logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Tribe47: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 7
Shopee kończy działalność w Polsce - komentarze ekspertów

Shopee ogłosiło, że kończy działalność w Polsce, a tym samym całkowicie wycofuje się z Europy. Oficjalnie firma chce skupić się na bardziej rentownych rynkach – w Azji i Ameryce Łacińskiej. A jak sytuacja ta wygląda w oczach ekspertów?

20.01.2023 | przeczytano: 289 razy
Głodni równowagi, czyli noworoczna kampania Maczfit

Maczfit jeden z wiodących cateringów dietetycznych z Wyborem Menu, wystartował z noworoczną kampanią pod hasłem „Głodni równowagi”. W jej ramach marka zachęca do osiągnięcia równowagi na wszystkich płaszczyznach życia oraz do zadbania o work-life balance i skupienia się na swoich pasjach. Komunikacji towarzyszy specjalna promocja na wszystkie diety Maczfit.

02.01.2023 | przeczytano: 321 razy
Marketer zaczyna się na literę T. Dlaczego rynek potrzebuje T-marketerów?

97 proc. marketerów deklaruje potrzebę rozwoju kompetencji, ale tylko co drugi ma taką możliwość w pracy. Rynek poszukuje dziś marketerów łączących specjalizację z ogólną wiedzą z kilku dziedzin oraz umiejętnością odnalezienia się w biznesowych realiach – wynika z raportu Wyzwania marketera przeprowadzonego przez agencję Tribe47.

28.12.2022 | przeczytano: 431 razy

Niepewność sytuacja firmy i jej otoczenia biznesowego stanowi największe wyzwanie dla managerów działów marketingu. Wpływa to na różne elementy zarządzania, w tym na rekrutację – powoduje odwlekanie poszukiwania nowych marketerów, nawet jeśli są oni w firmie niezbędni. A to tylko niektóre problemy, na które zwrócili uwagę uczestnicy badania przeprowadzonego przez Tribe47.

24.11.2022 | przeczytano: 217 razy
Black Friday - czy warto organizować promocje?

Koszty prowadzenia działalności i firmy rosną obecnie z każdym miesiącem. Firmy płacą więcej za utrzymanie biura, produkcji, logistykę, surowce i wynagrodzenia pracowników. Czy w takim momencie opłaca się im obniżać ceny na Black Friday za towary lub usługi, obniżać swoją marżę, a tym samym zyski? I jeszcze dodatkowo zwiększać wydatki na kreację i promocję?

23.11.2022 | przeczytano: 375 razy (komentarzy: 31)
Jakich marketerów tak naprawdę potrzebuje rynek?

60 proc. ogłoszeń rekrutacyjnych w marketingu wymaga od kandydatów zestawu kompetencji, które trudno opanować jednej osobie. Co więcej, często na stanowiska juniorskie czy nawet staże  wymagane jest duże doświadczenie. Czy to tylko forma szukania oszczędności przez firmy czy może brak zrozumienia dla kompetencji marketingowych? Kogo potrzebuje rynek?

13.10.2022 | przeczytano: 227 razy
Maczfit z nową kampanią

Lider cateringu dietetycznego w Polsce wystartował z nową kampanią. W jej ramach ambasadorzy marki opowiadają o tym, dlaczego mimo tak dużej konkurencji na rynku diet pudełkowych bez wahania wybierają Maczfit. Wśród bohaterów spotów Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, a także Kamil Gach i duet Rowerowe Świry.

04.08.2022 | przeczytano: 457 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 7)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764