logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Sfera Group: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 27
Sfera Group poprowadzi komunikację dla Sawex Foods

Dedykowany zespół agencji poprowadzi działania z zakresu media relations, zajmie się także obsługą kanałów social media, PR korporacyjnym oraz doradztwem biznesowym. W ramach współpracy Sfera Group będzie odpowiedzialna za komunikację marek całej grupy Sawex Foods, takich jak Halina, Halina BIO, Britta, Petit Crunch, Petit Lunch, Rani, Sotto oraz Sugoi.

30.05.2019 | przeczytano: 112 razy
Branża wnętrzarska – trendy marketingu treści na 2019 rok

Content marketing z roku na rok rośnie na znaczeniu i jest coraz bardziej doceniany przez marketerów jako ważne uzupełnienie dla tradycyjnych działań reklamowych. Ma on szczególną moc oddziaływania w branży wnętrzarskiej, gdzie klient dokonuje wyboru w oparciu o wiele niezależnych źródeł i bodźców. Jakie kanały będą najskuteczniejsze w dotarciu do klienta i jakie treści będą najbardziej atrakcyjne? Odpowiedzi znajdziesz w raporcie Content marketing w branży wnętrzarskiej. Trendy 2019.

30.01.2019 | przeczytano: 966 razy
Dan Cake z nową platformą komunikacji

Nie musisz spędzać długich godzin w kuchni, jeśli nie masz na to ochoty. Smaczne, sprawdzone ciasta i pieczywo pakowane oddadzą Ci twój cenny czas, a Ty wykorzystaj go na co tylko masz ochotę – przekonuje firma Dan Cake, która od połowy maja ruszyła z nową platformą komunikacji marki pod hasłem „Smak Beztroski”.

18.05.2018 | przeczytano: 305 razy
W drogę! Sfera Group rozpoczyna komunikację marki Tutek

Sfera Group powiększyła właśnie swoje portfolio o kolejnego klienta, tym razem z branży dziecięcej. Tutek to rodzinna firma z ponad 40-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w produkcji wózków dziecięcych. Współpraca obejmie działania z zakresu SEO, doradztwa strategicznego i sprzedażowego, a także media relations i blogosfery.

12.03.2018 | przeczytano: 322 razy
Marka Urzędowski w portfolio Sfery Group

Sfera Group nawiązała współpracę z Fabryką Okien i Drzwi Urzędowski, która zaliczana jest do czołówki polskich producentów drewnianej stolarki otworowej. Pionier polskiego rynku okien drewnianych skupia swoje działania wokół tradycyjnego surowca, tworząc z niego designerskie formy i kształty. Agencja zajmie się doradztwem strategicznym, w tym budowaniem wizerunku firmy na rynku polskim, wdrażaniem strategii komunikacji marki i doradztwem w zakresie sprzedaży.

12.02.2018 | przeczytano: 277 razy
Krysiak z agencją Sfera Group

Wieloletnie doświadczenie oraz szeroka oferta sprzętu ogrodowego i leśnego sprawiły, że marka Krysiak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm branży ogrodniczej w Polsce. To właśnie oni wybrali wrocławską agencję Sfera Group do realizacji swoich celów komunikacyjnych.

29.01.2018 | przeczytano: 348 razy

Itecom to firma, w której ofercie znaleźć można szeroką gamę usług polegających na dostarczaniu przedsiębiorstwom zintegrowanych systemów informatycznych, sprzętu IT oraz wyposażenia lokali gastronomicznych, powierzchni handlowych, a także kompleksowych usług z zakresu instalacji elektrycznych oraz elektrotechnicznych.

15.12.2017 | przeczytano: 280 razy
Mop Ultramax bohaterem kampanii Vileda

Marka Vileda rozpoczęła kampanię promocyjną ulepszonego mopa płaskiego Ultramax. Spoty telewizyjne w mediach ogólnopolskich i tematycznych będą emitowane od 18 września do 29 października br.

19.09.2017 | przeczytano: 390 razy
Sfera Group odświeża wizerunek marki Worwo

Nowe logo, odświeżona grafika, unikalne treści na stronie internetowej oraz atrakcyjniejsze opakowania produktów. Wrocławska agencja Sfera Group przeprowadziła rebranding marki Worwo – lidera wśród polskich producentów worków do odkurzaczy.

09.05.2017 | przeczytano: 345 razy
Komunikacja od kuchni – nowy klient Sfery Group

Optymalne połączenie polskiej myśli technicznej i wysokiej jakości gwarantowanej przez najlepsze fabryki zachodniej Europy to znak rozpoznawczy marki KERNAU, która od 1. marca 2017 roku powierzyła Sferze Group działania public relations. Nowy klient wrocławskiej agencji to dobrze znany na rynku dystrybutor nowoczesnego sprzętu AGD, ściśle współpracujący również z jedną z największych w Polsce sieci studiów mebli kuchennych - Max Kuchnie.

27.03.2017 | przeczytano: 313 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 27)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764