logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Większy zespół 180heartbeats + Jung v Matt

  PR 19.02.2020, przeczytano 1151 razy
ilustracja

Anna Stolarz dołączyła do działu client service agencji 180heartbeats+JUNG v MATT. Katarzyna Pereta została motion designerem w dziale design, a team social media zyskał nowego junior community managera - Maksa Gronowskiego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wiekszy-zespol-180heartbeats-%2B-jung-v-matt,385759,artykul.html

Anna Stolarz w dziale obsługi klienta została account manager. W reklamie pracuje od ośmiu lat, w agencjach takich jak: The & Partnership, Publicis, McCann WorldGroup, Syzygy oraz Walk Creative. Koordynowała projekty dla Toyota Motor Poland, KFC Polska, Orange, Sony Centre, Nutricia Poland, PZU SA, czy BOŚ Bank. Były wśród nich także kampanie 360 realizowane nie tylko w Polsce, ale także na innych europejskich rynkach.

Katarzyna Pereta z branżą związana jest od sześciu lat. Doświadczenie zdobywała w domu produkcyjnym Foszer Sawicki i studiu animacji K&C Media Group. Specjalizowała się w animowanych explainer video i postprodukcji.

Maksymilian Gronowski tworzeniem contentu zajmował się wcześniej w 366 Concept. Zawodowo zajmuje się również fotografią, a w portfolio ma projekty dla takich marek jak Cropp, Converse, czy Galeria Dominikańska. Dwa lata z rzędu jego zdjęcia były wyróżniane w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym To Dobry Konkurs w kategorii portret.

Źródło: 180heartbeats + JUNG v MATT

www.180hb.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Panasonic: aktualizacja oprogramowania aparatu Lumix S5II i S5IIX
Panasonic wprowadza istotną aktualizację oprogramowania sprzętowego dla LUMIX S5II oraz S5IIX, swoich pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych. Nie tylko usprawnia ona fotografowanie, ale również zwiększa możliwości udostępniania zdjęć i filmów.
Płyty Swedboard w ofercie Sico Print Solutions
SICO Print Solutions, dostawca rozwiązań do druku cyfrowego, z przyjemnością ogłasza nawiązanie współpracy z firmą SWEDBOARD, producentem ekologicznych płyt kartonowych z rdzeniem przypominającym strukturę zagęszczonego plastra miodu. Ta współpraca pozwoli SICO Print Solutions oferować swoim klientom nowe, zrównoważone rozwiązania, które...
Firma Lavazza bezprzetargowo przedłużyła umowę ramową z NAV agency.
Allegro z międzynarodową platformą komunikacji
Allegro ogłasza ewolucję komunikacyjną marki. Idea kreatywna i hasło „Jak tak, to Allegro” skupiają się na różnorodności kategorii i szerokim wyborze produktów na platformie, które odzwierciedlają codzienne potrzeby, wyzwania i plany  współczesnych konsumentów.
Cofające się streamy w promocji filmu Omen
W ramach promocji filmu “Omen: Początek” studia 20th Century widzowie Twitcha mogli oglądać wyjątkowe transmisje. Podczas ich trwania zaaranżowane zostały problemy techniczne powodujące cofanie się całego materiału. W kampanii wzięli udział popularni twórcy gamingowi: Seto, Kamyk oraz Pago. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764