logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Warsztaty CAD Decor Pracownia w Łazience

  PR 10.06.2024, przeczytano 208 razy
ilustracja

Pracownia CAD Decor wraz z Grupą Tubądzin zaprasza na serię bezpłatnych szkoleń praktycznych, które odbędą się w 15 miastach w całej Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/warsztaty-cad-decor-pracownia-w-lazience,404570,artykul.html

Szkolenie ma formułę jednodniowych intensywnych warsztatów, które umożliwią uczestnikom poznanie możliwości oprogramowania CAD Decor. Zostaną zaprezentowane wszystkie moduły łazienkowe w CAD Decor - od przeglądu podstawowych funkcji, techniki rysowania, dokumentacji technicznej, po zaawansowane funkcje renderowania i narzędzia wspierające oprogramowanie.

Warsztaty będą też okazją do spotkania z liderami branży, wymiany poglądów i budowania relacji zawodowych. Adresowane są do architektów i projektantów. Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko zdobyć nowe umiejętności, ale przede wszystkim przetestować je w praktyce i eksperymentować z różnymi technikami projektowania.

Warsztaty prowadzi grono ekspertów. Wśród nich: Maciej Dańczura z Pracowni Cad Decor, Krzysztof Kulig Dyrektor ds. Rozwoju z Grupy Tubądzin oraz Piotr Kuglin Kierownik Działu Technicznego Mapei Polska.

Warsztaty odbędą się:

 • 25 czerwca Szczecin
 • 26 czerwca Poznań
 • 2 lipca Opole
 • 3 lipca Wrocław
 • 20 sierpnia Gdańska
 • 21 sierpnia Olsztyn
 • 3 września Kraków
 • 4 września Rzeszów
 • 1 października Katowice
 • 2 października Łódź
 • 5 listopada Lublin
 • 6 listopada Warszawa
 • 27 listopada Kielce
 • 28 listopada Toruń

Zapisy: https://pracowniacaddecor.pl/kontakt

Źródło: Grupa Tubądzin

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Oclean X-Ultra jako HyperGram: hologramy na Dworcu Centralnym
Oclean, producent zaawansowanych technologicznie urządzeń do domowej higieny jamy ustnej, hologramowo wyświetlił najnowszy model szczoteczki Oclean X Ultra w ramach doświadczenia HyperGram. To pierwsze tego typu działanie w Polsce, które odbiorcy obejrzą na Dworcu Centralnym w Warszawie i centrum handlowym Westfield Arkadia.
Public Dialog rozpoczyna współpracę z AirHelp
Agencja Public Dialog rozpoczęła w czerwcu długofalową współpracę z AirHelp, firmy z branży tech travel, jednym największych ambasadorów praw pasażerów lotniczych na świecie. W ramach podpisanej umowy agencja zajmie się doradztwem w obszarze komunikacji korporacyjnej oraz employer brandingu.
Kaufland rusza z kampanią na EURO 2024
Emocje związane z rozgrywkami EURO 2024 w piłce nożnej ogarnęły miliony fanów tego sportu. Kibicować można na różne sposoby – swoją akcję rozpoczyna właśnie Kaufland, pod hasłem „Zostań mistrzem oszczędzania w Kauflandzie”. Za każdego gola strzelonego przez reprezentację Polski sieć nagrodzi uczestników programu lojalnościowego Kaufland...
Samsung: ekspozycja telewizorów The Frame na targach Art Basel
Na odbywających się właśnie targach Art Basel w Bazylei firma Samsung, jako pierwszy oficjalny partner wystawy, zaprezentowała najnowszą linię unikatowych telewizorów The Frame. Tegoroczne wydarzenie odbywa się w dniach 13-16 czerwca w centrum wystawienniczym Messe Basel w Szwajcarii.
Wielki sport, wielkie dylematy
Rok 2024 obfituje w wiele wydarzeń sportowych, w tym jedne z największych – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej oraz Letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, które skupiają na sobie uwagę zarówno milionów fanów sportu, jak i wielu branż szukających w nich miejsca dla siebie. Tak wielkim imprezom towarzyszą także dylematy moralne – czy na...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764