logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

oyou.me: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 7

Nie marzą o zostaniu w przyszłości strażakami albo weterynarzami. Nie w głowie im kariery muzyków rockowych, bo teraz prawdziwymi gwiazdami są internetowi celebryci. Dzisiaj dzieci chcą zostać influencerami.

14.11.2023 | przeczytano: 516 razy (komentarzy: 4)

Google, czyli najpopularniejsza wyszukiwarka świata ma problem. Nazywa się TikTok. To do tej aplikacji lgnie coraz więcej osób z pokolenia “zetek”. Tłumaczą, że właśnie chińska aplikacja najlepiej odpowiada na ich pytania i są one bardziej inspirujące.

25.10.2023 | przeczytano: 509 razy

Marki są coraz bardziej świadome tego, że bez połączenia się ze światem mediów społecznościowych nie mogą istnieć. Nie wystarczy jednak stworzyć swojego kanału w “socialach” i liczyć na krociowe zyski. Trzeba korzystać z pracy tych, którzy najlepiej odnajdują sie w internecie – z influencerów. Wiedzą to już nie tylko sprzedający w sieci, ale też właściciele stacjonarnych sklepów. Podczas rekrutacji wpis w CV o prowadzeniu konta w mediach społecznościowych gwarantuje lepszą pozycję w wyścigu o posadę.

29.09.2023 | przeczytano: 500 razy
Czy chamstwo w influencer marketingu popłaca?

W ostatnim czasie „influencerzy” nie mają dobrej passy. W sieci rozgorzała burza po wrzutkach kilku z nich i dość powszechnie krytykowano „chamstwo” czy „żebractwo”. Jednak tendencja jest znacznie inna. Rynek Influencer Marketingu rośnie z każdym rokiem i marki chcą promować się w ten sposób, bo docierają do nawet im nieznanych miejsc w sieci. Pomaga przy tym też sztuczna inteligencja. Jak zatem zmonetyzować swoją sławę? Czym przykuć oko marek i jak zacząć atrakcyjną współpracę? Okazuje się, że zasięgi to nie wszystko. 

11.07.2023 | przeczytano: 867 razy (komentarzy: 8)

Dobry pomysł i uparte dążenie do celu nie zawsze wystarczą, żeby błyszczeć w social mediach. Ale przy odpowiednim wsparciu droga do sukcesu może okazać się bardziej realna dla coraz większej grupy internetowych twórców.

27.06.2023 | przeczytano: 622 razy

Mały sklep nie ma szans na współpracę z ciekawym twórcą internetowym? Osoba tworząca inspirujące materiały, ale w niszowej tematyce nie może być “twarzą” marki? Temat odzieży “plus size” jest zbyt “wąski” dla odzieżowych producentów? Nic bardziej mylnego. E-commerce wchodzi w świat 3.0. Cyfrowa rewolucja, którą napędza rozwój sztucznej inteligencji, zmienia oblicze handu internetowego, a oyou.me - polski start-up - łączy pierwszych twórców i marki wspólnie tworząc innowacyjny model butików internetowych.

14.06.2023 | przeczytano: 611 razy
Polska platforma zmienia oblicze social mediów - Oyou.me

Platforma oyou.me wychodzi naprzeciw światowym gigantom i w ręce twórców oddaje narzędzia, które pozwolą im w pełni wykorzystywać możliwości, które daje internet trzeciej generacji. Oyou.me to jednak nie tylko narzędzia analityczne, technologie oparte o blockchain i oferowanie NFT. Budowanie marki osobistej nigdy nie było tak proste, choćby dzięki unikalnej możliwości stworzenia własnego portfolio u boku najlepszych fotografów, makijażystek czy stylistów.

12.09.2022 | przeczytano: 790 razy (komentarzy: 19)
1
Strona 1/1 (artykułów: 7)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764