logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Webinarium branży poligraficznej. Działalność drukarń w nowej rzeczywistości

   18.11.2020, przeczytano 379 razy
ilustracja

Polskie Stowarzyszenie Sitodruku i Druku Cyfrowego zaprasza na bezpłatną wideokonferencję pod nazwą #PrintOn WebinAir, która odbędzie się 26.11.2020 o godzinie 10:00.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/webinarium-branzy-poligraficznej.-dzialalnosc-drukarn-w-nowej-rzeczywistosci,389225,artykul.html

Nasza branża mierzy się z czasami pełnymi niepewności, dlatego warto spotkać się, porozmawiać i podzielić doświadczeniami, aby wspólnie poszukać inspirujących rozwiązań. Jak to zrobić w dobie nowej rzeczywistości? Online!

Wideokonferencja jest świetną okazją do dyskusji z przedstawicielami branży w szerszym gronie i umożliwia wymianę praktyk związanych z sytuacją na rynku. Hasłem spotkania jest #PrintOnWebinAir - pomimo wielkich zmian, jakie w funkcjonowaniu branży poligraficznej wymusił wirus, nadal powinniśmy drukować. Dlatego celem webinaru jest przedstawienie rozwiązań, które pomogą odnaleźć się drukarniom w nowej rzeczywistości. Porozmawiamy o tym, jakie są obecne oczekiwania rynku oraz współczesnego konsumenta. Te ważkie tematy przybliżą nam m.in. przedstawiciele firm usługowych, drukarń, dostawców i dystrybutorów, nie zabraknie również przedstawiciela z dziedziny nauki.

Wydarzenie zostało objęte patronatem branżowym przez Signs.pl, Poligrafika, Świat Poligrafii, Świat Druku.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiej rejestracji: https://pssidc.org.pl/printonevent

Źródło: Polskie Stowarzyszenie Sitodruku i Druku Cyfrowego

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konica Minolta rozszerza rodzinę Bizhub
Firma Konica Minolta rozszerza ofertę sprzętu drukującego z nowej rodziny EagleH-BK o sześć kolejnych modeli. Monochromatyczne drukarki A3 bizhub 750i, bizhub 650i oraz bizhub 450i – wchodzą do sprzedaży już dziś. Kolejne – bizhub 550i, 360i oraz 300i – swoją premierę będą miały na przełomie grudnia 2020/stycznia 2021.
Firma Kram z ploterem Valiani Optima 80 dostarczonym przez Grafmasz
Wzrost zainteresowania opakowaniami produkowanymi przez KRAM skłonił firmę do powzięcia decyzji dotyczącej zakupu plotera. Rozeznanie rynku w zakresie wyboru odpowiedniego plotera zbiegło się z okresem pandemii co znacznie utrudniło jego poszukiwania.
W co czwartym MŚP z branży poligraficznej wzrósł poziom automatyzacji procesów produkcji w stosunku do ubiegłego roku – wynika z badania Siemens Financial Services. 28 proc. ankietowanych firm zwiększyło także nakłady finansowe na nowoczesny park maszyn i urządzeń, który w znacznym stopniu finansowany jest leasingiem. W efekcie tych działań, 12 proc. przedsiębiorstw...
Stora Enso i Tetra Pak planują budowę linii do recyklingu
Stora Enso i Tetra Pak łączą siły, aby zbadać możliwości budowy nowej linii do recyklingu zużytych opakowań kartonowych po napojach. Celem jest znaczące zwiększenie poziomu recyklingu tego typu opakowań w Europie Środkowej i Wschodniej.
Stora Enso po raz kolejny wśród sponsorów konkursu Art of Packaging
12. października br. w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w dorocznym konkursie na opakowanie roku – Art of Packaging, organizowanym przez wydawnictwo European Media Group. Wśród sponsorów głównych tego wydarzenia od lat pozostaje Stora Enso, która patronuje także wybranym kategoriom. Podobnie jak w ubiegłym roku, firma objęła patronat nad dwiema kategoriami:...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764