logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

influencer marketing: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 171

Do grona klientów agencji Quality Public Relations dołączyła firma Sante, producent zdrowej żywności oraz żywności funkcjonalnej. Do zadań agencji należy opracowanie strategii komunikacji marki i prowadzenie w szerokim zakresie działań public relations, obejmujących zarówno relacje z mediami, jak i aktywacje PR w ramach współpracy z influencerami. Agencję wybrano w drodze rekomendacji.

22.11.2019 | przeczytano: 168 razy
Święta z Kamis - dokładnie takie, o jakich marzysz

Marka Kamis – producent ziół i przypraw w Polsce, 18 listopada inauguruje świąteczną komunikację pod hasłem przewodnim: „Kamis. Dokładnie takie Święta”. Sercem kampanii są spoty reklamowe, które będą emitowane w okresie przedświątecznym w Internecie oraz telewizji. Projekt uwzględnia także działania z zakresu influencer marketingu, a także konkurs aktywacyjny, promowany za pośrednictwem mediów społecznościowych.

19.11.2019 | przeczytano: 133 razy
They.pl z nową kampanią dla Lirene Natura

Marka Lirene wprowadza na rynek nową linię naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała dla kobiet – Lirene Natura. Za przygotowanie idei, strategii oraz realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja digital marketingu They.pl. Kampania „Z naturą Ci do twarzy” obejmuje działania prowadzone w outdoorze, prasie oraz digitalu.

18.11.2019 | przeczytano: 272 razy
Golden Marketing Conference po raz drugi w Katowicach

Już 20 i 21 listopada 2019 roku w Park Inn By Radisson Katowice odbędzie się Golden Marketing Conference. To będą dwa dni pełne inspirujących prelekcji, merytorycznych rozmów oraz nieszablonowych rozwiązań.

08.11.2019 | przeczytano: 318 razy

Od września Monday – agencja komunikacji współpracuje z Electronic Arts. Agencja wspiera popularnego producenta gier w większości działań marketingowych związanych z promocją gier na rynku polskim. Współpraca została nawiązana w wyniku wygranego przetargu.

06.11.2019 | przeczytano: 159 razy
Influencer Marketing 2019

Jak wygląda polski rynek influencerów? Kogo marketerzy poszukują do współpracy? Czy influencer marketing jest dla każdego? Gdzie szukamy influencerów i jak znaleźć tego wymarzonego? O tym m.in. mogli przekonać się uczestnicy piątej edycji Internet ASAP open, która miała miejsce 29 października w klubie The Stage w Krakowie, odbyła się premiera ważnego raportu: Influencer Marketing 2019.

04.11.2019 | przeczytano: 242 razy
Badania mediów: oczekiwania marketerów pozytywnie odebrane przez rynek

W ubiegłym tygodniu członkowie Koalicji „Marketerzy dla Lepszych Badań” odbyli dwa niezależne spotkania z MultiMOC oraz KRRiT. Ich celem było omówienie „Oczekiwań marketerów odnośnie jednoźródłowego badania mediów”. Oba ośrodki pracujące nad nowym briefem na badanie mediów uznały przygotowany przez marketerów dokument za cenny i co do zasady zbieżny z założeniami, które przyjmują w swoich pracach. Koalicja prowadzi teraz wewnętrzne rozmowy z nadawcami mediowymi mające na celu wypracowanie spójnych dla całego rynku postulatów dotyczących badań mediów.

04.11.2019 | przeczytano: 171 razy
Branżowy Speed Dating - relacja

Sześciu ekspertów od marketingu i komunikacji, setki pytań od uczestników i kilkadziesiąt szybkich randek między nimi. W Krakowie odbyło się nietypowe wydarzenie – Branżowy Speed Dating. To była pierwsza taka impreza w Polsce. Została zorganizowana z okazji 1. urodzin portalu medialnaperspektywa.pl.

31.10.2019 | przeczytano: 265 razy
Niestandardowe urodziny Medialnej Perspektywy – Branżowy Speed Dating

W ostatni poniedziałek października w Krakowie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie branży marketingowej. Będzie to Branżowy Speed Dating, który zorganizowany został  z okazji 1. urodzin portalu Medialna Perspektywa. Event skierowany jest zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy pracują już w mediach i chcą wymienić się wiedzą.

28.10.2019 | przeczytano: 135 razy
Oczekiwania marketerów wobec nowego badania mediów

Koalicja „Marketerzy dla Lepszych Badań” sformułowała i przekazała pozostałym interesariuszom swoje oczekiwania wobec jednoźródłowego badania mediów. Kolejnym krokiem działań Koalicji są spotkania z Media Owners Committees skupiającymi nadawców telewizyjnych, radiowych i wydawców internetowych (MultiMOC) oraz Krajową Rada Radiofonii i Telewizji, podczas których przedyskutowane zostaną możliwości realizacji poszczególnych postulatów. Spotkania odbędą się 23 października.  

25.10.2019 | przeczytano: 280 razy
1 2 3
Strona 1/18 (artykułów: 171)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764