logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Commvault: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 4
Innowacyjne historie klientów w kampanii Microsoft

Ponad 3-miesięczna kampania poświęcona jest otwarciu przez firmę pierwszego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej regionu przetwarzania danych, co oznacza podłączenie Polski do największej zaufanej globalnej infrastruktury chmurowej. To istotne wsparcie dla odporności kraju, społeczeństwa i organizacji oraz rozwoju polskiej Doliny Cyfrowej, a także odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wysokowydajną moc obliczeniową oraz szybki i niezawodny dostęp do usług chmurowych Microsoft. Ulokowanie regionu chmurowego w Polsce pozwala także na otwarcie się na chmurę sektorów regulowanych, dotychczas wyłączonych, takich jak bankowość, energetyka czy administracja. Chmura stanowi istotny wkład w przyspieszenie cyfryzacji i wzrost konkurencyjności. Towarzysząca temu kampania to najważniejsze w 30-letniej historii działanie komunikacyjne marki w obszarze B2B na lokalnym rynku.   

04.07.2023 | przeczytano: 624 razy
Medallia awansuje dwie Polki w strukturach organizacji

Polki umacniają swoje pozycje na stanowiskach kierowniczych w firmie Medallia – Agnieszka May-Sadowska została mianowana na stanowisko Senior Vice President i będzie zarządzała całym regionem Europy, natomiast na stanowisko Vice President International Marketing awansowała Marta Kin.

21.06.2022 | przeczytano: 660 razy
Commvault z nowym Marketing Managerem

Beata Tokarska objęła stanowisko CEE Marketing Manager w firmie Commvault, będącej czołowym dostawcą rozwiązań do ochrony danych i zarządzania informacjami. Będzie ona odpowiedzialna za realizację strategii marketingowej i nadzór nad działaniami komunikacyjnymi w regionie Europy centralnej i wschodniej. W skład regionu za który jest odpowiedzialna wchodzi Polska, Austria, Szwajcaria, a także Europa wschodnia: Rosja i Wspólnota Niepodległych Państw.

12.07.2021 | przeczytano: 460 razy
Jak sieć WWW dała początek Internetowi rzeczy

Sieć World Wide Web  ma już ponad 30 lat. Stworzony, przez sir Tima Bernersa-Lee, protokół WWW wywarł ogromny wpływ na cały obecny świat. Pierwotnie wizja Bernersa-Lee przyjmowała skromną formę schematu opartego na koncepcji zarządzania informacjami. Niespodziewanie doprowadziła jednak do eksplozji danych, torując drogę do dzisiejszego świata połączonego globalną siecią oraz umożliwiając ludziom na całym świecie bardziej otwartą i swobodną wymianę informacji.

12.07.2019 | przeczytano: 716 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 4)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764