logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

logo: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 4106
Marka Smakowita z agencją On Board Think Kong

Agencja OBTK rozpoczęła pracę dla marki Smakowita. W ramach współpracy agencja jest odpowiedzialna za organizację i obsługę promocji konsumenckich, m.in. akcji „Wypróbuj za darmo” w ramach której konsumenci, którzy kupią nowość Smakowita Owsiana mogą otrzymać zwrot kosztów jej zakupu.

21.04.2021 | przeczytano: 72 razy
Konferencja Packaging [R]evolution on-line 9 czerwca 2021

Targi Packaging Innovations oraz Spółka Aniflex mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej odsłonie konferencji Packaging [R]evolution, znanej Państwu z poprzednich edycji Targów, tym razem w wersji on-line. W oczekiwaniu na wrześniową edycję Targów spotkajmy się 9 czerwca 2021 na platformie Click Meeting!

21.04.2021 | przeczytano: 66 razy
Triple PR z kompleksową obsługą Hebe

Sieć drogerii Hebe wybrała Triple PR na nowego partnera w zakresie Public Relations. Od początku kwietnia Agencja zajmuje się doradztwem strategicznym i kompleksową obsługą PR oraz działaniami CSR dla właściciela marki - Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja.

21.04.2021 | przeczytano: 129 razy
38 Content Communication rozpoczyna współpracę z marką Gorenje

Marka Gorenje, producent sprzętów dużego i małego AGD, dołączyła w kwietniu do grona klientów 38 Content Communication. Agencja będzie odpowiedzialna za stworzenie strategii komunikacji PR, prowadzenie biura prasowego, obsługę testów produktów oraz koordynację współpracy z influencerami i blogerami. Agencja została wybrana na podstawie przetargu. Za działania operacyjne odpowiadać będzie dedykowany zespół specjalistów.

20.04.2021 | przeczytano: 108 razy

Od marca 2021 działania contentowe oraz reklamowe są prowadzone przez ekipę z Krakowa. W pierwszej fazie współpracy zostaną opracowane nowe key visuals do użytku w mediach społecznościowych. Copa nie wyklucza rozszerzenia współpracy na kolejne kanały.

19.04.2021 | przeczytano: 150 razy
Jubileuszowa publikacja na 20-lecie ZFPR

Jubileuszowa publikacja wydana przez ZFPR z okazji 20-lecia istnienia organizacji to zbiór dwudziestu rozmów z osobami mającymi wpływ na rozwój polskiej branży PR. Znajdują się w niej wywiady z przedstawicielami środowiska biznesowego, dziennikarskiego oraz naukowego. Ta książka nie jest wyłącznie historią samego Związku, ale także polskiego public relations nowego millenium. Od dziś dostępna w sprzedaży!

19.04.2021 | przeczytano: 159 razy
Sponsoring sportowy – legendarne współprace i miliardowe wydatki

Kiedy w 1928 roku Coca-Cola dostarczając napoje dla amerykańskiej reprezentacji na Igrzyska Olimpijskie w Amsterdamie zamieściła przy tym swoje reklamy, być może jeszcze nieświadomie rozpoczęła erę sponsoringu w sporcie. Pół wieku później ten sposób reklamowania wkroczył na stadiony w USA i Europie Zachodniej, a potem dotarł również do środowisk klubowych w Polsce.[1] Według najnowszego raportu Sports Sponsorship Investment[2] wydatki firm na reklamę i marketing sportowy na 2020 rok były szacowane na 48 miliardów dolarów. A w ciągu pięciu ostatnich lat wzrosły o około 20 proc. Liczby te zweryfikowała pandemia i mocno ograniczyła dotychczasowe działania globalnych marek, ale czy całkowicie? Jakie branże wydają najwięcej na sponsoring sportowy i z którymi legendarnymi klubami współpracują? Jakie trendy zdominują ten sektor w kolejnym pandemicznym roku?

19.04.2021 | przeczytano: 184 razy
Malwina Konopacka w kampanii Glenfiddich Grande Couronne

Jak opisać fenomen 26-letniej single-malt Grande Couronne? Oprócz niepowtarzalnej kompozycji smaków, łączącej tradycyjne nuty szkockiej whisky ze szlachetnym aromatem francuskiego koniaku, odpowiedzi można szukać w idei stojącej za globalną kampanią Glenfiddich, która opowiada o zbliżeniu dwóch światów – whisky i sztuki. W Polsce za część artystyczną odpowiada Malwina Konopacka – jedyna w kraju artystka wyróżniona przez prestiżową markę. Specjalnie dla Glenfiddich stworzyła ona wyjątkowe dzieło, będące nowoczesną interpretacją oryginalnego motywu filigree.  

19.04.2021 | przeczytano: 163 razy
Rusza Szkoła SAPR 3PR

76 specjalistów PR zapisało się w ciągu zaledwie tygodnia  do pierwszego programu szkoleń Stowarzyszenia Agencji Public Relations, który rusza w najbliższy piątek 23 kwietnia. Na większość zajęć miejsca wyczerpały się w ciągu kilku dni od ogłoszenia zapisów. 3PR czyli „PRogram PRaktyków PR” to cykl szkoleń zorganizowany przez SAPR ekskluzywnie dla pracowników agencji członkowskich. To unikalny program warsztatowy skierowany w SAPR do wewnątrz organizacji a mający na celu rozwój kompetencji wśród pracowników agencji członkowskich Stowarzyszenia a tym samym podnoszenie ogólnego poziomu profesjonalizmu rynku usług PR. Wobec ogromnego zainteresowania i szybkiego wyczerpania się puli miejsc SAPR planuje otwarcie kolejnej edycji kursu jeszcze  w czerwcu  a następnie – najprawdopodobniej – udostępnienie go też osobom zainteresowanym spoza społeczności agencji SAPR liczącej obecnie ok. 400 specjalistów PR.

19.04.2021 | przeczytano: 111 razy
Platige Image pozyskało 6 mln zł na projekty gamingowe

Platige Image zakończyło prywatną emisję akcji, w ramach której pięciu inwestorów instytucjonalnych nabyło 240 tys. akcji, stanowiących 7% w podwyższonym kapitale, podała spółka. Pozyskany kapitał w wysokości 6 mln zł będzie w całości przeznaczony na realizację pierwszych projektów gamingowych, w związku z nową strategią Spółki na lata 2021-2025.

16.04.2021 | przeczytano: 232 razy
1 2 3
Strona 1/411 (artykułów: 4106)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764