logo
FORUM
Polska reklama i poligrafiaFORUM

Warsztaty tekstylne, DTF, sublimacja, koszulki

| 21.05.2024 10:05

Miniaturka

Firma Atrium Centrum Ploterowe zapowiada w terminie 23.05.2023 (czwartek) Warsztaty - Tekstylny Dzień Otwarty, organizowany w siedzibie firmy w Opolu, przy ul. Gosławickiej 2D.

Warsztaty te, to pokaz możliwości zdobienia materiałów: tkanin, dzianin, papierów i flag do sublimacji, z wykorzystaniem urządzeń: plotera sublimacyjnego Mutoh RJ 900, zestawu Artemis DTF 602/604, drukarki OKI 8432WT wraz z termoprasą Forever Edition. Ciekawym punktem programu będzie połączenie drukarki OKI z foliami do zdobienia koszulek - Forever.

Niniejsze wydarzenie, to okazja do zdobycia wiedzy oraz wymiany doświadczeń. To także bodziec do przygotowania ciekawszej, wzbogaconej oferty firmy reklamowej w różnorodne produkty tekstylne i nietypowe realizacje. Do wykonywania prac będzie wykorzystywany profesjonalny sprzęt demonstracyjny Atrium i IKONOS.

Techniczne rozmowy ze specjalistami umożliwią uczestnikom poszerzenie swojej wiedzy o teorię w dziedzinie dekoracji wielu rodzajów tkanin. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jakie są możliwości i ograniczenia poszczególnych technik zdobienia. Jest to okazja do zadawania pytań i uzyskania cennych wskazówek od doświadczonych profesjonalistów.

Nie zabraknie także części praktycznej, na której podczas prezentacji maszyn, na własne oczy goście wydarzenia będą mogli zobaczyć, jak przebiega cały proces transferu DTF na koszulki, OKI (Folia Forever) oraz sublimacji. Jest to ogromna szansa zapoznania się z materiałami i urządzeniami potrzebnymi do przygotowania i produkcji nadruków na tkaninach. Dzięki temu uczestnicy poszerzą swoje umiejętności i będą bardziej przygotowani do wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce, czyli realizacji własnych projektów.

AGENDA WYDARZENIA

11.00 - rozpoczęcie spotkania, powitalna kawa i słodki poczęstunek

11.30 - start prezentacji:

Druk DTF – Piotr Wochna (Atrium)

Druk OKI + folia Forever na koszulkach – Tomasz Ziędalski (przedstawiciel OKI) + Angelika Trączyk (Atrium)
Firma OKI - dostawca drukarek do zastosowań termotransferowych z białym tonerem.

Druk sublimacyjny i media do druku – Jacek Warkoczyński (firma Margot) + Adrian Pałucki (Atrium)
Firma Margot to profesjonaliści w zdobieniu odzieży i akcesoriów, działający od 1994 r. Margot świadczy usługi druku na ploterach sublimacyjnych Mutoh. Projektuje i sprzedaje nadruki na koszulkach i akcesoriach, odzieży sportowej, poduszkach, kubkach, smyczach reklamowych, wszywkach do odzieży, tasiemkach oraz innych artykułach pasmanteryjnych.

12.30 - 13.00 lunch

13.00 - 14.30 – prezentacje maszyn. Na własne oczy uczestnicy wydarzenia zobaczą:

1. Proces druku DTF z wykorzystaniem zestawu Artemis DTF 602 oraz transferu na koszulki.
2. Prezentacja druku na folii Forever z wykorzystaniem drukarki OKI Pro8432WT z białym tonerem.
3. Transferowy druk sublimacyjny na tekstyliach z wykorzystaniem plotera Mutoh RJ 900.

Na wydarzeniu obecny będzie także Łukasz Michalski - przedstawiciel firmy MUTOH, japońskiego producenta maszyn do druku wielkoformatowego, którego jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

Zapewniamy pełen pakiet: teorię i praktykę – zdobądź z nami kompletną wiedzę!

Udział w Tekstylnym Dniu Otwartym jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie Atrium.

avatar użytkownika
+ + + + + + +

Opole
wiadomości: 131
w Signs.pl od 03.04.2001
IP: 188.117.173.XXX
REKLAMA:

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764