logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wielka chmura zmian - nowy podcast na Tokfm.pl i w aplikacji Tok FM

  PR 25.10.2021, przeczytano 378 razy
ilustracja

Gospodarka, biznes, ale też zwykłe życie przenoszą się do chmury. Co to właściwie znaczy i jakie będzie miało konsekwencje w połączeniu z łącznością 5G? Co powinny wiedzieć na ten temat wielkie firmy, a co my wszyscy? Karol Jurga i Karolina Wasielewska rozmawiają o tym z ekspertami od nowych technologii i ich wpływu na rzeczywistość w nowym podcaście "Wielka chmura zmian". Audycji można słuchać od października 2021 r. co czwartek wyłącznie w internecie - na tokfm.pl oraz w aplikacji TOK FM.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wielka-chmura-zmian---nowy-podcast-na-tokfm.pl-i-w-aplikacji-tok-fm,393514,artykul.html

W nowej serii podcastowej TOK FM Karol Jurga i Karolina Wasielewska przyglądają się zmianom zachodzącym obecnie w cyfrowym świecie.

W pierwszym odcinku cyklu - "Przyszłość jest w chmurze. Co trzeba i warto wiedzieć", który miał swoją premierę 14 października br., Karol Jurga gościł Ewę Maciaś, ekspertkę zajmującą się w swojej karierze m.in. projektem chmurowym w Polsce oraz Mariusza Chudego, odpowiedzialnego za rozwiązania chmurowe PwC na Europę Środkową i Wschodnią. Wspólnie zastanawiali się, jak to się stało, że fizyczne i namacalne serwery i komputery coraz częściej zastępuje tajemnicza i nieuchwytna chmura. Dlaczego przenosi się do niej biznes i każdy z nas, czasem nawet o tym nie wiedząc? Czy jesteśmy na nią skazani? A jeśli tak, to czy powinniśmy się z tego cieszyć i na co uważać?

Natomiast tematem drugiej części serii, udostępnionej  21 października, była elektronika użytkowa w kontekście nadchodzącej rewolucji - jak internet rzeczy zmienia przedmioty wokół nas. O tym, jak zmieniają się i co nowego potrafią przedmioty wokół nas, czy to tylko gadżety dla pasjonatów, czy przyszłość przemysłu, komunikacji i całego naszego życia, Karol Jurga dyskutował z Witoldem Walczakiem, który odpowiada za dział tworzący oprogramowanie dla partnerów Huawei, oraz Jakubem Tomiczkiem z firmy ConnectPoint specjalizującej się w rozwiązaniach informatycznych dla przemysłu i energetyki.

Odcinki podcastu są dostępne na tokfm.pl - www.audycje.tokfm.pl/wielka-chmura-zmian oraz w aplikacji TOK FM.

Autorami serii "Wielka chmura zmian" są Karolina Wasielewska oraz Karol Jurga.

Karolina Wasielewska to dziennikarka radiowa i prasowa, autorka reportażu o kobietach w informatyce PRL "Cyfrodziewczyny. Pionierki polskiej informatyki" oraz bloga Girls Gone Tech.pl. Specjalizuje się w tematyce kobiecej i technologicznej. Prowadzi szkolenia z zakresu diversity & inclusion dla firm.

Karol Jurga jest inżynierem oprogramowania, ekspertem z zakresu mediów i reklamy oraz wykładowcą akademickim. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z mediami społecznościowymi, reklamą programmatic, a także rynkiem reklamy internetowej w Polsce i na świecie. Od 2017 r. pracuje w spółce Yieldbird, obecnie jako Head of Business. Znany słuchaczom TOK FM z podcastów "Szeruj to", czyli rozmów o mediach, nowych technologiach, startupach i marketingu.

Partnerem pierwszego sezonu podcastu jest T-Mobile.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Należąca do Group One spółka Salestube otrzymała certyfikację Digital TV przyznawaną przez Google, znajdując się tym samym w gronie trzech certyfikowanych Sales Partnerów Google Marketing Platform, które mogą pochwalić się tym tytułem. Certyfikacja Digital TV dla Salestube oznacza, że w swoim portfolio ma ona obecnie wszystkie dostępne certyfikacje oferowane...
T-Mobile rozszerza ofertę o olimpijskie kanały Eurosportu
Warner Bros. Discovery w Polsce i T-Mobile podpisały umowę o współpracy, w ramach której klienci operatora zyskają dostęp do kanałów Eurosportu relacjonujących przebieg Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. To najważniejsze w tym roku wydarzenie sportowe rozpocznie się już 26 lipca. 
W lipcowej ramówce RMF Classic jednym z wiodących tematów będzie sport, a dokładniej Euro 2024 oraz Igrzyska Olimpijskie. W wakacyjnych programach nie zabraknie też niezwykłej powieści w odcinkach Artura Andrusa i felietonów Michał Rusinka.
Nowy cykl od kanału Urbex History w Radiu RMF24
W letniej ramówce internetowego Radia RMF24 znajdą się dwa nowe programy: „Turystom wstęp wzbroniony” i „Polska gorączka złota”. Oba programy będą też dostępne w formie podcastów na RMFon.pl i RMF24.pl.
Publicis Groupe z certyfikatem Google – Digital TV
Najnowszy certyfikat w ramach programu Google Marketing Partner potwierdza ekspertyzę Publicis Groupe w zakresie wsparcia klientów w adaptacji do dynamicznych zmian sposobu oglądania telewizji i wykorzystywania możliwości reklamy wideo w całym ekosystemie digitalowym.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764