logo
CENTRUM WEBMASTERA
Polska reklama i poligrafiaCENTRUM WEBMASTERA

Przewodnik Webmastera po Signs.pl

Prowadzisz własny serwis internetowy?

Jednym z zadań jakie sobie stawiamy jest wspieranie firm reklamowych i twórców reklamy w promowaniu własnej oferty w Internecie. Przygotowaliśmy bogaty program dla webmasterów, na który składają się zarówno narzędzia promocji jak i komponenty pozwalające uatrakcyjnić własny serwis, poprzez udostępnianie wybranych zasobów Signs.pl na własnych stronach.

Zdecydowana większość naszych narzędzi jest bezpłatna. Signs.pl to serwis o olbrzymim potencjale, emitujący rocznie kilka milionów reklam. Serwisy i firmy chcące wykorzystać go w szerszym zakresie zapraszamy do skorzystania z płatnych form reklamy. Zapewniamy kompetentną obsługę realizowaną przy użyciu najbardziej zaawansowanych narzędzi technicznych.

Plugin: treść na Twoją stronę
Newsy z Signs.pl na żywo na Twojej stronie! Plugin działa również na zwykłych, statycznych stronach HTML, a instalacja jest banalnie prosta. Dostępnych jest kilka wariantów formatowania listingu tytułów.
RSS: treść na Twoją stronę
Alternatywny sposób dostępu do informacji o nowościach w Signs.pl. Możesz zaprenumerować kanał we własnym czytniku RSS lub wykorzystać go do prezentowania naszych newsów w swoim serwisie. Aby śledzić nowości jedynie w wybranym dziale Forum lub Giełdy, skorzystaj z ikonki RSS widocznej w menu narzędziowym na stronach wybranego działu.
Logo Signs.pl
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
Zestaw emblematów dla naszych Klubowiczów, Przyjaciół i wszystkich, którym podoba się nasz serwis.
Przyjaciele Signs.pl - program wymiany logo
Twoje logo wyświetlane rotacyjnie na wszystkich stronach Signs.pl (boks "PRZYJACIELE/PARTNERZY") oraz na stronie Przyjaciele Signs.pl. W tym programie mogą wziąć udział również serwisy spoza branży reklamowej.
Katalog Signs.pl
To nie tylko najobszerniejszy zbiór ciekawych adresów związanych z naszą branżą, ale także nieustający konkurs na najlepsze i najpopularniejsze serwisy. Dodaj URL i zorganizuj głosowanie na własny serwis również na swoich stronach!
Reklama w Signs.pl
W dziale Pomocy uzyskasz informacje na temat płatnych i bezpłatnytch form reklamy. Proponujemy m.in. reklamę typu display (banery reklamowe), reklamę natywną (artykuły sponsorowane), reklamę w Kurierze e-mail lub mailingi reklamowe.
Kurs HTML i CSS
Przygotowany przez Dariusza Majgiera z serwisu Reporter.pl wyczerpujący manual, stanowiący nieocenioną pomoc dla każdego twórcy serwisów internetowych.
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764