logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Smart LFP: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 11
Innowacja potwierdzona w testach – Canon UVgel

Stojąc przed wyborem nowego plotera, kluczową kwestią jest technologia druku. W zależności od tego, co drukują Twoi kluczowi klienci i oczekiwań Klientów. Jeśli Twoim głównym źródłem przychodów jest druk fototapet do powierzchni biurowych, wydruki powinny być maksymalnie ekologiczne i nieszkodliwe dla otoczenia; z kolei produkując dużo materiałów promocyjnych dla retailu, będziesz szukał technologii, która pozwoli drukować w maksymalnej jakości przy wysokich obrotach.

28.09.2021 | przeczytano: 670 razy
Rekordowa edycja Festiwalu Marketingu za nami

Blisko 5100 zwiedzających i 220 wystawców (a łącznie ponad 300 licząc z targami Packaging Innovations), 2 dni marketingowych inspiracji oraz kilkaset oddanych głosów w konkursach branżowych. Tak w liczbach można podsumować zakończony właśnie Festiwal Marketingu.

22.09.2021 | przeczytano: 501 razy
Wykorzystaj szerokie możliwości i zastosowania nowoczesnej technologii Canon UVgel

Technologia UVgel łączy wszystkie zalety tradycyjnych technologii, które oparte są na atramencie, eliminując jednocześnie wiele związanych z nimi ograniczeń. Dzięki temu dostawcy usług mogą realizować najbardziej wymagające zlecenia, budując wśród swoich klientów opinię innowacyjnego przedsiębiorcy, który myśli o przyszłości i prowadzi swój biznes zgodnie z najnowszymi trendami.

22.09.2021 | przeczytano: 782 razy
Konferencja Print & Win podczas Festiwalu Druku

Przedstawiciele firm branży poligraficznej podczas 20-minutowych wystąpień przedstawią branżowe nowości, ciekawostki i podzielą się eksperckim know-how z zakresu szeroko rozumianego druku i poligrafii reklamowej. Uczestnictwo jest bezpłatne, obowiązują zapisy. Podczas konferencji zostaną wśród uczestników rozlosowane specjalne nagrody.

06.09.2021 | przeczytano: 392 razy
PRO-KOMP - technologia Canon UVgel w sercu „zagłębia firm reklamowych”

Podwarszawskie Piaseczno określane jest regionalnym zagłębiem firm reklamowych. To tutaj działają podmioty produkcyjne z branży, świadczące usługi dla największych klientów z Polski i zagranicy. W otoczeniu stale rosnącej konkurencji z powodzeniem działa tu firma PRO-KOMP, zajmująca się produkcją szeroko pojętych materiałów promocyjno-reklamowych – od ulotek i materiałów POS po materiały brandingowe do sklepów i niestandardowe wydruki ekspozycyjne. Wśród klientów firmy znaleźć można największe brandy z branży odzieżowej, producentów obuwia sportowego czy FMCG. PROKOMP stawia bowiem na wysoką jakość produkcji i szybkość realizacji złożonych zleceń – dlatego korzysta z rozwiązań cyfrowego druku Canon.

19.08.2021 | przeczytano: 1517 razy
Canon i Smart LFP w wyjątkowy sposób przedstawiają nowy ploter

Pokazy lotnicze połączone z prezentacją najnowszych osiągnięć druku w technologii UVgel – to niezwykły plan Canon Polska oraz Smart LFP. Specjalny samolot wystartuje 19 sierpnia i odwiedzi dziesięć miast w całej Polsce. Na jego pokładzie znajdzie się Canon Colorado 1630 – najnowszy ploter z renomowanej serii.

18.08.2021 | przeczytano: 447 razy
Technologia UVgel – unikalne i nowatorskie rozwiązanie na rynku druku wielkoformatowego

Profesjonalna drukarnia wielkoformatowa oferuje różnego rodzaju techniki druku, które z powodzeniem można wykorzystać do produkcji doskonałej jakości reklam zewnętrznych i wewnętrznych. Nowoczesne technologie pozwalają na realizację zleceń coraz to bardziej wymagających klientów, których oczekiwania rosną. Ich wybór jest zdecydowanie najlepszą inwestycją, prowadzącą do rozwoju biznesu.

11.08.2021 | przeczytano: 1202 razy (komentarzy: 1)
Fabryka tapet w technologii UVgel z Canon Colorado

Trend rozwoju rynku indywidualnych wnętrz w ostatnich czasach dynamicznie znacznie przyspieszył. W odpowiedzi producenci podłoży do wyklejania zarówno podłóg, okien, ścian i sufitów prześcigają się we wprowadzaniu do swojej oferty mediów najnowszej generacji.

06.08.2021 | przeczytano: 618 razy
Duże zamówienia z czasem realizacji tego samego dnia?

Na pewno zauważyłeś, że Twoi klienci są bardziej wymagający niż jeszcze kilka lat temu. To, co kiedyś mogło się wydawać misją specjalną, dziś staje się standardem obsługi.

03.08.2021 | przeczytano: 1340 razy (komentarzy: 27)
Nowoczesne technologie w druku wielkoformatowym szansą na rozwój biznesu

Rynek druku wielkoformatowego jest dojrzałym i wysoko dochodowym segmentem rynku poligraficznego. Firmy obecne w tej branży spodziewają się wzrostu przychodów, ponieważ obszar ten cały czas się rozwija, pozostając dynamiczny. Oczekiwania współczesnych klientów stale rosną – wymagają oni coraz więcej od swoich dostawców. Dużą rolę zaczyna również odgrywać druk w dekoracji wnętrz, co dla wielu przedsiębiorców oznacza nic innego, jak nowe możliwości biznesowe i perspektywę dalszego rozwoju.

28.07.2021 | przeczytano: 676 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 11)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764