logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Większa kreacja Hand Made

  PR 02.08.2007, przeczytano 724 razy

W lipcu do działu kreacji agencji Hand Made dołączyły dwie nowe osoby – Agata Leszczyńska i Radek Jakubiak. Ich obecność w agencji to efekt akcji rekrutacyjnej prowadzonej przez Hand Made w czerwcu br. Zasilony dział kreacji Hand Made liczy obecnie osiem osób.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wieksza-kreacja-hand-made,5913,artykul.html

Agata Leszczyńska objęła stanowisko junior graphic designera. Jest tegoroczną absolwentką Wydziału Grafiki ASP w Krakowie. W 2005 roku przebywała na stypendium Sokrates-Erazmus w Ecole Superieure Estienne Paris. Była uczestniczką wielu konkursów i wystaw plakatu oraz zdobywczynią brązowego medalu na Międzynarodowym Biennale Plakatu w Meksyku, w tematycznej kategorii "Desertification". Hobby Agaty to malarstwo, literatura, teatr i podróże.

Radek Jakubiak rozpoczął pracę na stanowisku copywritera – tworząc team kreatywny z Karoliną Piwowarczyk. Radek Ukończył Psychologię na UJ w Krakowie i Grafikę na ASP w Poznaniu. Ostatnio pracował w agencji Heads Advertising również jako copywriter. Pasje Radka to kino zależne, rower górski i grafika projektowa z lat 70.

Hand Made to dynamicznie rozwijająca się agencja reklamowa, wyspecjalizowana w usługach ATL. Wśród największych klientów agencji znajdują się m.in.: Bakoma (Premium, Satino), Hoop (Arctic), Lakma (Sidolux), Kofola (Jupi), Maspex (Mlekołaki), Mieszko (Zozole), Woseba.

Źródło: Hand Made

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Już 4.06. Webinarium nt. ploterów Mimaki
Marka Mimaki jest znana na całym świecie. Również w Polsce cieszy się bardzo dobra opinią Klientów.
Walk Creative oraz Szut Szut Studio z produkcją dla Vision Express
Agencja WALK Creative oraz SZUT SZUT STUDIO zrealizowały wspólnie kolejną kampanię reklamową dla marki Vision Express, lidera branży optycznej w Polsce. Najnowsza odsłona promuje serię okularów przeciwsłonecznych i zaskakuje zarówno koncepcją, jak i samą formą przekazu. WALK Creative opracowało strategię oraz koncept kreatywny kampanii. SZUT SZUT STUDIO odpowiada natomiast za...
Yuyu Pharma podpisuje umowę na kampanię na boisku do baseballu
Yuyu Pharma, koreańska firma farmaceutyczna podpisała umowę reklamową z gazetą Korea Economic Daily, która posiada prawa do reklam na stadionie Jamsil Baseball Stadium w Seulu. W ramach nowej kampanii reklamowej logo firmy Yuyu Pharma zostanie namalowane wzdłuż linii pierwszej bazy na stadionie, co zapewni jego widoczność podczas transmitowanych w telewizji meczów.
Zmiana w zespole komunikacji marki Volkswagen Samochody Dostawcze
Z dniem 1 czerwca br. w zespole komunikacji marki Volkswagen Samochody Dostawcze następuje zmiana. W ramach zastępstwa, obowiązki kierownika komunikacji marketingowej i PR sprawować będzie Mikołaj Matuszewski. Czasowa nieobecność Magdy Piekarczyk związana jest ze zmianami w życiu prywatnym.
Aparat ZV-1 i kamera 4K Handycam FDR-AX43: nowości Sony dla blogerów
Aparat ZV-1 reprezentuje nowo powstałą kategorię urządzeń przeznaczonych specjalnie dla twórców filmów, a kamera AX43 to nowy, miniaturowy model 4K Handycam z zaawansowanymi technologiami stabilizacji obrazu
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764