logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Większa kreacja Hand Made

  PR 02.08.2007, przeczytano 669 razy

W lipcu do działu kreacji agencji Hand Made dołączyły dwie nowe osoby – Agata Leszczyńska i Radek Jakubiak. Ich obecność w agencji to efekt akcji rekrutacyjnej prowadzonej przez Hand Made w czerwcu br. Zasilony dział kreacji Hand Made liczy obecnie osiem osób.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wieksza-kreacja-hand-made,5913,artykul.html

Agata Leszczyńska objęła stanowisko junior graphic designera. Jest tegoroczną absolwentką Wydziału Grafiki ASP w Krakowie. W 2005 roku przebywała na stypendium Sokrates-Erazmus w Ecole Superieure Estienne Paris. Była uczestniczką wielu konkursów i wystaw plakatu oraz zdobywczynią brązowego medalu na Międzynarodowym Biennale Plakatu w Meksyku, w tematycznej kategorii "Desertification". Hobby Agaty to malarstwo, literatura, teatr i podróże.

Radek Jakubiak rozpoczął pracę na stanowisku copywritera – tworząc team kreatywny z Karoliną Piwowarczyk. Radek Ukończył Psychologię na UJ w Krakowie i Grafikę na ASP w Poznaniu. Ostatnio pracował w agencji Heads Advertising również jako copywriter. Pasje Radka to kino zależne, rower górski i grafika projektowa z lat 70.

Hand Made to dynamicznie rozwijająca się agencja reklamowa, wyspecjalizowana w usługach ATL. Wśród największych klientów agencji znajdują się m.in.: Bakoma (Premium, Satino), Hoop (Arctic), Lakma (Sidolux), Kofola (Jupi), Maspex (Mlekołaki), Mieszko (Zozole), Woseba.

Źródło: Hand Made

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowe oznakowanie polskich radiowozów: Jak i kiedy?
Podczas zakończonych niedawno targów wyposażenia służb Europoltech policja zaprezentowała koncepcję nowego oznakowania radiowozów. Prace prowadzone są w ramach projektu badawczego mającego na celu poprawę widoczności pojazdów i zwiększenie bezpieczeństwa funkcjonariuszy oraz pozostałych uczestników ruchu. Analizą objęte są 4 pojazdy reprezentujące główne rodzaje sprzętu...
Znamy prelegentów konferencji Marketing Mix
19 września podczas targów FestiwalMarketingu.pl w EXPO XXI Warszawa odwiedzający będą mogli skorzystać z otwartej formuły konferencji. Jedyne co trzeba będzie zrobić, aby wziąć w niej udział to bezpłatnie zarejestrować się na stronie www.marketingmix.com.pl, ale uwaga, ilość miejsc jest ograniczona i przeznaczona dla osób pracujących w branży...
Prawdziwie o PR – PR Silesia Day w Katowicach
Z okazji 25-lecia Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz 20-lecia studenckiego Międzywydziałowego Stowarzyszenia Dziennikarzy MOSTY organizowana jest konferencja dla specjalistów i pasjonatów branży PR. Śląski Oddział PSPR oraz MOSTY zamierzają przy tej okazji podpisać porozumienie o współpracy.
Carlsberg zmienił się dla fanów Liverpool FC
Z okazji rocznicy zmiany barw klubowych Liverpool FC na czerwony, marka Carlsberg także zmienia barwy i wprowadza limitowaną edycję piwa Carlsberg Red Barley, specjalnie uwarzonego dla fanów klubu.
Do przetargu na agencję wspierającą działania promocyjne Banku Gospodarstwa Krajowego stanęło 13 agencji. Wygrała agencja reklamowa DSK i to ona będzie pracowała dla banku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764