logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Rozmowy o druku: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 15
Trendy na rok 2024 w branży druku wg ekspertów Canon

Styczeń to dobra okazja ku temu, by zastanowić się czego możemy spodziewać się w branży druku w nadchodzących miesiącach. Według ekspertów Canon Polska, zeszłoroczna, dobra koniunktura towarzysząca drukarniom i dostawcom urządzeń drukarskich może się utrzymać. Wyzwania, na które trzeba się przygotować dotyczyć będą kwestii bezpieczeństwa systemów IT i postępującej automatyzacji. Dążąc do zabezpieczania zasobów w naszych firmach, nie powinniśmy też zapominać o misji środowiskowej odpowiedzialności.

18.01.2024 | przeczytano: 1464 razy
Eksperci Canon: czym żyła w 2023 r. branża druku?

W grudniowym odcinku podcastu „Rozmowy o druku” eksperci Canon Polska zaproszeni do rozmowy przez redaktora zarządzającego dziennika Rzeczpospolita, Jeremiego Jędrzejkowskiego, podsumowali najważniejsze wydarzenia w branży druku w mijającym roku. Jaki on był dla wydawców, drukarzy i producentów urządzeń drukarskich? Jakie panowały wśród nich nastroje?

21.12.2023 | przeczytano: 507 razy
Canon: czy self-publishing oznacza rewolucję na rynku wydawniczym?

W kolejnym odcinku podcastu „Rozmowy o druku” eksperci branży poligraficznej zaproszeni do dyskusji przez Canon Polska przyjrzeli się procesom, jakie zachodzą obecnie na rynku książki. Goście dziennikarza Jakuba Łukowskiego, omawiając mechanizmy panujące w branży, wskazali na rosnące zainteresowanie self-publishingiem. Co tak naprawdę oznacza sytuacja, w której autor wchodzi w rolę wydawcy? Czy tradycyjne wydawnictwo traci na znaczeniu?

27.11.2023 | przeczytano: 447 razy

Jaki będzie 2023 rok w szeroko rozumianej branży poligraficznej? Główne trendy, które – według ekspertów Canon Polska – zdominują rynek, to cyfryzacja biur, wzrost popularności druku na żądanie oraz częstsze wykorzystanie atramentu zamiast toneru. Dokładniej można o nich posłuchać w najnowszym odcinku podcastu „Rozmowy o druku”.

09.01.2023 | przeczytano: 342 razy

Technologie, które zmieniają oblicze druku. Nowe szanse dla marketingu, branży aranżacji wnętrz oraz pracowników biurowych. Ale także wyzwania, przed którymi nie da się uciec. Eksperci Canon Polska podsumowują mijający rok w dziedzinie poligrafii i rozwiązań IT dla biur.

23.12.2022 | przeczytano: 433 razy

NT–ware, oddział Canon produkujący m.in. uznane oprogramowanie chmurowe uniFLOW Online, zajął pierwszą pozycję na rynku Europy Zachodniej w 2021 r. w kategorii urządzeń i systemów do zarządzania drukiem.

28.09.2022 | przeczytano: 362 razy
Firmy jutra w najnowszym odcinku podcastu Canon

Jakie korzyści mogą wynieść firmy z cyfrowej transformacji? Jak przygotować się do procesu zmiany? I wreszcie: czy zawsze warto zmieniać swój model biznesowy? Między innymi takim tematom przyjrzeli się eksperci w najnowszym odcinku podcastu Canon.

08.08.2022 | przeczytano: 625 razy
Boom w branży home decor

Od wydruków solwentowych, mających wpływ na zdrowie, po ekologiczne i trwałe atramenty żelowe, utwardzane w świetle UV. Technologia druku tapet w ciągu ostatnich kilkunastu lat uległa znaczącym zmianom, zapewniając dynamiczny rozwój segmentu drukowanych aranżacji wnętrz. Na czym dokładniej polega technologia UVgel i jakie daje korzyści producentom oraz klientom?

06.04.2022 | przeczytano: 1170 razy
5 powodów, dlaczego warto wykorzystać druk w aranżacji wnętrz

Jeszcze kilka lat temu drukowanie ścian czy podłóg wydawało się pomysłem rodem z filmów science-fiction. Technologia nabrała jednak tempa do tego stopnia, że dziś drukowana aranżacja wnętrz to popularny trend. Ale czy wiedzieliście, że fototapety mogą być dużo bardziej wytrzymałe niż warstwa nawet najlepszej farby? Albo że wytapetować można nawet... kabinę prysznicową? Oto pięć powodów, dlaczego drukowane wnętrza podbijają rynek home decor.  

31.03.2022 | przeczytano: 1020 razy

Dlaczego drukowane aranżacje wnętrz zachwycają coraz większą liczbę klientów? Powodów jest wiele – od zadziwiającej trwałości współczesnych materiałów po nieskończone możliwości wyrażenia własnej wyobraźni. Fototapety ozdabiają dziś nasze mieszkania, wnętrza kawiarni, biur, szkół czy szpitali. I właśnie tematowi wykorzystania druku w aranżacji wnętrz, poświęcony jest najnowszy odcinek podcastu Canon Polska z serii „Rozmowy o druku”. W audycji nie zabrakło zarówno analizy obecnych trendów rynkowych, jak i praktycznych porad dla wszystkich, którzy drukiem chcieliby ozdobić swoje mieszkanie.

28.03.2022 | przeczytano: 398 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 15)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764