logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Whitepress przejmuje platformę Goodcontent.pl

  PR 19.09.2019, przeczytano 171 razy

Z początkiem września WhitePress sp. z o.o. przejął GoodContent.pl – jedną z najbardziej popularnych platform do zakupów tekstów w Polsce. To strategiczny krok dla zespołu WhitePress, który planuje dalszy rozwój w zakresie content marketingu oraz zrealizowanie usług opracowania tekstów na kwotę ponad 5 mln złotych w samym 2020 roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/whitepress-przejmuje-platforme-goodcontent.pl,384014,artykul.html

GoodContent.pl to pośrednicząca pomiędzy copywriterami a reklamodawcami platforma, która usprawnia zamawianie i dostarczanie niespecjalistycznych treści. W portalu zarejestrowanych jest ponad 3 500 klientów oraz 20 000 copywriterów – zarówno rozpoczynających działalność, jak i doświadczonych dziennikarzy. Zakup GoodContent.pl to naturalny krok dla WhitePress, który rozwija się w wielu kierunkach produktowych, również w pośredniczeniu dostarczania contentu.

– Do dzisiaj nasza content marketingowa oferta była skierowana do firm oczekujących specjalistycznych, eksperckich artykułów. Okazuje się jednak, że na rynku jest spory popyt również na teksty opracowywane szybko i w niskich kosztach. Zakup platformy pozwala nam na realizację potrzeb szerszej grupy odbiorców i zwiększenie wolumenu sprzedaży – komentuje Paweł Strykowski, CEO WhitePress.

Zespół WhitePress już planuje rozwój platformy: ma zamiar m.in. wzmocnić jej promocję oraz poprawić funkcjonalność. Planowane są rozwiązania oparte o dostęp poprzez API, usługi premium dla dedykowanych klientów, budowa giełdy gotowych tekstów, działania edukacyjne dla copywriterów, poprawa jakości treści oraz podwyższenie ich zarobków.

 – Bardzo dziękuję za dotychczasową współpracę wszystkim copywriterom i klientom – to była dla mnie czysta przyjemność. Platformę pozostawiam w bardzo dobrych rękach (co było dla mnie istotne przy sprzedaży) – na pewno rozwinie się pod skrzydłami WhitePress. Najbliższy okres chcę przeznaczyć na odpoczynek, mam nadzieję, że jeszcze wrócę do branży i będę mógł rozwijać kolejne produkty – podsumowuje Bartłomiej Tokarski, dotychczasowy właściciel GoodContent.pl.

Źródło: WhitePress

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Brzmi idyllicznie.

Czemu więc copy nie chcą korzystać, twierdząc, że dobrze płatnych zleceń jak na lekarstwo, dominują słabo i bardzo słabo płatne?

avatar użytkownika
,

Skąd wiesz że nie chcą?  

avatar użytkownika
,

Na mieście mówią.
I, co najdziwniejsze, nawet się z tym specjalnie nie kryją.
  

avatar użytkownika
,

Exhibicjonizm copywriterów?  

avatar użytkownika
,

Ludzie lubią mówić.
Zwłaszcza, w miejscach zorganizowanych dla nich.
Można wtedy odnieść wrażenie, że nawet fakt, iż ktoś postronny to może czytać, wcale im nie przeszkadza.
  

avatar użytkownika
,

Czyli można podsumować to tak, że ludzie na mieście mówią. Bo lubią.  

brak ikonki
,

Redakcja by lepiej napisała za ile kupili?  

avatar użytkownika
,

To Whitepress pisze, my tylko użyczamy miejsca na publikację.  

brak ikonki
,

to by redakcja przyjmowała bardziej wartościowe teksty, albo kalejdoskop HR z agencji, albo takie co w tym nic ciekawego nie ma. Niedługo będzie kto bąka puścił w agencji. Pociągnijcie ich za język za ile kupili, bo to jest ciekawe.   

avatar użytkownika
,

Przecież wiesz jaka będzie odpowiedź - kwoty transakcji nie ujawniono, nie zagląda się agencjom pod kołderkę.  

avatar użytkownika
,

Można podsumować tak. Są miejsca w sieci, gdzie ludzie swobodnie mówią o tym, jakie mają wrażenia ze współpracy między innymi z goodcontent.
I niestety, przeważają opinie negatywne oraz sugestie by omijać.

Zmiana właściciciela raczej nie pomoże, to jest po prostu marka spisana na straty.
  

avatar użytkownika
,

Trudno się do tego odnieść. Nie wiemy co to za miejsca i co to za ludzie. Nie wiemy też w jaki sposób wyprowadzasz stąd wniosek, że zmiana właściciela nie spowoduje zmiany tych opinii.  

avatar użytkownika
,

W istocie, trzeba bywać, słuchać i czytać. Nie każdy musi.

Skoro wątpią najbardziej zainteresowani czyli piszący za pieniądze, to szanse są marne.
  

avatar użytkownika
,

Jeżeli wątpią - ale tego nie wiemy i się nie dowiemy.  

avatar użytkownika
,

A teraz trwa akcja.
GoodContent jako strona, pod każdym zleceniem wrzuconym na grupy copy, zaprasza do rejestracji i zlecenia u nich.

To już nawet nie jest spam, to ordynarne chamstwo.
  

avatar użytkownika
,

To chyba zależy od regulaminu i zasad obowiązujących w takim miejscu.  

avatar użytkownika
,

Jeśli ktoś na Signs, niezależnie od tematu wątku, wklejałby tę samą treść odpowiedzi z linkiem, to jak byś go nazwał?  

avatar użytkownika
,

Desperado?  

avatar użytkownika
,

To na pewno też.
  

Najnowsze w tym dziale

TVP podpisała umowę z firmą Talpa i stała się właścicielem praw do trzech kolejnych sezonów „The Voice”
„Patrol Tatry” – nowy serial w Fokus TV
FOKUS TV wyemituje nowy serial dokumentalny „PATROL TATRY”, który powstał we współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Produkcję oglądać będzie można od 12 października, co sobotę, o godz. 21.00.
„Jesteś największym kibicem swojego dziecka!” – nowy serwis Ringier Axel Springer Polska i Nationale-Nederlanden
„Jesteś największym kibicem swojego dziecka!” to najnowszy serwis poruszający tematykę aktywnego ojcostwa. Pod adresem www.najwiekszykibic.onet.pl znajdą się materiały redakcyjne o budowaniu relacji z dzieckiem oraz o roli ojca w wychowaniu dzieci.
Ich życie jest całkowicie inne od tego, które znamy na co dzień. Bohaterowie nowego programu Discovery Channel świadomie wybrali funkcjonowanie poza cywilizacją. Żyją blisko natury, często nie mają dostępu do telefonu, prądu, a nawet bieżącej wody. Pierwszy odcinek nowego cyklu „Poza cywilizacją” na antenie już od 20 października.
Śledztwo Pisma - pierwszy podcastowy serial reporterski dostępny też na Tokfm.pl i w aplikacji Tok FM
18 października 2019 r. swoją premierę w internecie miało “Śledztwo Pisma” - wyjątkowy projekt audio w postaci 6-odcinkowego reporterskiego serialu podcastowego. "Śledztwo Pisma" prowadzi Mirosław Wlekły, jeden z najlepszych polskich reporterów prasowych i książkowych. Pierwszy odcinek serialu można już odsłuchać m.in. na stronie sledztwopisma.pl...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764