logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Arskom Sport Brokers: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 7
Jaki potencjał marketingowy ma Paulo Sousa?

– Polska nie musi kochać Paulo Sousy – powiedział w programie „Cafe Futbol” prezes PZPN Zbigniew Boniek. No i może jeszcze nie kocha, ale z całą pewnością już się nim interesuje. Szał wokół wyczekiwanego „trenera z zagranicy” można przeliczyć na pieniądze, a te z kolei będą interesowały reklamodawców, którzy na samym Euro, reprezentacji, a docelowo może nawet na Paulo Sousie – chcą po prostu zarobić.

24.02.2021 | przeczytano: 461 razy (komentarzy: 8)

Sport Brokers rozpoczęło współpracę z portalem sportowym Meczyki.pl w zakresie obsługi oferty reklamowej serwisu jako broker mediowy. To kolejne medium sportowe o silnej pozycji w digitalu w portfolio agencji.

04.02.2021 | przeczytano: 316 razy
Atrakcyjność siatkówki versus piłka nożna dla marketerów

Dwa plemiona – fani siatkówki oraz piłki nożnej. W internetowych komentarzach, wypowiedziach niektórych dziennikarzy czy, rzadziej, samych zawodników pojawiają się argumenty w dyskusji dotyczącej tego, która dyscyplina jest lepsza, bardziej wymagająca sportowo i zasługuje na większe zainteresowanie. Spór ten jednak ostatecznie wydaje się bezcelowy, bo niczego nie zmieni – nikt racjonalny nie zaprzeczy, że piłka nożna to sport nr 1 na świecie, ale też w Polsce.

20.01.2021 | przeczytano: 483 razy

Agencja Arskom Sport Brokers rozpoczęła szeroko zakrojoną współpracę ze sportową platformą crowdfundingową razemdlasportu.com. Działania agencji obejmują m.in. prowadzenie biura prasowego, doradztwo strategiczne, działania PR czy influencer marketing.

07.01.2021 | przeczytano: 233 razy
Premiera e-booka „Youtube #Gamechanger sportu

E-book „YouTube – #GameChanger sportu. Success Story Kanału Sportowego… i nie tylko!” ujrzał światło dzienne. Publikacja powstała z inicjatywy dwóch agencji – marketingu sportowego Arskom Sport Brokers oraz digital marketingu Harbingers. E-book pokazuje, jaką ewolucję przeszły branże marketingu i mediów sportowych od momentu, gdy przeniosły swoje działania do social mediów.

26.11.2020 | przeczytano: 486 razy
Nowa zawodniczka Arskom Sport Brokers wzmocni segment produktowy agencji

Maja Matuszewska, wcześniej związana z agencją stor9_, od września rozpoczęła pracę w Arskom Sport Brokers. Będzie rozwijać m.in. segment produktowy holdingu, związany ze współpracą z influencerami, ambasadorami i nowymi projektami mediowymi.

02.10.2020 | przeczytano: 260 razy
Milena Niedziela wzmacnia agencję Arskom Sport Brokers

Po dziesięcioletniej pracy w mediach Milena Niedziela dołączyła do zespołu agencji marketingu sportowego Arskom Sport Brokers. Niedziela, która od września 2019 roku była zastępcą szefa działu wydarzenia w redakcji „Faktu”, jako office manager będzie w agencji odpowiedzialna m.in. za organizację i optymalizację procesów wewnętrznych.

05.09.2020 | przeczytano: 581 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 7)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764