logo
WIADOMOŚCI

Webinar Canon: Druk 3D dla przemysłu elektronicznego

Mateusz Zawiślak  PR 11.10.2017, przeczytano 235 razy

Już we wtorek, 17 października, firma Canon zaprasza na specjalny webinar na temat wykorzystania technologii druku 3D w przemyśle elektronicznym. Na tytułowe pytanie „Jak druk 3D zrewolucjonizuje produkcję elektroniki?” odpowiadać będą eksperci z branży i specjaliści Canon. To świetna okazja, żeby dowiedzieć się więcej o trendach i perspektywach tej niezwykle szybko rozwijającej się dziedziny przemysłu, a także poznać możliwości nowoczesnych technologii 3D.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/webinar-canon:-druk-3d-dla-przemyslu-elektronicznego,34073,artykul.html

Technologia druku 3D w najbliższych latach niewątpliwie zmieni postrzeganie procesów wytwórczych wielu gałęzi przemysłu, w tym także przemysłu elektronicznego. Dzięki zastosowaniu technologii addytywnych, już teraz obserwujemy znaczące skrócenie czasu prototypowania produktów, co powoduje szybsze wdrażanie nowych rozwiązań na rynek. Nowoczesne technologie 3D pozwalają również na poprawę ergonomii już istniejących produktów i rozwiązań, przy jednoczesnej oszczędności czasu i nakładów inwestycyjnych.

– Oferowane przez Canon urządzenia druku 3D charakteryzują się wyjątkową dokładnością druku, zarówno w kontekście jakości powierzchni, jak i dokładności wymiarowej, dzięki czemu można je wykorzystywać zarówno do przeprowadzenia pełnego procesu prototypowania, jak i wykonywać jednostkową produkcję danego produktu. Osiągnięcie dokładności zbliżonej do technologii wtrysku sprawia, że profesjonalne drukarki 3D powoli stają się elementem kluczowym w polityce inwestycyjnej przedsiębiorstw, także z obszaru przemysłu elektronicznego – mówi Jacek Korzeniewski, specjalista ds. druku 3D, Canon Polska.

Webinar Canon

Aby przybliżyć producentom elektroniki możliwości wykorzystania w ich dziedzinie technologii druku 3D, Canon organizuje webinar, podczas którego eksperci z branży opowiedzą o jego zastosowaniach oraz korzyściach, jakie przynosi firmom przemysłowym zajmującym się produkcją elektroniki.

Webinar odbędzie się 17 października (wtorek) w godzinach 16:00 – 16:40. Aby wziąć w nim udział należy dokonać wcześniejszej rejestracji internetowej pod adresem: www.go.canon-europe.com/eu-3D-Webinar-ECM. Wykład będzie prowadzony w języku angielskim.

Źródło: Canon Polska

www.canon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

„Ulubione piwo Czechów” w nowej odsłonie
Piwo Kozel pojawiło się na polskim rynku kilka lat temu i od razu zdobyło rzeszę zwolenników wśród smakoszy piwa. Docenili oni nie tylko wyjątkowy smak Kozla, ale także sposób prowadzonej przez markę komunikacji, opartej na wykorzystaniu czeskiego humoru i charakterystycznej ikony kozła. 12 marca br. swoją premierę miał najnowszy spot, będący jednym z elementów tegorocznej kampanii marki po...
Oranżada Hellena z nową kampanią reklamową
Już dziś, 16 marca startuje nowa kampania reklamowa marki Oranżada Hellena. W sześciu rotujących spotach, można usłyszeć Kubę Wojewódzkiego, Tomasza Karolaka, Czesława Mozila, Michała Szpaka, Patrycję Markowską i Patricię Kazadi. Zakrojone na szeroką skalę działania wizerunkowo-sprzedażowe będą prowadzone równolegle w telewizji, Internecie i w punktach sprzedaży.
Paulina Ufel dołącza do Isobar Poland Group
Paulina Ufel rozpoczęła pracę w Isobar Poland Group. Jako client partner będzie odpowiadać za kierowanie jednym z pionów klienckich działającej w ramach Dentsu Aegis Network Polska grupy.
„Chce się Ż” - nowa odsłona kampanii Żywiec
14 marca rusza nowa odsłona kultowej już kampanii „Chce się Ż”, w której marka inspiruje Polaków do korzystania z życia. Komunikację rozpoczyna spot telewizyjny, który emitowany będzie we wszystkich stacjach ogólnopolskich oraz kanałach tematycznych
Cindy Crawford w kampanii Reserved
Amerykańska supermodelka, jedna z najpiękniejszych kobiet świata, w oryginalnym filmie promującym najnowszą kolekcję wciela się w swoje ikoniczne role. Jest tancerką, modelką, aktorką i trenerką aerobiku. Ubrana w stylu lat 80 tych - mocnego  trendu kolekcji wiosennych, tańczy, gra i  pozuje  świetnie się bawiąc. Takiej Cindy, jak w klipie Reserved wyreżyserowanym przez Gordona von Steine...
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone