logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Weronika Sołtysiak na stanowisku Creative Strategist w Gong

  PR 01.09.2022, przeczytano 1140 razy
ilustracja

Agencja kreatywna GONG (Group One) wzmacnia kompetencje strategiczne. Do zespołu dołączyła Weronika Sołtysiak, która objęła stanowisko Creative Strategist. Zakres jej obowiązków obejmuje planowanie strategiczne dla klientów agencji oraz projekty nowo-biznesowe.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/weronika-soltysiak-na-stanowisku-creative-strategist-w-gong,397061,artykul.html

- W kompleksowej obsłudze naszych klientów tworzymy rozwiązania kreatywne i technologiczne, w których strategia jest zawsze kompasem i osią zintegrowanych działań. Dołączenie Weroniki do zespołu to dla nas ważne wzmocnienie - to strateżka o silnych kompetencjach kreatywnych. Jej doświadczenie, zarówno w mediach tradycyjnych, jak i interaktywnych, pozwolą nam tworzyć jeszcze bardziej efektywne rekomendacje strategiczne dla naszych partnerów. - mówi Bartek Gołębiowski, Founder & Creative Director agencji GONG.

Weronika z branżą reklamową i strategią związana jest od 2009 r. Karierę rozpoczęła w agencji S4, a następnie związana była z agencjami Nairobia i Kalicińscy.com. Od 2016 r. jako Senior Strategic Planner w agencji Grey odpowiadała za komunikację IKEA Polska. W 2018 dołączyła do zespołu agencji Leo Burnett , w której opiekowała się strategicznie takimi markami jak: Samsung, Orange i Otodom.

W portfolio jej projektów znajduję się wiele kampanii wyróżnionych prestiżowymi nagrodami m.in.: “Kallaxomierz” - nagrodzony złotem w konkursie Golden Drum 2016, projekt IKEA “Kuchnia Spotkań” - nagrodzony złotym Effie w 2016 r. oraz kampania IKEA “Jesienne zmiany po swojemu” - nagrodzona złotem w MIXX Awards 2017.

Źródło: GONG

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

IV Konferencja Olimp Marketplace: sekrety skutecznej sprzedaży online
Już 27 września w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się IV edycja Konferencji Olimp Marketplace. To wydarzenie jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe na Allegro, Amazon, eMAG, Kaufland, Pigu, Empik i 17 innych platformach.
DIMAQ Day wkrótce w trzech polskich miastach
Na ewolucję współczesnego digital marketingu wpływa wiele czynników, a do najważniejszych należy zaliczyć rozwój sztucznej inteligencji, zmieniające się potrzeby odbiorców, coraz większe znaczenie cyberbezpieczeństwa oraz kształtowanie się nowych grup konsumentów. To właśnie między innymi te kwestie zostaną poruszone podczas tegorocznej konferencji DIMAQ Day, którą...
Dolina Dobra rusza z kampanią „ŚniadaTAK”
BudzeNIE, ubieraNIE, śniadaNIE, czekaNIE na autobus – czy każdy poranek musimy zaczynać na „NIE”? Dolina Dobra ruszyła z kampanią „ŚniadaTAK”, w której pokazuje, że jeśli zaczniesz dzień pozytywnie to wszystko inne też jest na „TAK”. Kampania koncentruje się na sposobach na szybkie, pożywne i lekkie śniadania.
Saint-Gobain, lider w dziedzinie lekkiego i zrównoważonego budownictwa, wybrał Havas PR Warsaw do współpracy związanej z działaniami komunikacyjnymi na rynku w Ukrainie. Agencja jest odpowiedzialna za doradztwo strategiczne, a także działania obszaru hub management i poprowadzi projekt we współpracy z Havas PR Kyiv. 
PR Calling z obsługą funduszu YouNick Mint
Do grona stałych klientów PR Calling dołączył YouNick Mint – fundusz VC od 12 lat inwestujący w projekty deep tech w sektorach Healthcare i Industry 4.0. W ramach współpracy agencja wesprze YouNick Mint w zwiększeniu widoczności na rynku inwestycji venture capital poprzez budowanie relacji z mediami i kluczowymi interesariuszami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764