logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Google Analytics: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 181
„Prawdziwe historie” OTOMOTO w kampanii 360

“Najważniejsze to dobrać załogę” - tak ponad 20 lat sukcesów swojej firmy na rynku motoryzacyjnym podsumowuje Stefan Lis - założyciel rodzinnego przedsiębiorstwa Auto Centrum Lis. Bohaterowie najnowszych “Prawdziwych historii” OTOMOTO wspominają zmiany na rynku motoryzacyjnym, które zaszły od początku ich działalności w branży. Biznes, który zaczynał się na kaliskiej giełdzie samochodowej, dziś jest prowadzony przez kolejne pokolenie rodziny, które zatrudnia w swoich salonach ponad 300 osób. Ogólnopolski zasięg działań firmy umożliwia współpraca z OTOMOTO, które doceniło wysoką jakość jednego z ogłoszeń dealera, przyznając nagrodę Grand Prix w konkursie dla profesjonalnych sprzedających na platformie: “Liderzy Jakości OTOMOTO”. 

06.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 320 razy
Salestube rozpoczyna współpracę z Notino

Spółka MarTech & e-commerce connected Salestube została wybrana przez największy beauty e-shop w Europie markę Notino na partnera w obszarze MarTech. Salestube dostarczy klientowi licencję Google Analytics 360 oraz zapewni wsparcie analityczne ze strony ekspertów w dziedzinie Web Analytics oraz Data Science dla zespołu marketingowego perfumerii w zakresie wykorzystania narzędzia. 

16.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 301 razy
Seat i Cupra z Altavia Kamikaze + K2

Agencja Altavia Kamikaze + K2 (dawniej K2 Precise) po roku współpracy kontynuuje obsługę dwóch marek z Grupy Volkswagen Polska: SEAT oraz CUPRA w obszarze optymalizacji DIGITAL CUSTOMER JOURNEY.

09.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 255 razy
Przegląd narzędzi i metryk w ocenie wyników kampanii marketingowych

W dzisiejszym dynamicznym środowisku marketingowym profesjonaliści branżowi muszą operować na wyjątkowo wysokim poziomie, wykorzystując zaawansowane narzędzia i metryki do skutecznej oceny wyników kampanii marketingowych. W poniższym artykule eksperckim wspólnie z założycielem agencji Sky Agency Igorem Walęckim przyjrzymy się bardziej szczegółowo narzędziom oraz metrykom, a także przedstawimy strategie optymalizacji opartej na zebranych danych.

26.03.2024 | Porady ekspertów | przeczytano: 1028 razy
Portale i wydarzenia Grupy PTWP umacniają się na rynku zdrowia

Segment zdrowia umacnia się w Grupie PTWP, czego dowodem jest rosnąca popularność i ranga organizowanych wydarzeń. IX Kongres Wyzwań Zdrowotnych zgromadził kluczowych przedstawicieli świata medycyny, administracji państwowej, samorządowej oraz organizacji pozarządowych. Łącznie odbyło się ponad 50 sesji i debat, w których uczestniczyło ponad 300 ekspertów, natomiast w całym wydarzeniu wzięło udział 3800 gości, w tym 2400 osób stacjonarnie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Za organizację wydarzenia odpowiadał należący do grupy mediowej PTWP portal rynekzdrowia.pl. Po zakończeniu Kongresu Wyzwań Zdrowotnych Grupa PTWP koncentruje się na organizacji 16. edycji największej imprezy biznesowej Europy Centralnej – Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

17.03.2024 | Świat mediów | przeczytano: 487 razy

15 marca w warszawskich Złotych Tarasach odbędzie się eMarketing Event. To obowiązkowa konferencja dla każdego, kto prowadzi biznes w internecie, jest zainteresowany najnowszymi trendami, AI, automatyzacją i optymalizacją procesów marketingowych. Wystąpią prelegenci z topowych polskich firm – między innymi Orange, Wirtualna Polska, User.com. To też dzień premiery pierwszego na świecie asystenta marketingu – Sembot AI, który został stworzony przez polską firmę Sembot. 

06.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 402 razy
Konferencja e-commerce Event 2.0 w Złotych Tarasach

14 marca w warszawskich Złotych Tarasach odbędzie się druga edycja “Ecommerce.pl Event 2.0”. Rok temu impreza zgromadziła ponad 800 uczestników i z miejsca stała się jednym z tych wydarzeń w branży handlu internetowego, którego nie można opuścić. W tym roku nie może być inaczej, bo oprócz inspirujących historii i potężnej dawki wiedzy, uczestnicy jako pierwsi w Polsce będą mogli zapoznać się z wirtualnym asystentem AI od Sembota - pierwszym tego typu rozwiązaniem na świecie, pozwalającym marketerom na oddelegowanie swoich zadań do sztucznej inteligencji.

29.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 447 razy
Jak efektywnie zarządzać danymi w kampaniach marketingowych po 6 marca?

Wraz z wejściem w życie Digital Markets Act rozpoczyna się nowa era ochrony prywatności w cyfrowym świecie. Oto kilka niezbędnych kroków, dzięki którym będziesz gotowy na zmiany i prowadzenie efektywnych działań marketingowych w oparciu o dane w zgodzie z nowymi regulacjami.

28.02.2024 | Porady ekspertów | przeczytano: 1506 razy

Biuro Reklamy TVP ogłosiło zasady sprzedaży obowiązujące przy transmisjach Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2024. Mecze będą nadawane w TVP1, TVP2, TVP Sport, oraz na portalu i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Pierwszeństwo zakupu - do 10 marca - mają oficjalni sponsorzy. Pierwszy etap sprzedaży czasu reklamowego dla pozostałych klientów rozpocznie się 11 marca.

25.02.2024 | Świat mediów | przeczytano: 631 razy
Jak polskie e-sklepy radzą sobie z GA4?

1 stycznia 2024 r. minęło pół roku od momentu, gdy standardowe usługi w Universal Analytics przestały przetwarzać dane. To ważna zmiana, szczególnie w branży e-commerce. Jak na tę zmianę zareagowały polskie e-sklepy? Na te pytanie odpowiada Raport o stanie wdrożenia GA4 przez polskie e-commerce’y Sempai. IAB Polska objął patronat nad wydawnictwem.

29.01.2024 | Nowości wydawnicze | przeczytano: 484 razy
1 2 3
Strona 1/19 (artykułów: 181)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764