logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Westfield Arkadia i Wroclavia z kampaniami Szaleństwo Zakupów

  PR 15.09.2020, przeczytano 185 razy
ilustracja

Dwie z galerii należących do Unibail-Rodamco-Westfield wystartowały wczoraj z kampaniami promującymi zaplanowane na przyszły tydzień akcje Szaleństwo Zakupów. Media w kampaniach zaplanowała i zakupiła agencja mediowa Arena Media (Havas Media Group).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/westfield-arkadia-i-wroclavia-z-kampaniami-szalenstwo-zakupow,388452,artykul.html

Kolejna edycja Szaleństwa Zakupów rozpoczyna się 21 września i potrwa przez 6 dni zarówno w galerii Westfield Arkadia, jak i Wroclavia. W ramach akcji zaplanowane są m.in. spotkania z przedstawicielami świata mody i kultury, projekcje plenerowe filmów, porady stylistów i oczywiście specjalne rabaty na zakupy najnowszych jesienno-zimowych kolekcji.

Wczoraj rozpoczęły się kampanie promujące obie akcje, które potrwają do 26.09. Kampania dotycząca Westfield Arkadia jest realizowana w lokalnych mediach warszawskich i obejmuje zintegrowane działania w radiu, mediach digital oraz  przestrzeni miejskiej. Z kolei kampania związana z Wroclavią jest promowana w lokalnych mediach wrocławskich – obejmuje zintegrowane działania w radiu, mediach digital, prasie, a także obecność w przestrzeni miejskiej wykorzystując autobusy, siatki wielkoformatowe czy nośniki DOOH. Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialna jest agencja mediowa Arena Media.

ilustracjastrzałka

Źródło: Havas Media Group

www.havasmedia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Restart branży za nami – Festiwaldruku.pl oczami wystawców targów
Blisko 1300 zwiedzających i prawie 130 wystawców – tak w liczbach można podsumować zakończony w zeszłym tygodniu FestiwalDruku.pl. Ale liczby nie wyrażą wszystkiego. Szczególnie w przypadku tej wyjątkowej edycji w niecodziennych czasach. O opinię organizator poprosił więc głównych zainteresowanych – czyli wystawców.
Solidność i bezpieczeństwo współpracy z partnerami z branży reklamowej
O jakości udanej współpracy między partnerami biznesowymi w dużej mierze przesądza rzetelność każdego z nich. Każdy, kto aktywnie działa na polu zawodowym, wie, że zdarzają się przypadki, gdy kontrahent nie wywiązuje się z poczynionych ustaleń. Jak zadbać o bezpieczeństwo transakcji na rynku reklamowym?
Performics z akcją „Wspomóż doga za hot-doga” w nowej odsłonie
Już w poniedziałek - 21 września - pierwszy live stream ze zbiórką datków na rzecz podopiecznych Fundacji Tymmmczasy
The Dumplings w intrygującym coverze towarzyszącym kampanii #Jabłonki
#Jabłonki to projekt, którym Fundacja State of Poland rozpoczyna wieloletnią kampanię wzmacniania wizerunku marki Polska. Do współpracy zaprosiła zespół The Dumplings, który przygotował cover legendarnego utworu Maanam. Nowa aranżacja oddaje intrygujący klimat spotu promującego akcję.
Lovebrands Medical - nowa marka na rynku marketingowym i komunikacyjnym
LoveBrands Relations ma w dziedzinie zdrowia ogromne doświadczenie. Od lat współpracuje zarówno z instytucjami działającymi w ochronie zdrowia, jak i firmami farmaceutycznymi oraz medycznymi. Zna potrzeby środowiska medycznego i farmaceutycznego oraz  pacjentów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764