logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

web design: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 71
Stoen Operator: zmiany na stronie internetowej

Przejrzystość, intuicyjność i dostępność usług online, które zapewniają szybkie, proste załatwianie spraw oraz wyszukiwanie informacji bez zbędnego tracenia energii – takie funkcjonalności zapewnia nowa strona internetowa Stoen Operator. Stołeczny Operator Systemu Dystrybucyjnego kontynuuje proces wdrażania szeregu udogodnień dla obecnych i przyszłych odbiorców swoich usług. Zmiany to także kolejny krok na drodze do pełnej digitalizacji spółki.

25.01.2024 | przeczytano: 322 razy
Jakie elementy powinna zawierać strona www firmy z branży przemysłowej?

Jakie elementy powinna zawierać strona internetowa firmy z branży przemysłowej? Co jest kluczowe dla klientów? Warto zwrócić uwagę na fakt, że branża przemysłowa jest obecnie w trudnej sytuacji. Jak informuje Główny Urząd Statystyczny, spadek produkcji sprzedanej odnotowano w wielu kategoriach, np. meble zanotowały spadek o 15,7 proc., urządzenia elektryczne o 15 proc., papier i wyroby z papieru o 14,1 proc., a komputery, wyroby elektroniczne i optyczne o 10,4 proc. Jak – mając na uwadze te dane – zbudować stronę internetową, by zwiększyć sprzedaż? Oto kilka sposobów.

26.11.2023 | przeczytano: 584 razy
Optymalizacja kodu strony WWW: jak poprawić wydajność?

Optymalizacja kodu strony internetowej stanowi kluczowy element w zapewnianiu szybkiego i efektywnego ładowania się zawartości dla użytkowników. Szybka strona internetowa ma istotny wpływ na doświadczenie użytkownika oraz wskaźniki takie jak wskaźnik odrzuceń (bounce rate) czy konwersje.

19.11.2023 | przeczytano: 761 razy

ING Bank Śląski wprowadza zmiany w bankowości internetowej i mobilnej Moje ING. Treści i funkcje będą bardziej personalizowane, a system nabierze nowego, przejrzystego wyglądu. Bank chce dzięki temu wzmocnić relacje z klientami i jeszcze bardziej ułatwić im korzystanie z bankowości.

31.10.2023 | przeczytano: 488 razy
2increatives z nową identyfikacją wizualną

W 2016 roku 2increatives była pierwszą w Polsce agencją kreatywną dedykowaną głównie Instagramowi. Z okazji swoich 7 urodzin marka zmienia nie tylko identyfikacją wizualną, ale także oficjalnie rozszerza zakres usług.

26.10.2023 | przeczytano: 468 razy
Webtalk Flexitive skraca pracę grafików i wprowadza technologię dynamic design

Agencja WebTalk oraz platforma Flexitive, jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi do automatyzacji produkcji contentu, podpisały umowę wyłącznego Partnerstwa Flexitive na rynku polskim.

14.10.2023 | przeczytano: 526 razy
Hand Made z nowym serwisem www dla marki Phinance

Zespół agencji Hand Made zaprojektował i wdrożył funkcjonalną, odświeżoną wizualnie stronę www firmy Phinance S.A. Serwis został przebudowany.

09.10.2023 | przeczytano: 454 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Czy trzeba obawiać się konkurencji?

Stałam na przystanku tramwajowym i wpatrywałam się w wiszący tam plakat. Kojarzyłam autora tej pracy. Był młodszym ode mnie studentem Uniwersytetu Artystycznego. Dobrze rokującym i już zgarniającym swoje pierwsze nagrody. Patrzyłam na ten plakat i miałam ochotę wykrzyczeć: „Moje prace są dużo lepsze!” Ale to nie one zdobiły ten cholerny przystanek tramwajowy. Nienawidzę snobów z UAP!*

10.08.2023 | przeczytano: 1240 razy
Artykuły z cyklu Zawód ilustrator
Specjalizacja wspierająca

Zawód ilustrator: Specjalizacja wspierająca

– Aniu, czy potrafisz składać książki? – spytała koleżanka z forum literackiego, na którym udzielałam się jeszcze przed epoką lodowcową. – Jasne! – odparłam pewnie, choć dotychczas przygotowałam zaledwie jeden projekt fikcyjnego magazynu w ramach studenckiego zaliczenia. Ale do odważnych świat należy, prawda?

21.07.2023 | przeczytano: 1288 razy
Artykuły z cyklu Zawód ilustrator
Nowa odsłona Pracuj.pl

Intuicyjny design i interfejs, rozwinięte wsparcie sztucznej inteligencji, lepsze wyszukiwanie i łatwe aplikowanie o pracę – to kluczowe cechy nowej odsłony Pracuj.pl. Najbardziej popularny serwis rekrutacyjny w Polsce, odwiedzany co miesiąc przez blisko 5 mln internautów, wzmacnia wsparcie kandydatów i pracodawców. Nowa wersja zadebiutowała w połowie stycznia 2023 roku. Wprowadzone rozwiązania już w pierwszych dniach zwiększyły znacząco aktywność i responsywność kandydatów.

20.01.2023 | przeczytano: 1798 razy
1 2 3
Strona 1/8 (artykułów: 71)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764