logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Większy biust i szczuplejsze nogi: Steczkowska w kampanii Gatta

  PR 09.03.2016, przeczytano 3223 razy
ilustracjastrzałka

W połowie marca w salonach Gatta pojawi się nowa linia rajstop i pończoch – Gatta Slim Line oraz wyjątkowe nowości w kolekcji bielizny Gatta Intimate. Wyróżnikiem nowych produktów są ich właściwości – pończochy i rajstopy z nowej linii wyszczuplają nogi, a specjalna konstrukcja promowanego biustonosza double push up powiększa biust nawet o dwa rozmiary. Wejście na rynek takich właśnie produktów jest wynikiem prowadzonych przez markę Gatta badań. Kampania reklamowa, prezentująca nowości, obejmie prasę kobiecą, radio, internet oraz nośniki własne w salonach firmowych Gatta.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wiekszy-biust-i-szczuplejsze-nogi%3A-steczkowska-w-kampanii-gatta,27769,artykul.html

Na początku listopada 2015 Justyna Steczkowska zaprezentowała rajstopy Satti Matti oraz pierwsze modele bielizny Gatta Intimate. Teraz przyszła pora na wiosenną odsłonę propozycji Gatta. Wokalistka, w najnowszej, wiosennej kampanii, pokaże jak zmysłowo można wyglądać w pończochach i bieliźnie polskiej marki.

Nowości w ofercie Gatty to odpowiedź na potrzeby Polek. Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie marki Gatta niemal 9/10 kobiet poprawiłoby sobie minimum jedną z części ciała (nos, biust, brzuch/talia, nogi, uda, łydki i stopy). 53% badanych odchudziłaby sobie uda, a 37% łydki.

Kobiety XXI wieku są coraz bardziej pewne siebie. Pracują zawodowo i spełniają się na polu rodzinnym. Są bardziej świadome swojego ciała i dokładnie wiedzą, co ewentualnie chciałyby w nim poprawić” – komentuje Anna Gołębicka, doradca zarządu ds. strategii i marketingu marki Gatta. „Dlatego marka Gatta od kilku sezonów proponuje produkty z dodatkową funkcją. Tej wiosny postawiliśmy na wyszczuplanie nóg i większy biust” – dodaje.

Kampania reklamowa realizowana będzie do połowy kwietnia w największych rozgłośniach radiowych: Radio ZET oraz RMF FM oraz w magazynach kobiecych (z wydawnictw Bauer, Burda, Edipresse oraz Agora).

Spot radiowy oraz reklamy prasowe to kreacja własna marki. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy SMG Starcom. Autorem zdjęć Justyny Steczkowskiej, prezentującej na sobie nowości marki, jest Wojtek Wojtczak.

Źródło: Gatta

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Badanie rynku „Branża upominków reklamowych w obliczu epidemii COVID-19”
Polska Izba Artykułów Promocyjnych zaprasza przedsiębiorców z branży do wzięcia udziału w badaniu "Branża upominków reklamowych w obliczu epidemii COVID-19", dotyczącym wpływu epidemii koronawirusa na branżę upominków reklamowych w Polsce.
Almette - #Zostań w domu z przyjemnością
W tych szczególnych okolicznościach, w których się znaleźliśmy, ważnym wsparciem stała się internetowa akcja #ZOSTAŃ W DOMU, propagująca postawę odpowiedzialności za siebie i za innych. Teraz dołącza do niej marka Almette – z pomysłem i z przyjemnością. Inspiracje do kreatywnego spędzania czasu w domu, oryginalne przepisy w nurcie zero waste, pomysły na...
Plotery tnące Summa w walce z koronawirusem
W ostatnich tygodniach widzieliśmy, jak ważna jest ochrona zdrowia ludzi i jak potrzebna jest odzież ochronna przed koronawirusem, taka jak maski i fartuchy. Technologie cięcia firmy Summa mogą w tym pomóc i pomagają. W związku z tym, że koronawirus nadal rozprzestrzenia się na całym świecie, Summa chce wykorzystać swoje zasoby, aby zminimalizować w jak największym stopniu...
#jestesmyodpowiedzialni na drzwiach całej Polski
„STOP. Ktoś w tym domu ma ograniczoną odporność”. „Proszę zostawić przesyłkę pod drzwiami”.  „Jestem medykiem, nie zastawiaj mi auta”. Tysiące charakterystycznych kart z apelami pojawia się w ostatnich dniach na drzwiach mieszkań i za szybami aut w całej Polsce. Akcję #JESTEŚMYODPOWIEDZIALNI wymyśliła i prowadzi łódzka firma...
Polski oddział OPPO, wiodącego w skali globalnej producenta urządzeń mobilnych, z początkiem kwietnia 2020, rozpoczyna współpracę w zakresie PR z agencją 24/7Communication.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764