logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

DTP: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 281
Endless wygrywa przetarg Vectry

Od 1 grudnia Endless pracuje dla Vectry, największego w kraju operatora sieci kablowej. Vectra oferuje dostęp do nowoczesnego Internetu światłowodowego, telewizji cyfrowej, VOD, OTT oraz telefonii mobilnej i stacjonarnej. Agencja odpowiada za obsługę kreatywną 360 marki. Pierwsze efekty wspólnych działań Vectry i Endless, będzie można zobaczyć już wkrótce. 

22.12.2023 | przeczytano: 530 razy
Czy trzeba obawiać się konkurencji?

Stałam na przystanku tramwajowym i wpatrywałam się w wiszący tam plakat. Kojarzyłam autora tej pracy. Był młodszym ode mnie studentem Uniwersytetu Artystycznego. Dobrze rokującym i już zgarniającym swoje pierwsze nagrody. Patrzyłam na ten plakat i miałam ochotę wykrzyczeć: „Moje prace są dużo lepsze!” Ale to nie one zdobiły ten cholerny przystanek tramwajowy. Nienawidzę snobów z UAP!*

10.08.2023 | przeczytano: 1236 razy
Artykuły z cyklu Zawód ilustrator
Specjalizacja wspierająca

Zawód ilustrator: Specjalizacja wspierająca

– Aniu, czy potrafisz składać książki? – spytała koleżanka z forum literackiego, na którym udzielałam się jeszcze przed epoką lodowcową. – Jasne! – odparłam pewnie, choć dotychczas przygotowałam zaledwie jeden projekt fikcyjnego magazynu w ramach studenckiego zaliczenia. Ale do odważnych świat należy, prawda?

21.07.2023 | przeczytano: 1286 razy
Artykuły z cyklu Zawód ilustrator
Oreo zachęca do wspólnego celebrowania Dnia Ojca

Marka Oreo zachęca do świętowania Dnia Ojca, poprzez wspólną zabawę i spędzony razem czas. W ramach tegorocznej kampanii marka pragnie podkreślić, jak ważne jest budowanie wzajemnych relacji i dbanie o nie. Z tej okazji zorganizowała wyjątkową loterię konsumencką, w której do wygrania są rodzinne wyjazdy do Legolandu oraz vouchery na zakup klocków.

31.05.2023 | przeczytano: 618 razy
Aplan Media wypromuje gminę z zabytkami UNESCO

APLAN MEDIA wygrała przetarg dla Gminy Łęknica na stworzenie i przeprowadzenie kompleksowej kampanii, która wypromuje województwo lubuskie jako miejsce o dużym potencjale gospodarczym i turystycznym.

20.04.2023 | przeczytano: 573 razy
Bartłomiej Lissowski awansuje w Mediahub

Bartłomiej Lissowski awansował na stanowisko media communication directora w domu mediowym Mediahub (MullenLowe Group). Został doceniony za dotychczasową pracę dla klientów i powierzono mu dodatkową odpowiedzialność wspierania dalszego wzrostu agencji.

23.02.2023 | przeczytano: 908 razy
Wynagrodzenia w branży komunikacji marketingowej

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR ogłosiło wyniki nowego badania  wynagrodzeń i stawek cennikowych realizowanego corocznie  dla zrzeszonych w SAR podmiotów, we współpracy z opracowującą wyniki badania firmą WTW Consulting.

17.02.2023 | przeczytano: 697 razy
Fujifilm Revoria Press PC 1120 w firmie Bluejet z Gdańska

- To jedyna cyfrowa maszyna na rynku, która potrafi wydrukować piękne i równe aple - tak o pierwszym wdrożonym w Polsce urządzeniu Fujifilm Revoria Press PC 1120 mówi Piotr Kaczorowski, będący – wspólnie z bratem Pawłem – właścicielem firmy Bluejet, która zdecydowała się na zakup tego innowacyjnego rozwiązania. Jak podaje Fujifilm, kolejne kontrakty na dostawę maszyn Revoria do drukarń z naszego kraju są finalizowane, co - zdaniem producenta - potwierdza, że ta stosunkowo nowa maszyna w jego ofercie podbija rynek nie tylko na świecie, ale także w Polsce. Dzieje się tak ze względu na możliwości oferowane przez to urządzenie, które – co potwierdzają użytkownicy tych maszyn – zapewnia im przewagę konkurencyjną.

09.01.2023 | przeczytano: 1050 razy
Canon Prismaproduction i Prismasimulate Ultra: bezpieczna automatyzacja druku

Canon wprowadza  nową wersję PRISMAproduction – platformy do zarządzania przepływem prac w środowisku obsługującym druk. Równocześnie startuje PRISMAsimulate Ultra – oprogramowanie umożliwiające sprawdzenie poprawność kolorystycznej, układu graficznego oraz przewidujące ilość  atramentu  potrzebnego na wydruk pracy w technologii inkjet.

20.10.2022 | przeczytano: 570 razy
AMK Group rozwija produkcję wysoko przetworzonych opakowań

W drukarni AMK Group, która w coraz większym stopniu specjalizuje się w opakowaniach (m.in. zabezpieczonych, realizowanych w ramach wdrażanego projektu unijnego), cyfrowa przygotowalnia od wielu lat bazuje na rozwiązaniach firmy Agfa. W ostatnim czasie jej system CtP, składający się m.in. z naświetlarki Avalon N8-20, sterowanej oprogramowaniem workflow – Apogee Prepress Manage, został wzbogacony o moduł dedykowany produkcji opakowań – Packaging Pack. Obecnie to rozwiązanie software’owe Agfa jest użytkowane przez AMK Group na zasadach subskrypcji.

25.05.2022 | przeczytano: 1359 razy
1 2 3
Strona 1/29 (artykułów: 281)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764