logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wiaty AMS nagrodzone na Europejskim Kongresie Gospodarczym

  PR 16.05.2017, przeczytano 635 razy
ilustracjastrzałka

Inwestycja „Budowa i eksploatacja wiat przystankowych w Warszawie” została nagrodzona podczas uroczystej Gali konkursu Top Inwestycje Komunalne i tym samym znalazła się w gronie dziesięciu najlepszych przedsięwzięć, które powstały dzięki współpracy podmiotów publicznych i prywatnych (PPP).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wiaty-ams-nagrodzone-na-europejskim-kongresie-gospodarczym,32479,artykul.html

Do konkursu zostało zgłoszonych około 150 inwestycji komunalnych z całej Polski prowadzonych w ostatnich 10 latach dzięki współpracy podmiotów publicznych i prywatnych. Rada Konsultacyjna pod przewodnictwem Andrzeja Dery, sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta RP, wyróżniła 10 inwestycji, które osiągnęły sukces dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom. Wśród nich znalazły się projekty różnych dziedzin, takie jak m.in. Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN czy budowa instalacji termicznego przekształcania odpadów komunalnych w Poznaniu.

– Bardzo się cieszę, że kapituła konkursu doceniła naszą inwestycję i wyróżniła projekt budowy i eksploatacji wiat przystankowych w Warszawie. To największe tego typu przedsięwzięcie w naszym kraju, projekt dorównujący rozmachem największym europejskim metropoliom. Jest to też jeden z większych projektów partnerstwa publiczno-prywatnego, dzięki któremu miasto nie wydaje żadnych pieniędzy na realizację budowy wiat dla mieszkańców. Dodatkowo AMS odprowadza do kasy miasta pieniądze z tytułu opłaty partycypacyjnej oraz udziału w przychodach – powiedział Marek Kuzaka, prezes zarządu AMS.

Konkurs Top Inwestycje Komunalne to doroczna inicjatywa serwisu Portalsamorzadowy.pl i Grupy PTWP. Celem konkursu jest niezmiennie wskazanie najlepszych praktyk inwestycyjnych oraz docenienie tych, którzy osiągnęli inwestycyjny sukces dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom. Tegoroczna edycja była wyjątkowa. Nagrodzone zostały najlepsze przedsięwzięcia, które powstały wyłącznie dzięki współpracy podmiotów publicznych i prywatnych.

Wszyscy laureaci konkursu Top Inwestycji Komunalnej 2017 to:

  • Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie;
  • budowa kompleksu mineralnych basenów w Solcu-Zdroju;
  • budowa i eksploatacja wiat przystankowych w Warszawie;
  • parking dwukondygnacyjny na terenie kompleksu Hali Stulecia we Wrocławiu;
  • Centrum Kulturalno-Rekreacyjne w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu;
  • przebudowa Akademików Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie;
  • przebudowa dworca PKP w Katowicach;
  • Zamek w Szydłowcu;
  • budowa instalacji termicznego przekształcania odpadów komunalnych w Poznaniu;
  • projekt modernizacji energetycznej obiektów użyteczności publicznej w Płocku.

Źródło: AMS

www.ams.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Spokój Film wyprodukował trailer radiowego serialu kryminalnego Radia Zet
W poniedziałek 26 września, na antenie Radia ZET, ruszył pierwszy radiowy serial kryminalny „Niech to usłyszą”. Spokój Film wyprodukował trailer promujący nową produkcję. Scenariusz serialu został napisany przez mistrzów polskiego kryminału, Wojciecha Chmielarza i Jakuba Ćwieka.
Value Media z obsługą 360 grupy Trefl
Value Media wygrało przetarg na kompleksową obsługę mediową firmy Trefl SA. Agencja odpowiada za strategię, planowanie i zakup mediów online i offline. W obszarze digital i influencer marketingu Value Media będzie współpracować w modelu House of Communication z agencjami Group One: martech i e-commerce SalesTube oraz branded contentową Labcon.
Międzynarodowa promocja Promo Show 2023
Francja, Niemcy, Holandia, Litwa, Łotwa i Estonia. To kraje, od których rozpoczęta została międzynarodowa promocja targów PROMO SHOW. Wystawcy przyszłorocznej edycji rozdawali zaproszenia na lutowe wydarzenie oraz informowali o zachodzących zmianach na rynku targów reklamy w Polsce. Bezpośrednie spotkania z top agencjami dobrze rokują na frekwencje...
NT–ware, oddział Canon produkujący m.in. uznane oprogramowanie chmurowe uniFLOW Online, zajął pierwszą pozycję na rynku Europy Zachodniej w 2021 r. w kategorii urządzeń i systemów do zarządzania drukiem.
Jak Polacy kupują online?
Odzież (65%), obuwie (52%) i kosmetyki (49%) to zdecydowanie najczęściej kupowane kategorie produktów w sieci. Decyzje zakupowe podejmujemy patrząc przede wszystkim na cenę produktów (77%) i czas realizacji zamówienia (44%), ale też dostępne formy płatności (28%).
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764