logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Warsztaty aplikacyjne z Avery Dennison i Integart

  PR 09.05.2019, przeczytano 771 razy
ilustracja

W imieniu Avery Dennison Graphic Academy oraz Integart zapraszamy do wzięcia udziału w jednodniowych warsztatach z oklejania samochodów foliami Avery Dennison.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/warsztaty-aplikacyjne-z-avery-dennison-i-integart,382355,artykul.html

Trzy dni oklejania w trzech miastach Polski! 21-23 maja: Katowice – Warszawa – Poznań!

Pod okiem Vladimira "Valde Vay" Kireeva - jednego z najlepszych aplikatorów rosyjskiej sceny carwrappingowej, wielokrotnego finalisty, certyfikowanego aplikatora AD, uczestnicy poznają najlepsze i najciekawsze rozwiązania aplikacyjne z wykorzystaniem folii Avery Dennison klasy Premium, przeznaczonych do druku wielkoformatowego. Drugim trenerem prowadzącym warsztaty będzie znany od wielu lat w Car Wrappingu, certyfikowany aplikator oraz mentor marki Avery Dennison – Dariusz Tondera.

Wiedza – praktyka – wymiana doświadczeń – podczas trzech bloków warsztatów, trenerzy pokażą jak wykorzystując folie Avery Dennison Supreme Wrapping TM Film, stosując odpowiednie zabiegi i triki zmienić auto, nadając mu nie tylko niebanalny styl i oryginalne wzory, ale także ochronić jego lakier.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję pracować na wylewanej folii MPI 1104 EA, przeznaczonej do aplikacji wymagających projektów 3D oraz trudnych elementów pojazdów, takich jak nity i przetłoczenia. Po raz pierwszy zaprezentujemy nowość w ofercie laminatów wylewanych – laminaty serii DOL 1400Z. Laminaty mają ulepszone parametry "dopasowania się" w tym także 3D, są bardziej przezroczyste i rozciągliwe oraz kompatybilne ze wszystkimi technologiami druku cyfrowego.

W odpowiedzi na niezmiennie duże zainteresowanie wykorzystaniem folii do zabezpieczania karoserii przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak błoto, kamienie, piasek czy sól drogowa, Vladimir Kireev oraz Dariusz Tondera pokażą jak łatwo i szybko wykorzystać do tego bezbarwną, ochronną folię Supreme Protection Film XI.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy firmy specjalizujące się w oklejaniu pojazdów. Obowiązuje rejestracja online. Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 199zł netto/os. Maksymalna ilość osób z jednej firmy: 2.

Termin: 21.05.2019 - 23.05.2019

Harmonogram:

  • 21 maja: KATOWICE: ul. Wojska Polskiego 2,
  • 22 maja: BRWINÓW K. WARSZAWY: siedziba Avery Dennison, Moszna Parcela 29, Brwinów,
  • 23 maja: POZNAŃ – KRZESINY: oddział Integart, ul. Tarnowska 10c.

Agenda:

  • 09:00 - 09:20 - Przywitanie uczestników
  • 09:20 - 11:00 - Część teoretyczna (panel dyskusyjny)
  • 11:00 - 11:15 - Przerwa kawowa
  • 11:15 - 11:00 - Część praktyczna
  • 13:30 - 14:00 - Lunch
  • 15:45 - 16:00 - Zakończenie, wręczenie dyplomów

Zapraszamy do rejestracji TUTAJ

Źródło: Integart sp. z o.o.

www.integart.com.pl

Dodatkowe informacje:

Uwaga: zgłoszenie nie jest gwarancją uczestnictwa w warsztatach.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitor graficzny Eizo Coloredge CS2400S
EIZO wprowadza do sprzedaży 24.1” monitor graficzny nowej generacji ze złączem USB-C
Doubleverify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
DoubleVerify, wiodąca platforma oprogramowania do pomiaru, danych i analiz mediów cyfrowych, ogłosiła właśnie odkrycie „BeatSting”, pierwszego wielkoskalowego schematu oszustw związanego z emisją reklam w zasobach reklamowych audio. Od czasu, gdy laboratorium DV Fraud Lab po raz pierwszy zidentyfikowało tę rodzinę oszustw w 2019 roku, szacuje się, że reklamodawcom ukradziono w...
Agencja Red8 wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.
Durex wchodzi w świat gamingu i oferuje sekspozytywne poradnictwo na Discordzie
Marka poszerza swoje działania edukacyjne związane z promowaniem bezpieczniejszego i bardziej odpowiedzialnego seksu, sięgając po kolejne kanały komunikacji z młodymi odbiorcami. Tym razem chce dotrzeć do społeczności gamingowej, która jest obecna na cieszącej się rosnącą popularnością platformie Discord.
Oreo prezentuje limitowaną edycję ciastek przygotowaną we współpracy z Xboxem
Oreo i Xbox przedstawiają limitowaną wersję ciastek z emblematami tego giganta branży gamingowej i zapraszają do ogólnopolskiej loterii konsumenckiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764