logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Meta: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 382
Do 2026 r. wyszukiwarkom ma ubyć 1/4 użytkowników

Do 2026 roku wyszukiwarkom internetowym ma ubyć aż 25 proc. użytkowników – wynika z najnowszego raportu analityków Gartnera. Przestaniemy wyszukiwać w tradycyjny sposób? Nie, ale na pewno to AI i nasze z nią rozmowy będą czymś na porządku dziennym. Co to oznacza dla właścicieli sklepów internetowych, którzy w swoich działaniach wykorzystują najpopularniejsze wyszukiwarki na potęgę?

27.02.2024 | przeczytano: 104 razy
Rynek reklamy wzrósł o 7%% w 2023 r.

Szacowana wartość rynku reklamowego netto wyniosła w 2023 roku blisko 12 mld zł i w porównaniu do roku poprzedniego, była wyższa o 7%. Jak wynika z najnowszego Raportu o Rynku Reklamy, opublikowanego przez Publicis Groupe Polska, inwestycje reklamowe rosły w reklamie internetowej, telewizyjnej, radiowej, reklamie zewnętrznej, kinie oraz w dziennikach, zmalały zaś w magazynach.

23.02.2024 | przeczytano: 349 razy
Doubleverify wzmacnia uwierzytelnianie mediów w Meta

DoubleVerify ogłosiła rozszerzenie swoich działań z zakresu Brand Safety i Suitability na platformie Meta o pomiary na Facebook Feeds i Reels oraz Instagram Feeds i Reels. Dzięki temu poszerzeniu współpracy globalni reklamodawcy będą mogli niezależnie weryfikować jakość kampanii i chronić wartość swojej marki w tych angażujących, tworzonych przez użytkowników środowiskach medialnych.

20.02.2024 | przeczytano: 304 razy

Jedna z największych platform e-commerce w Europie aktywnie rozbudowuje swój dział digital marketingu i rozszerza jego kompetencje w tym obszarze. Zespół Allegro przejmie tym samym realizację outsourcowanych dotąd działań digital. Rozwój struktur ma pozwolić na wykorzystanie danych i narzędzi dostępnych wyłącznie wewnątrz marki.

14.02.2024 | przeczytano: 403 razy
„Firmlove” – firmowe walentynki w kampanii ING

ING zachęca Polaków do podziękowania swoim ulubionym firmom za to, że dla swoich klientów robią rzeczy niemożliwe i wysłania im firmowej Walentynki.

13.02.2024 | przeczytano: 257 razy
Współpraca z Jysk i motion mural: kampania Kiedy Ślub? od Canal+

W najbliższy piątek, 9 lutego rusza premiera serialu KIEDY ŚLUB? – komedii obyczajowej od millenialsów dla millenialsów, z parą jednych z najciekawszych obecnie aktorów młodego pokolenia, Marią Dębską i Erykiem Kulmem jr. Najnowszą produkcję wprowadza kampania obejmująca standardowe i niestandardowe działania komunikacyjne, m.in. OOH, digital, social media i influencerów, a także kampanię z JYSK oraz nowoczesny motion mural w Warszawie. Za planowanie mediów odpowiada Havas Media, za współpracę z influencerami Havas Play, a za stworzenie muralu Good Looking Studio. 

09.02.2024 | przeczytano: 403 razy
Kerris w kampanii Qual'Italy promuje włoski region Piemont

Agencja KERRIS odpowiada za realizację kampanii Qual'Italy dla ENIT – Narodowej Agencji Turystyki Włoskiej. Działania mają na celu promocję Włoch, ze szczególnym uwzględnieniem regionu Piemont, jako niepowtarzalnej destynacji turystycznej.

08.02.2024 | przeczytano: 399 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Benefit Systems zmienia logo

Benefit Systems – twórca programu MultiSport – w nowy rok wszedł z odświeżoną identyfikacją wizualną i strategią produktową, a także z ważnym projektem zorientowanym na dzielenie się wiedzą. W ramach specjalnej serii podcastów, prowadzący - Jarosław Kuźniar w towarzystwie ekspertów, takich jak Natalia Hatalska, dr Ewa Hartman, czy Jakub Mauricz poruszą temat wellbeingu, motywacji i nowoczesnych technologii wspierających pracowników i pracodawców. Wszystko po to, by zwrócić uwagę firm na dobrostan zespołów.

07.02.2024 | przeczytano: 370 razy
Fastcom z ploterami na Promo Show 2024

Firma Fastcom posiada w ofercie plotery drukujące i tnące. Jej misją jest dostarczanie najlepszych technologicznie rozwiązań i dzielenie się specjalistyczną wiedzą na każdym etapie współpracy. Urządzenia będzie można już niebawem zobaczyć podczas targów PROMO SHOW, 14-15 lutego w EXPO XXI Warszawa.

04.02.2024 | przeczytano: 372 razy
Kolejne wzmocnienie zespołu Salestube

Do zespołu Paid Social spółki Salestube (Group One) na stanowisko Head of Paid Social dołączyła Diana Sano. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialna między innymi za rozbudowę oferty produktowej w obszarze Paid Social, wdrażanie strategii Paid Social na rynku lokalnym i zagranicznym, a także za koordynację i rozwój kompetencji prawie 30-osobowego zespołu Paid Social. Dołączenie Diany do zespołu Salestube jest kolejnym silnym wzmocnieniem kompetencji spółki MarTech & e-commerce connected na rynku międzynarodowym, do której w ostatnim czasie dołączyli także Krzysztof Rosiński w roli CTO & Managing Partner oraz Katarzyna Jakubów - Tyka w roli Head of SEO.  

31.01.2024 | przeczytano: 399 razy
1 2 3
Strona 1/39 (artykułów: 382)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764