logo
WIADOMOŚCI

Webinar Canon: Druk 3D dla przemysłu elektronicznego

Mateusz Zawiślak  PR 11.10.2017, przeczytano 272 razy

Już we wtorek, 17 października, firma Canon zaprasza na specjalny webinar na temat wykorzystania technologii druku 3D w przemyśle elektronicznym. Na tytułowe pytanie „Jak druk 3D zrewolucjonizuje produkcję elektroniki?” odpowiadać będą eksperci z branży i specjaliści Canon. To świetna okazja, żeby dowiedzieć się więcej o trendach i perspektywach tej niezwykle szybko rozwijającej się dziedziny przemysłu, a także poznać możliwości nowoczesnych technologii 3D.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/webinar-canon:-druk-3d-dla-przemyslu-elektronicznego,34073,artykul.html

Technologia druku 3D w najbliższych latach niewątpliwie zmieni postrzeganie procesów wytwórczych wielu gałęzi przemysłu, w tym także przemysłu elektronicznego. Dzięki zastosowaniu technologii addytywnych, już teraz obserwujemy znaczące skrócenie czasu prototypowania produktów, co powoduje szybsze wdrażanie nowych rozwiązań na rynek. Nowoczesne technologie 3D pozwalają również na poprawę ergonomii już istniejących produktów i rozwiązań, przy jednoczesnej oszczędności czasu i nakładów inwestycyjnych.

– Oferowane przez Canon urządzenia druku 3D charakteryzują się wyjątkową dokładnością druku, zarówno w kontekście jakości powierzchni, jak i dokładności wymiarowej, dzięki czemu można je wykorzystywać zarówno do przeprowadzenia pełnego procesu prototypowania, jak i wykonywać jednostkową produkcję danego produktu. Osiągnięcie dokładności zbliżonej do technologii wtrysku sprawia, że profesjonalne drukarki 3D powoli stają się elementem kluczowym w polityce inwestycyjnej przedsiębiorstw, także z obszaru przemysłu elektronicznego – mówi Jacek Korzeniewski, specjalista ds. druku 3D, Canon Polska.

Webinar Canon

Aby przybliżyć producentom elektroniki możliwości wykorzystania w ich dziedzinie technologii druku 3D, Canon organizuje webinar, podczas którego eksperci z branży opowiedzą o jego zastosowaniach oraz korzyściach, jakie przynosi firmom przemysłowym zajmującym się produkcją elektroniki.

Webinar odbędzie się 17 października (wtorek) w godzinach 16:00 – 16:40. Aby wziąć w nim udział należy dokonać wcześniejszej rejestracji internetowej pod adresem: www.go.canon-europe.com/eu-3D-Webinar-ECM. Wykład będzie prowadzony w języku angielskim.

Źródło: Canon Polska

www.canon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Które marki osiągnęły największe wzrosty znajomości podczas MŚ 2018?
Agencja mediowa Starcom, na zakończenie piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji, zbadała znajomość marek, które Polakom kojarzą się z mundialem i polską reprezentacją w piłce nożnej. W badaniu znajomości spontanicznej największe wzrosty, w stosunku do badania przed mistrzostwami, osiągnęły marki Adidas, Visa, Biedronka i Lotos. Odsetek osób,...
Portfolio 38PR & Content Communication powiększyło się o kolejną markę wnętrzarską – KAPPALA. To producent umywalek z kompozytu, które charakteryzuje idealnie gładka powierzchnia, perfekcyjnie cienkie krawędzie, wysoki połysk i nowoczesny design. Choć marka obecna jest na rynku od 2 lat, do tej pory nie podejmowała działań komunikacyjnych. Od...
Influencertool: Analiza i prowadzenie działań z liderami opinii
Influencer marketing to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów marketingu. Milionowe zasięgi w połączeniu z osobistą relacją i siłą rekomendacji sprawiają, że trudno dziś wyobrazić sobie markę czy kampanię reklamową nieuwzględniającą tego kanału komunikacji.
Reklama w radiu czy w telewizji? Atrakcyjna witryna sklepowa czy plakaty z nową ofertą? Co tak naprawdę wzbudza zainteresowanie klientów? Jak pokazuje badanie „Polacy w świecie wina”, klientów przyciąga wino! Konsumenci cenią łatwość dostępu do zakupu tego trunku, dlatego już ponad ¼ Polaków kupuje wino w małym sklepie osiedlowym.
Kampania ING: Życie lubi zaskakiwać, zwłaszcza przed pierwszym
ING Bank Śląski promuje nową ofertę, która daje dostęp do pieniędzy na 15 dni przed wpływem pensji na konto. „Pensja na już” dostępna jest dla klientów indywidualnych.
 
sobota 21.07.2018, 143 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone