logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

CRM: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 379
Marcin Dłuski wiceprezesem agencji 5Bonsai

Marcin Dłuski objął stanowisko wiceprezesa agencji 5BONSAI, wchodzącej w skład grupy They.pl. 5BONSAI określa się jako AI-powered eCRM Agency; specjalizuje się w obszarach eCRM i marketing automation. CEO agencji jest Tobiasz Bierka.

06.06.2024 | Personalia | przeczytano: 355 razy
5bonsai - nowa agencja w grupie They.pl

Grupa They.pl wyodrębnia w swojej strukturze nową agencję 5BONSAI, która funkcjonuje jako dedykowany podmiot, specjalizujący się w obszarach eCRM i marketing automation. Funkcję CEO objął Tobiasz Bierka, który jest związany z grupą od 9 lat. 5BONSAI koncentruje się nie tylko na rynku polskim, ale jednocześnie rozpoczyna też ekspansję na kilka wybranych rynków Europy Zachodniej.

07.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 258 razy
Mediaplus: wirtualna influencerka w kampanii elektrycznych BMW

Agencja Mediaplus (Group One), która koordynuje wszystkie działania mediowe w digitalu Grupy BMW w regionie CS oraz zespoły kompetencyjne w tym obszarze, prowadzi komunikację nowego w pełni elektrycznego modelu BMW iX2 oraz nowej wersji BMW X2. W działaniach reklamowych wykorzystana została wirtualna influencerka — Lil Miquela. Premierowa kampania w digitalu realizowana jest w modelu House of Communication we współpracy z agencjami Change Serviceplan, Plan.net TechNest oraz Salestube.  Za przygotowanie materiałów do kampanii odpowiedzialna jest agencja Media.Monks, za działania operacyjne agencja Serviceplan, a za kampanię offline agencja iProspect. 

22.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 469 razy (komentarzy: 3)
Patrycja Bednarek przechodzi z Empiku do Performics

Patrycja Bednarek zasila szeregi agencji marketingu efektywnościowego Performics, należącej do Publicis Groupe i obejmuje stanowisko Head of Marketing Automation. Do jej głównych zadań będzie należało tworzenie oferty biznesowej w obszarach CRM i marketing automation oraz rozwój nowych produktów narzędziowych i technologicznych.

10.04.2024 | Personalia | przeczytano: 496 razy
Seat i Cupra z Altavia Kamikaze + K2

Agencja Altavia Kamikaze + K2 (dawniej K2 Precise) po roku współpracy kontynuuje obsługę dwóch marek z Grupy Volkswagen Polska: SEAT oraz CUPRA w obszarze optymalizacji DIGITAL CUSTOMER JOURNEY.

09.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 319 razy
Przegląd narzędzi i metryk w ocenie wyników kampanii marketingowych

W dzisiejszym dynamicznym środowisku marketingowym profesjonaliści branżowi muszą operować na wyjątkowo wysokim poziomie, wykorzystując zaawansowane narzędzia i metryki do skutecznej oceny wyników kampanii marketingowych. W poniższym artykule eksperckim wspólnie z założycielem agencji Sky Agency Igorem Walęckim przyjrzymy się bardziej szczegółowo narzędziom oraz metrykom, a także przedstawimy strategie optymalizacji opartej na zebranych danych.

26.03.2024 | Porady ekspertów | przeczytano: 1110 razy
Creatio Copilot: połączone siły gen AI i platformy no-code

Creatio, globalny dostawca platformy no-code zapewniającej elastyczność automatyzacji przepływów pracy i środowisk CRM, przedstawił podczas internetowej prezentacji funkcję Creatio Copilot, która stanowi integralną część platformy Creatio i rozbudowuje ją o mechanizmy generatywnej sztucznej inteligencji dla środowiska tworzenia aplikacji no-code. Połączenie tych dwóch zaawansowanych technologii wyznacza nowy punkt odniesienia w cyfrowej transformacji. Creatio, dzięki funkcji Copilot, rozwija swoją wizję umożliwiania użytkownikom korzystania z mechanizmów automatyzacyjnych bez konieczności programowania. Pozwala to im wykorzystywać gotowe scenariusze AI, a także z łatwością tworzyć i dostosowywać nowe, a wszystko to za pośrednictwem intuicyjnych interfejsów no-code.

13.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 410 razy
Mullenlowe Warsaw powiększa zespół

Do zespołów client service i content e-commerce w agencji MullenLowe Warsaw dołączyła Natalia Dobosz na stanowisku junior account executive oraz Franciszek Kowalski, jako junior ecommerce manager.

07.03.2024 | Personalia | przeczytano: 529 razy
Bartłomiej Kamiński w nowej roli w Group One

W związku z międzynarodowym rozwojem Group One oraz jeszcze większą integracją współpracy z niemiecką Grupą Serviceplan, w strukturach polskiej grupy marketingowo-technologicznej powołana została nowa rola Head of Mediaplus International, którą objął Bartłomiej Kamiński.

05.03.2024 | Personalia | przeczytano: 493 razy

Dla blisko 90% konsumentów atrakcyjne ceny mają duże znaczenie przy wyborze produktów. Dla co trzeciego z nas liczy się dbałość o środowisko naturalne. Czy dlatego firmy postawią w tym roku na AI, hiperpersonalizację marketingową i ofertową, ceny zmieniające się w zależności od klienta, proaktywne mapowanie ścieżek konsumentów w czasie rzeczywistym czy dostawy tego samego dnia? Jakich nowości i zmian możemy spodziewać się w obsłudze klientów w 2024 roku?

20.02.2024 | Wywiady i opinie | przeczytano: 804 razy
1 2 3
Strona 1/38 (artykułów: 379)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764