logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

architektura wnętrz: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 110
Drogerie dm otwierają pierwszy sklep z nowym wystrojem

Mieszkańcy podwrocławskich Dobrzykowic zyskają swoją nową ulubioną drogerię. Zostanie ona otwarta już w najbliższy czwartek o godzinie 9:00 przy ul. Wrzosowe Łąki 1. Będzie to 27 sklep dm w Polsce. Tym, co szczególnie ma zwrócić ich uwagę, jest wystrój sklepu przygotowany w ciepłych, pastelowych kolorach, tworzących przyjazną atmosferę, z łatwą orientacją w otwartej przestrzeni.

10.04.2024 | przeczytano: 227 razy
Paradyż Designers – laureaci międzynarodowej edycji konkursu

Trzecia edycja konkursu Paradyż Designers, organizowanego przez Ceramikę Paradyż, pod patronatem ArchDaily dobiegła końca. To pierwsza edycja tego prestiżowego konkursu na skalę międzynarodową. Jury pod przewodnictwem Jürgena Mayera H., wybrało najlepsze projekty zgłoszone z całego świata, prezentujące nieszablonowane i odważne podejście do projektowania przestrzeni i produktów z wykorzystaniem spieków wielkoformatowych TRI-D.

30.03.2024 | przeczytano: 277 razy
Pekao S.A.: bankowość prywatna z nowym designem placówek i aplikacji

Bank Pekao S.A. otworzył dwie pierwsze placówki bankowości prywatnej w zupełnie nowym formacie. W Warszawie i Łodzi klienci mogą już korzystać z nowoczesnych a zarazem eleganckich przestrzeni z elementami wystroju projektantów nurtu modernistycznego. Klienci bankowości prywatnej Pekao z pewnością dostrzegą też zmianę tła w aplikacji mobilnej PeoPay, w której udostępniona została praca autorstwa Ady Zielińskiej – uznanej graficzki i ilustratorki młodego pokolenia.

29.03.2024 | przeczytano: 355 razy
Centrum Designu Domoteka: plany na 2024 r.

27 lutego w Centrum Designu Domoteka w Warszawie miało miejsce spotkanie prasowe, podczas którego reprezentanci Domoteki zaprezentowali ambitne plany na 2024 rok. „Chcemy, by Domoteka jeszcze mocniej podkreśliła swoją pozycję zarówno jako miejsce z kolekcjami najwyższej jakości marek wnętrzarskich, jak i przestrzeń dedykowana projektantom, architektom, stylistom, wszystkim pasjonatom designu. Przestrzeń, która po prostu tętni życiem” – powiedziała podczas wydarzenia Agata Brzezińska, Head of CEE z firmy Pradera, właściciela Domoteki.

10.03.2024 | przeczytano: 332 razy
„Kolacje architektów” - networking dla projektantów

Pierwsze tegoroczne spotkania z cyklu „Kolacja architektów” udowodniły, że branża architektoniczno-wnętrzarska potrzebuje tego typu wydarzeń. Udanie łączą one bowiem aspekt biznesowy z budowaniem relacji między nietuzinkowymi ludźmi.

10.03.2024 | przeczytano: 405 razy
Biuro Mattel projektu Bit Creative

Zlokalizowana w sercu Warszawskiego Obszaru Biznesowego, na 34 piętrze Skylinera polska siedziba firmy Mattel to 650 mkw przenoszących wszystkich do magicznego świata producenta najbardziej popularnych zabawek dla dzieci. Barbie, Fisher Price, Hot Wheels czy Matchbox to kultowe już produkty, które stały się też istotnym, choć nie dominującym, elementem aranżacji wnętrz.

10.03.2024 | przeczytano: 435 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Pierwszy sklep formatu „Nike Rise

20 lutego br. w Centrum Handlowym Bonarka otwarto pierwszy salon "Nike Rise" w Polsce. Dwupoziomowy sklep o powierzchni 1000 mkw. w swoim założeniu łączy bogaty świat sportu i jego różnorodnych dyscyplin z innowacyjnymi, cyfrowymi doświadczeniami i usługami.

20.02.2024 | przeczytano: 1286 razy
Boris Kudlička: Uciekamy przed byciem modnymi w projektowaniu

Projekty Boris Kudlička with Partners stały się synonimem eklektyzmu, wyrafinowania i stylu reprezentującego wysoką jakość. Warszawskie biuro realizuje projekty dla prestiżowych klientów, począwszy od prywatnych rezydencji, biur, hoteli, kompleksów domów, aż po wnętrza helikopterów.  Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia, buduje swą narrację projektową wokół poszukiwania tego, co wyjątkowe. Dziś Boris Kudlička wspólnie z Partnerami - Weroniką Libiszowską, Rafałem Otłogiem i zespołem kilkunastu profesjonalistów, umacniają swą pozycję w świecie projektowania wnętrz o najwyższych standardach. Ich realizacje poruszają się pomiędzy funkcjonalnością i nieprzemijającym pięknem, które zawsze pozostaje w zgodzie z unikatowymi gustami międzynarodowej klienteli biura.

30.01.2024 | przeczytano: 542 razy
Projekt siedziby Grupy Lingaro spod kreski Bit Creative

Grupa Lingaro od 2008 roku cieszy się uznaniem klientów oraz światowych firm badawczych i doradczych za innowacyjność, doskonałość technologii i konsekwentne świadczenie najwyższej jakości usług transmisji danych. Będąc kompleksowym partnerem dla globalnych marek i przedsiębiorstw prowadzi klientów przez całą podróż związaną z danymi - od strategii, przez rozwój, po operacje i wdrożenie, pomagając im w pełni wykorzystać wartość danych, którymi dysponują. Misję i profil działalności firmy odzwierciedla jej nowe biuro, zlokalizowane przy ulicy Puławskiej w Warszawie, za którego realizację odpowiadają architekci z pracowni projektowej BIT CREATIVE.

30.01.2024 | przeczytano: 391 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Paradyż Designers: potencjał spieków wielkoformatowych TRI-D

W dzisiejszych czasach, gdy projekty odzwierciedlają jak nigdy dotąd indywidualne potrzeby i estetyczne wybory klientów, architekci mają do dyspozycji coraz więcej narzędzi, dzięki którym mogą realizować swoje wizje. Jednym z najbardziej wszechstronnych materiałów, które wyróżniają się pod względem zarówno estetyki, jak i funkcjonalności, są spieki wielkoformatowe TRI-D. Ceramika Paradyż zaprasza do odkrycia uniwersalności ich zastosowań poprzez prestiżowy konkurs Paradyż Designers z międzynarodowym jury pod przewodnictwem Jürgena Mayera H.

23.01.2024 | przeczytano: 610 razy
1 2 3
Strona 1/11 (artykułów: 110)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764