogólnopolska kampania Oleju Wielkopolskiego przygotowana przez agencję Heads Advertising, pod hasłem „Wielkopolski WIE”.
„499 sekund” – wystawa dźwiękowa Agnieszki Słodownik i Karoliny Wlazło-Malinowskiej w galerii Art Walk na placu Europejskim
Ghelamco Poland i Fundacja Sztuka w Mieście zapraszają na niecodzienną wystawę galerii Art Walk. „499 sekund” to narracja dźwiękowa, którą widzowie eksplorują, używając własnych smartfonów i słuchawek. Już 8 grudnia artystki opowiedzą o powstawaniu wystawy w ramach autorskiego oprowadzania po ekspozycji.
Cheetos zachęca do wspólnej rodzinnej zabawy w towarzystwie limitowanej edycji chrupek
„A Ty co ułożysz z Cheetos Hashtags?” to hasło ogólnopolskiej kampanii, w której Cheetos prezentuje dwie nowości o oryginalnym kształcie chrupek w postaci hashtagu. Limitowana edycja Cheetos to odpowiedź na oczekiwania współczesnych konsumentów, którzy poszukują ciekawych smaków i okazji do spędzania czasu w rodzinnym gronie. Aby zainspirować i zaangażować do wspólnej...
ASB Poland ponownie stawia na Skylight
Firma ASB Poland, zakończyła proces zwiększenia i aranżacji powierzchni w budynku Skylight. W efekcie dotychczasowe biuro przeszło metamorfozę, a inspirowaną naturą przestrzeń biurową stworzono na 16 i 20 piętrze. Za zarządzanie procesem aranżacji, o łącznej powierzchni ponad 1900 mkw., odpowiadał dział Workplaces w firmie Globalworth, która jest właścicielem i...
Cykl szkoleniowy CAD Projekt Design z Grupą Tubądzin
Projektowanie to proces wymagający szerokiej wiedzy i profesjonalnego podejścia. Dlatego w realizacji najbardziej wyszukanych wizji pomagają dziś zaawansowane programy, takie jak CAD decor PRO. Autorzy aplikacji wraz z Grupą Tubądzin przeprowadzili cykl szkoleń w największych miastach w Polsce.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764