logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Google: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 2330
Czy polski e-commerce potknie się tuż przed żniwami?

Na październikowym posiedzeniu Rada Polityki Pieniężnej nieoczekiwanie podwyższyła referencyjną stopę procentową o 40 punktów bazowych – z 0,1 procent do 0,5 procent. Zła wiadomość dla e-handlu nadeszła na samym progu sezonu świątecznego. Firmy, które już zaciągnęły kredyty – czy to bankowe, czy pozabankowe – mogą spodziewać się stopniowego wzrostu oprocentowania rat swoich zobowiązań. Z kolei te, które właśnie szukały zastrzyku zewnętrznego finansowania, mogą zacząć się wahać, czy gra warta jest świeczki. Jak bardzo zmiany zabolą budżety w polskim e-commerce?

26.10.2021 | przeczytano: 133 razy

Najnowsza wersja aplikacji mobilnej TOK FM została zintegrowana z Android Auto. Dzięki temu użytkownicy samochodów z tym systemem mogą słuchać programu stacji na żywo oraz podcastów w jeszcze wygodniejszy i bezpieczniejszy sposób, również wtedy, gdy znajdują się poza zasięgiem tradycyjnych nadajników radiowych. To już kolejna nowość w ofercie TOK FM dla posiadaczy aut, obok wprowadzonej wcześniej obsługi aplikacji w systemie Apple CarPlay.

26.10.2021 | przeczytano: 73 razy
Efektywna strategia sprzedaży oparta o narzędzia marketingu online

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy w sieci pojawiło się 257 milionów nowych użytkowników. To oznacza 257 mln potencjalnych klientów. Internet nie tylko udostępnił firmom nowe kanały sprzedaży, ale przede wszystkim umożliwił prowadzenie nowych form komunikowania z potencjalnymi klientami. Efektywna strategia sprzedaży oparta jest obecnie głównie o narzędzia marketingu online. Klienci przestali tworzyć niewielkie rynki lokalne. Zaczęli być postrzegani jako wielki segment globalny. Pytanie, jak do niego dotrzeć?

25.10.2021 | przeczytano: 136 razy

Agencja Lightscape działa na rynku od 13 lat i specjalizuje się w obsłudze marek finansowych, nowych technologii i startupów. Potrzeba realizacji projektu badawczego zrodziła się z feedbacku od klientów agencji, którzy widzieli konieczność działań PR, jednak wskazywali na ich istotne ograniczenie. Chodziło tu o brak możliwości “wpięcia” public relations w mechanizm pozyskiwania leadów i innych działań marketingowych online.

21.10.2021 | przeczytano: 135 razy
Podsumowanie panelu dyskusyjnego IAA Polska

Panel dyskusyjny z udziałem uczestników programu liderskiego Marketing Masterminds był wydarzeniem zwieńczającym Walne Zebranie Wyborcze Członków IAA Polska. Managerowie i specjaliści reprezentujący reklamodawców, agencje i media mogli wysłuchać głosu przyszłych branżowych liderów na ważkie dla sektora komunikacji marketingowej tematy. W dyskusji moderowanej przez Jacka Olechowskiego, członka kapituły programu Marketing Masterminds i członka Rady Nadzorczej IAA Polska, paneliści starali się odpowiedzieć na pytanie, czego nie dostrzegają obecnie branżowi liderzy i na co powinni zwrócić szczególną uwagę.

21.10.2021 | przeczytano: 206 razy
Czy w planie strategicznym firm z sektora IT jest miejsce marketing online?

Jak pokazują dane firmy analitycznej Gartner, wartość światowego rynku IT w 2019 roku wynosiła ponad 2,4 bln dolarów. W latach 2012-19 rosła o 3,4% rocznie. A epidemia wcale nie spowolniła tego trendu. Sektor IT wciąż nie jest nasycony produktami i usługami, które wspierają pracę lub codzienne funkcjonowanie firm. Nie oznacza to jednak braku konkurencji w branży. Plan strategiczny to wyznaczenie celu, którego realizacja pozwoli walczyć o pozycję lidera w branży. Wdrożenie działań z obszaru marketingu internetowego z pewnością w tym pomoże.

18.10.2021 | przeczytano: 223 razy

Performance Media to całościowa odpowiedź na digitalowe potrzeby Klientów (tzw. end-to-end).  Prowadzi kampanie 360 dla globalnych marek na całym świecie, w tym oczywiście również w Polsce. Nie tylko korzysta z pełnego wachlarza narzędzi digitalowych, ale także sama tworzy innowacyjne rozwiązania, na potrzeby swoich klientów.

15.10.2021 | przeczytano: 119 razy
Lojalizacja klientów – co zrobić, by konsument wrócił do e-sklepu?

„Nasz produkt jest świetny. Dlaczego klient nie wraca i go nie kupuje?” Wiele firm zadaje sobie wciąż to samo pytanie i nie wie, w czym tkwi problem. Z badania Consumer Discovery Study (Google/Ipsos Connect, Consumer Discovery Study, US, grudzień 2018 r.) wynika, że tylko 4% czasu, który ludzie spędzają w Internecie, jest przeznaczone na wyszukiwanie. Pozostałe 96% zajmuje przeglądnie treści i podejmowanie decyzji. Wniosek – klienci albo są gotowi do podjęcia decyzji zakupowej, albo zostaną do tego zainspirowani.

15.10.2021 | przeczytano: 340 razy

Philips nawiązał współpracę z Bluerank w zakresie obsługi SEO serwisu philips.pl. Agencja jest odpowiedzialna za optymalizację strony i rozwój sekcji blogowej. Bluerank wykorzysta we współpracy z Partnerem swoje najnowsze autorskie narzędzie

15.10.2021 | przeczytano: 210 razy

W piątek, 15 października 2021 r. ruszy nowy podcast "Warszawa nadaje", przygotowywany przez dziennikarzy "Gazety Stołecznej" i serwisu Warszawa.wyborcza.pl. W nowej audycji internetowej czytelnicy i czytelniczki "Wyborczej" będą mogli usłyszeć o tym, jak żyje się w największym polskim mieście - co się w nim zmienia, a co jeszcze wymaga zmian. W pierwszym odcinku podcastu, dostępnego m.in. na Wyborcza.pl i platformach, redakcja zaprosi wszystkich na wspólny spacer przez Nowy Świat, czyli jedną z najbardziej znanych ulic stolicy.

14.10.2021 | przeczytano: 131 razy
1 2 3
Strona 1/233 (artykułów: 2330)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764