logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Webinar – impozycja, cięcie, bigowanie – automatyzacja procesów

  PR 20.05.2022, przeczytano 334 razy
ilustracjastrzałka

Już w najbliższą środę, 25.05.2022 o godzinie 12.00 firma Akonda z organizuje webinar, podczas którego będzie można zobaczyć, jak zautomatyzować proces impozycji, wycinania, bigowania i perforacji dzięki automatycznej wycinarce Ausjetech SCC i oprogramowaniu Trimposer.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/webinar-%E2%80%93-impozycja%2C-ciecie%2C-bigowanie-%E2%80%93-automatyzacja-procesow,395917,artykul.html

Dominik Szulim, współwłaściciel Akondy zaprezentuje oprogramowanie Trimposer, pozwalające na automatyzację pracy kombajnu introligatorskiego Ausjetech SCC – modeli 8336BSC i 9375SCC, które umożliwia wykonanie impozycji użytków – wizytówek, ulotek, zaproszeń – na arkuszu, wysłanie pliku wraz z kodem kreskowym do druku i automatycznie przekazywane ustawień do multifiniszera Ausjetech SCC.

Po ułożeniu wydrukowanych arkuszy na podajniku urządzenia zostaje odczytany kod kreskowy, uruchamiający odpowiedni program. Następuje proces cięcia, rozcinania krążkami, bigowania, perforacji. Nie jest konieczna interwencja operatora czy klikanie z pulpitu urządzenia.

Mega kombajn introligatorski 9375BSC pozwala na pracę z arkuszem do 370mm szerokości, z dwoma listwami bigującymi lub perforującymi jednocześnie (0,6; 1,0; 1,4mm dla bigowania, 12,24,52 TPI dla perforacji). Cięcie 6 krążkami lub cięcie gilotyną, z perforacją fragmentaryczną lub stałą krążkową wzdłużną i perforację fragmentaryczną lub stałą krążkową poprzeczną, z możliwością rozbudowania o dodatkowe 5 krążków rozcinających.

Automatyczna wycinarka Ausjetech 8336SCC, pracuje z arkuszem 330mm, z cięciem 6 krążkami lub cięciem gilotyną i z perforacją fragmentaryczną lub stałą. Bigowanie lub perforacja ma miejsce przy wykorzystaniu listew (0,6; 1,0; 1,4mm dla bigowania, 12,24,52 TPI dla perforacji).

Celem spotkania jest przedstawienie koncepcji automatyzacji pracy dla użytkownika, podczas webinaru zaprezentujemy pracę z softem Trimposer i prace z maszynami na wydrukach. Poniżej link po rejestracji, po której w odpowiedzi zwrotnej wysłany zostanie link do webinaru.
 

ilustracjastrzałka

Źródło: AKONDA S.C.

www.akonda.pl


brak ikonki
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: Akonda

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Drukexpress.pl wycina na ploterze Sinajet
Grafmasz zainstalował kolejny ploter Sinajet, tym razem w formacie arkusza 720x500 mm. Wdrożenie nastąpiło w Drukexpress.pl - wrocławskiej drukarni internetowej, która specjalizuje się w druku cyfrowym. Firma obecna jest na rynku poligraficznym od maja 2004.
DTG/DTF: webinar wakacyjny Polyprint
Akonda Tex po raz kolejny zaprasza na webinar, dotyczący rozwinięcia biznesu o zadruk odzieży DTG/DTF z Polyprint. W najbliższy czwartek 11.08 o godzinie 12.00, tym razem w wakacyjnej atmosferze i wakacyjnym anturażu będzie można dowiedzieć się wszystkiego o druku DTG i DTF, co można produkować przy wykorzystaniu tych rozwiązań oraz czego potrzeba, żeby rozpocząć...
Firma Koenig & Bauer uniezależnia się od gazu pochodzącego z rurociągów
W obliczu grożącego niedoboru gazu firma Koenig & Bauer w ostatnich miesiącach pracowała intensywnie nad uniezależnieniem się od gazu pochodzącego z rurociągów. Dzięki temu od końca lipca 2022 roku gaz technologiczny, który wcześniej był niezbędny do prowadzenia procesów produkcyjnych, może zostać całkowicie zastąpiony. W największych zakładach...
Wolne od włókien kartony strukturalne i elementy budowlane od Stora Enso
Stora Enso – wspólnie z RISE (Instytutami Badawczymi Szwecji) oraz firmami IsoTimber i Moelven – opracowała rozwiązanie pozwalające na produkcję kartonów strukturalnych i elementów konstrukcyjnych, nie zawierających włókien. Wykorzystano tu NeoLigno – stworzone przez ten nordycki koncern spoiwo, bazujące na ligninie. Znajduje ono zastosowanie przy wytwarzaniu płyt wiórowych...
Automatyzacja produkcji kalendarzy i nowe możliwości w drukarni Zapol
Grupa Reklamowa ZAPOL to działająca na rynku szczecińskim i ogólnopolskim drukarnia, która swoją jakość buduje od 30 lat! Jako wiarygodny partner we wszelkich działaniach reklamowych dla dużych, średnich i małych firm, oferuje przede wszystkim wysokiej jakości druk cyfrowy, usługi poligraficzne i wydawnicze, ale też przygotowuje materiały i upominki reklamowe,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764