logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Więcej witryn w sieci Adleader

   09.12.2010, przeczytano 728 razy

W ostatnich dwóch miesiącach sieć afiliacyjna Adleader z Grupy ClickAd powiększyła się o 3 tys. nowych witryn internetowych. W ciągu roku Adleader zwiększył liczbę zrzeszonych serwisów z 2 do 22 tys.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wiecej-witryn-w-sieci-adleader,11708,artykul.html

Jak informują przedstawiciele sieci, wzrost był możliwy dzięki pozyskaniu 1600 nowych wydawców serwisów internetowych i rozwojowi technologii - w ciągu ostatniego roku liczba wydawców zwiększyła się do 1800. Sieć Adleader przeszła także na system esmisyjno-trackingowy Way2traffic do obsługi programów partnerskich - system dostosowany do specyfiki polskiego rynku i pozwalający na bieżąco śledzić efektywność kampanii i optymalizować je.

Do końca roku sieć planuje zwiększyć liczbę zrzeszonych witryn internetowych o kolejne 3-4 tys.

W związku z rozwojem sieci Adleader wzmacnia swoje struktury. W najbliższym czasie planuje rozszerzyć dział affiliate zajmujący się obsługą zrzeszonych wydawców internetowych i pozyskiwaniem nowych. Wcześniej firma rozbudowała działy traffic i client service. 

Źródło: ClickAd

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Oficjalny spot premierowy Playstation 5
Od premiery PlayStation 5 dzieli nas zaledwie kilka tygodni i nie możemy się doczekać, aż gracze na całym świecie będą mogli doświadczyć nowej generacji interaktywnej rozrywki. Premiera każdej nowej konsoli PlayStation to szczególny moment w czasie. Dziś swoją premierę ma zupełnie nowy globalny spot reklamowy.
Czy marketing w gamingu działa?
Na to pytanie, które stawia przed sobą wielu marketerów, postanowił odpowiedzieć w najnowszym badaniu zespół ekspertów Havas Media Group. Agencja wzięła pod lupę rynek gamingowy i esportowy w ramach projektu badawczego „CZY MARKETING W GAMINGU DZIAŁA?” Marketerzy i gracze o potencjale reklamowym w branży”.
Palit prezentuje karty RTX 3070 Jetstream
Palit Microsystems Ltd, największy partner firmy NVIDIA, zaprezentował karty z serii GeForce RTX 3070 JetStream oparte na architekturze NVIDIA Ampere.
Połowa klientów weźmie udział w Black Friday, o ile dostaną dobrą ofertę
Tylko 1/3 konsumentów w ciemno deklaruje, że ze specjalnych promocji na tegoroczny Czarny Piątek (27.11) skorzysta na pewno. Pozostałych trzeba będzie do tego nakłonić. Połowa e-sklepów ma już gotowe promocje, ale co trzeci sprzedawca internetowy jeszcze nie wie, czy zrobi coś specjalnego na Black Friday. Czy w tym roku padnie nowy rekord?
Epson: nowe urządzenia drukujące wspierające efektywność pracy zdalnej
W odpowiedzi na potrzeby milionów osób nadal pracujących z domu Epson poszerzył ofertę o dwie wielofunkcyjne drukarki, zaprojektowane z myślą o małych firmach i domowych biurach: WorkForce Pro WF-4745 i EcoTank L6580. Te energooszczędne, oparte na nie wykorzystującej ciepła w procesie druku technologii piezoelektrycznej urządzenia stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764