logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wataha - nowość w portfolio BZK Alco

  PR 21.11.2018, przeczytano 1341 razy
ilustracjastrzałka

BZK Alco wprowadza na rynek kolejną nowość – zainspirowaną naturą, pięknem wilków i czystością ich wzajemnych więzi. Wódka czysta Wataha to wyjątkowy trunek wśród alkoholi – szlachetny i prawdziwie mocny. Nowość dostępna jest w opakowaniu o pojemności 700 i 500 ml, zawartość alkoholu 40%.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wataha---nowosc-w-portfolio-bzk-alco,380219,artykul.html

Butelka wódki czystej Wataha zdecydowanie wyróżnia się spośród innych produktów alkoholi mocnych. Matowe, smukłe szkło zdobi dostojna postać dzikiego i wolnego wilka, któremu towarzyszy jego wierne stado. W designie wykorzystano efekt optyczny, dzięki któremu – obracając butelką – ma się wrażenie, że wataha wilków biegnie wśród padającego śniegu.

– Wódka czysta Wataha to produkt premium, który swój wyjątkowy smak łączy z elegancją opakowania i relacją przystępnej ceny do jakości – mówi Andrzej Zalewski, Dyrektor Marketingu BZK Alco. - Nowość doskonale wpisuje się w trend rynkowy rozwoju segmentu alkoholi z wyższej półki jakościowej. Konsumenci coraz częściej sięgają po alkohole lepsze, niezwykle istotne staje się ładne, wręcz eleganckie opakowanie. Takie produkty bardzo chętnie kupowane są z myślą o prezentach, a także większych uroczystościach rodzinnych czy spotkaniach towarzyskich – dodaje.

ilustracjastrzałka

Źródło: BZK Alco

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Anna Cieślak ambasadorką Mitsubishi Eclipse Cross
Anna Cieślak – niezwykle utalentowana aktorka, którą już niebawem zobaczymy w serialu TVN „Szadź” i ambasadorka marki Mitsubishi w Polsce odebrała kluczyki do nowego modelu Mitsubishi Eclipse Cross 2020.
Ukłon w stronę Bauhausu i rozmowy o smart technologiach
Od niemal 3 dekad w Warszawie odbywają się Targi Światło – największe w Polsce wydarzenie poświęcone branży oświetleniowej i doskonałe miejsce spotkań dla środowiska architektów i projektantów, producentów oraz dystrybutorów. Podczas tegorocznej edycji odwiedzjący mogli obejrzeć propozycje ponad 260 wystawców, a także zobaczyć 4. już...
Agencja digital marketingu They.pl poinformowała o kontynuacji współpracy z Orange Polska, obejmującej kompleksowe działania z zakresu content marketingu w 2020 roku.
Monitor Samsung U28R550 – zaawansowana ochrona oczu
Samsung wprowadza do sprzedaży nowy monitor UHD do zastosowań profesjonalnych. Model U28R550 charakteryzuje się m.in. ekranem o przekątnej 28 cali, rozdzielczością UHD oraz zaawansowaną technologią ograniczającą emisję niebieskiego światła potwierdzoną certyfikatem TÜV Rheinland. Monitor został zaprojektowany dla osób, które spędzają długie godziny przy...
Agencja Up&More rozpoczyna współpracę z Dominium S.A., firmą zajmującą czołowe miejsce na rynku pizzerii. W połowie lutego startuje promocja aplikacji mobilnej Klienta dostępna dla systemów Android oraz iOS.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764