logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Customer Experience: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 127

Marka technologiczna WeNet odnotowała w trudnym dla biznesu okresie pandemii 60% wzrost liczby klientów, którym pomogła zbudować stronę internetową. Tylko w samym 2022 r. z usług tego doradcy internetowego skorzystało ponad 3,3 tysiąca przedsiębiorców sektora MŚP. Choć coraz więcej firm przenosi swój biznes do sieci, to wciąż w tym względzie jest niewykorzystany potencjał – wiele z nich nie ma strony www, albo nie wykorzystuje do końca jej możliwości lub wręcz oszczędza na cyfryzacji, co potwierdzają badania PARP*, Eurostat** czy Keralla Research***. Eksperci WeNet podkreślają, że dziś bycie online to dla biznesu konieczność. Od początku września trwa ogólnopolska kampania reklamowa WeNet promująca efektywne wykorzystanie stron www w sektorze MŚP.

27.09.2022 | przeczytano: 108 razy
Startuje nowa kampania T-mobile z ofertą dla firm

Prowadzenie biznesu we współczesnym świecie wiąże się z wieloma wyzwaniami. Przedsiębiorcy potrzebują usług, które pozwolą im rozwijać się i bez ograniczeń realizować wyznaczone cele. W T-Mobile wiemy, jak istotny jest szybki i swobodny przepływ i dostęp do informacji, dlatego w ramach oferty MagentaBIZNES oferujemy im internet bez limitu danych i prędkości oraz nielimitowane rozmowy. Tym razem użytkownicy, którzy zdecydują się na tę usługę, będą mogli nabyć smartfon Samsung Galaxy S22 w bardzo korzystnej cenie z ratą 75 zł miesięcznie.

23.09.2022 | przeczytano: 153 razy
Kampania promująca ofertę Magenta Dom od T-Mobile

Wspólne spędzanie wolnego czasu w domu, bez względu na porę dnia, może być pełne radości. I może jeszcze bardziej cieszyć wszystkich domowników, bo dzięki ofercie Magenta Dom od T-Mobile każdy znajdzie tutaj coś dla siebie: internet światłowodowy, nielimitowany Internet w smartfonie i telewizję. A już w czwartek, 18 sierpnia startujemy z nową kampanią promująca tę ofertę – w spotach będzie można zobaczyć, jakie emocje towarzyszą rodzinom podczas domowych aktywności, takich jak np. wspólne kibicowanie. 

19.08.2022 | przeczytano: 411 razy
T-mobile partnerem Grand Video Awards i z własną kategorią konkursową

W świecie ciągłych zmian warto celebrować i uwieczniać to, co teraz ma dla nas znaczenie, by mogło pozostać z nami na dłużej. Właśnie dlatego w T-Mobile postanowiliśmy przyłączyć się do jednego z najbardziej cenionych konkursów dla twórców internetowych – Grand Video Awards – i zostać partnerem startującej dziś VIII edycji tego plebiscytu. Będziemy także patronem kategorii specjalnej – „Teraz ma znaczenie”. Nazwa ta nie jest przypadkowa – to bezpośrednie nawiązanie do naszej nowej filozofii, w ramach której podkreślamy, jak ważne jest dziś cieszenie się każdym momentem i dzielenie się, m.in. dzięki nowym technologiom, tą radością z bliskimi.

15.07.2022 | przeczytano: 513 razy
Sieć z najszybszym internetem mobilnym – rusza nowa kampania T-mobile

Wszędzie zabieramy ją ze sobą. Pozwala nam dzielić wspólne chwile z bliskimi i zachować najpiękniejsze wspomnienia. Technologia towarzyszy nam na każdym kroku. Dlatego w T-Mobile każdego dnia dostarczamy rozwiązania, które pomagają naszym klientom skupić się na wszystkim tym, co teraz ma znaczenie. Z tego względu stworzyliśmy m.in. największą sieć z 5G i wystartowaliśmy z kampanią, w której mówimy o wspierającej roli technologii w codziennym życiu.

08.07.2022 | przeczytano: 192 razy
Medallia stawia na dynamiczny rozwój polskiego zespołu

Firma Medallia rozbudowuje lokalny zespół ekspertów. Współpracę z firmą rozpoczęli Ewelina Ciach oraz Tomasz Korczyński.

12.05.2022 | przeczytano: 364 razy
Startuje nowa kampania T-mobile dla firm

Jak rozwijać biznes w niepewnych czasach? Czego potrzebują przedsiębiorcy w codziennej pracy? Teraz dla przedsiębiorców znaczenie ma to, co pewne – a dzięki ofercie MagentaBIZNES jako jedyni na rynku mają dostęp do internetu bez limitu danych i prędkości oraz nielimitowane rozmowy. O tym właśnie opowiada startująca 27 kwietnia kampania, w której promujemy ofertę MagentaBIZNES ze smartfonem Samsung Galaxy S21 FE 5G z ratą 55 zł miesięcznie.

29.04.2022 | przeczytano: 342 razy

W czasie pandemii konsumenci zaczęli częściej wchodzić w interakcje z markami za pośrednictwem kanałów cyfrowych. Gwałtowna zmiana przyzwyczajeń klientów, brak personalizacji i niewłaściwe wykorzystanie danych sprawiają jednak, że część firm ma problemy z zapewnieniem konsumentom najlepszych doświadczeń związanych z komunikacją w kanale online. Jak więc upewnić się, że strategia firmy w tym obszarze jest właściwa?

04.04.2022 | przeczytano: 484 razy
T-mobile: startuje wizerunkowa kampania w nowej platformie komunikacji

W świecie dynamicznych zmian i ciągłej niepewności planowanie przyszłości staje się wyjątkowo trudne, a czasem wręcz niemożliwe. Dlatego w T‑Mobile zachęcamy do szukania i celebrowania ważnych momentów każdego dnia. Już 9 marca startujemy z nową kampanią wizerunkową pod hasłem „Teraz ma znaczenie”, w której pokazujemy, jak niezwykła może być codzienność i jak każda chwila może stać się piękna, jeżeli tylko nadamy jej znaczenie.

11.03.2022 | przeczytano: 385 razy
Agencja Webtalk tworzy dział LAB

Agencja WebTalk rozwija kompetencje w zakresie R&D i nowych technologii, by poszerzać ofertę o nowe narzędzia zwiększające efektywność komunikacji, dzięki Internet of Behaviour, Digital Lifestyle i A-Commerce.

24.02.2022 | przeczytano: 485 razy
1 2 3
Strona 1/13 (artykułów: 127)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764