logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wec Communication rośnie w siłę

  PR 14.04.2023, przeczytano 562 razy
ilustracja

Do zespołu WEC Communication, agencji 360 specjalizującej się w branży tech i IT, dołączył nowy specjalista. Zespół digital zasilił Tymoteusz Nowak, który objął stanowisko Senior Digital Executive.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wec-communication-rosnie-w-sile,399636,artykul.html

Tymoteusz Nowak dołączył do WEC Communication w marcu bieżącego roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT/tech. W dotychczasowej karierze pracował dla takich klientów, jak Intel czy OnePlus. Poprzednio, pracując w Monday Group, zajmował się public relations, prowadzeniem działań marketingowych, pozycjonowaniem stron klientów i holistyczną obsługą mediów społecznościowych. W WEC Communication do jego obowiązków należy obsługa klientów z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych, głównie dla marek Acer i Predator.

Źródło: WEC Communication

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monika Brzózka mówczynią TEDxWarsawWomen 2023
Monika Brzózka, Chief Financial & Operating Officer VMLY&R Poland, będzie prelegentką konferencji TEDxWarsawWomen 2023. 
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła platforma AtomStore.
Pieniądze to wrażliwy temat w związkach, ale nie muszą być przyczyną nieporozumień. Wiele zależy od tego, jak i czy w ogóle rozmawiamy o naszych dochodach, wydatkach i zobowiązaniach. Aby to ułatwić, powstała kampania społeczna #CoZTąKasą – Jak rozmowy o kasie wpływają na nasze relacje? Ma ona na celu podniesienie kompetencji w zakresie komunikacji finansowej i...
Zamiast wyrzucić nieaktualne materiały promocyjne, Credit Agricole przetworzył je i wykorzystuje ponownie. We współpracy z Deko Eko powstały wyjątkowe notesy wykonane z rozwłóknionych ulotek.
W środę, 6 grudnia br. wraz z papierowym wydaniem „Gazety Wyborczej” ukaże się kalendarz astronomiczny na 2024 rok ze zdjęciami, które uchwyciły niezwykłe zjawiska na niebie w mijającym roku. Całoroczne kalendarium podpowie czytelnikom i czytelniczkom, kiedy warto być szczególnie uważnym, by nie przeoczyć czegoś naprawdę...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764