logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Animal Planet: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 35
Jesienna oferta programowa TVN Warner Bros. Discovery

TVN Warner Bros. Discovery oferuje widzom najbardziej zróżnicowaną i kompletną ofertę programową.  Od telewizji, przez serwisy streamingowe, aż do produkcji kinowych. Najlepsze seriale, rozrywka, sport, newsy, programy lifestylowe, filmowe nowości, produkcje dokumentalne i audycje dla dzieci są tej jesieni na wyciągnięcie ręki.

26.08.2022 | przeczytano: 607 razy

W wyniku połączenia Discovery i WarnerMedia powstało Warner Bros. Discovery – globalny lider treści rozrywkowych i usług streamingowych

15.04.2022 | przeczytano: 568 razy
TVN Grupa Discovery liderem rynku w listopadzie

TVN Grupa Discovery niezmiennie utrzymuje pozycję lidera na polskim rynku, z miesiąca na miesiąc zwiększając łączny udział w rynku telewizyjnym. TVN był w listopadzie najchętniej oglądaną stacją telewizyjną w Polsce, a poszczególne kanały nadawcy zajęły pozycję lidera w kluczowych kategoriach tematycznych: TVN Style w kategorii lifestyle, TVN Turbo wśród kanałów factual, a TVN24 w grupie kanałów newsowych. Niezwykłą popularnością cieszą się zarówno programy emitowane w kanałach telewizyjnych, jak i produkcje własne serwisu Player. O silnej pozycji TVN Grupa Discovery świadczy także tytuł Biura Reklamy 2021 przyznany TVN Media przez magazyn „Media & Marketing Polska”.

03.12.2021 | przeczytano: 453 razy

TVN Grupa Discovery po raz kolejny potwierdziła pozycję lidera na polskim rynku. Łącznie aż osiem kanałów z grupy odnotowało wzrosty udziałów w porównaniu z rokiem 2020 (16-49). TVN był najchętniej wybieraną przez widzów stacją telewizyjną w Polsce. TVN24 niezmiennie zajmuje pozycję najpopularniejszej telewizji informacyjnej w kraju, a kanał TVN7 świetnie radzi sobie w grupie największych kanałów telewizyjnych „Big 5”. Również poszczególne programy nadawcy osiągają doskonałe wyniki;  „Fakty” pozostają najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym, a „Dzień Dobry TVN” najlepszym programem porannym. Niezwykłą popularnością cieszą się także produkcje własne serwisu Player.

05.11.2021 | przeczytano: 275 razy
TV w czasie pandemii: TVN Discovery Polska pierwszym wyborem

Grupa TVN Discovery Polska w tym trudnym dla nas wszystkich okresie nie ustaje w staraniach, aby widzowie naszych kanałów mieli dostęp do atrakcyjnej i jakościowej oferty. Dbamy o to, by mogli znaleźć rzetelne informacje, ale także bardzo potrzebne w tym momencie programy rozrywkowe i edukacyjne.

14.04.2020 | przeczytano: 664 razy
Animal Planet z nową identyfikacją wizualną

Animal Planet, stacja proponująca filmy dokumentalne o zwierzętach, naturze i naszej planecie, od 15 lipca ma nowe logo oraz oprawę graficzną. Zmiana identyfikacji wizualnej na polskim rynku jest wynikiem globalnej strategii marki.

15.07.2019 | przeczytano: 2372 razy
Dekoral rusza z wiosenną kampanią reklamową

Już od kwietnia na ekranach naszych telewizorów zobaczymy reklamę Dekoral. Jej hasło przewodnie brzmi: Różne potrzeby, jedno rozwiązanie Dekoral Clean & Color. Twórcy spotu postanowili wskazać na odmienne motywacje, jakimi kierują się konsumenci podczas wyboru produktu.

25.04.2017 | przeczytano: 374 razy
Życie nabiera barw w telewizyjnej kampanii Beckers

Ruszyła kampania telewizyjna marki Beckers. Spoty pod hasłem przewodnim „Beckers… i życie nabiera barw” emitowane są od 6 czerwca w stacjach ogólnopolskich i na kanałach tematycznych. Stworzeniem kreacji zajął się Discovery Media Brand Partnership, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy OMD.

07.06.2016 | przeczytano: 1110 razy
Clean&Color: Spoty marki Dekoral na antenie

W ogólnopolskich stacjach telewizyjnych ruszyła kampania reklamowa farby Clean&Color, nowego produktu marki Dekoral. Akcja promująca satynową farbę lateksową obejmie najważniejsze media i potrwa do końca sezonu 2016. Produkt będzie prezentowany w 30-sekundowych oraz 10-sekundowych filmach reklamowych, dzięki którym klienci poznają zalety produktu, co ułatwi im podjęcie decyzji zakupowej.

23.05.2016 | przeczytano: 509 razy
Konkurs: Spot dla Zwierciadła

Jeśli kipisz od pomysłów, a Twoja wyobraźnia nie przestaje zadziwiać znajomych, przygotuj spot reklamowy dla miesięcznika Zwierciadło, który zostanie wyemitowany w telewizji TLC, ID HD oraz Animal Planet a także w sieci kin Helios.

17.09.2015 | przeczytano: 1295 razy
1 2 3
Strona 1/4 (artykułów: 35)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764