logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wielki Finał Olimpiady Zwolnieni z Teorii ponownie z Idea Creative Group

  PR 09.06.2023, przeczytano 410 razy
ilustracjastrzałka

Uczestnicy i uczestniczki wydarzenia wiedzą, jak ważną wartość w obecnych czasach stanowi wrażliwość na problemy innych. Ich doświadczenie – zdobyte dzięki realizacji własnych projektów społecznych (co roku nagradzanych właśnie podczas Wielkiego Finału) – w przyszłości wpłynie na kształtowanie przez nich świadomych inicjatyw biznesowych sprzyjających rozwojowi społeczeństwa obywatelskiego, co jest ideą kluczową również dla Agencji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wielki-final-olimpiady-zwolnieni-z-teorii-ponownie-z-idea-creative-group,400333,artykul.html

Aby docenić całoroczne działania osób zaangażowanych w IX edycję Olimpiady, 21 kwietnia br., Tor Wyścigów Konnych Służewiec zgromadził na swoim terenie blisko 3,5 tysiąca uczestników, a także przedstawicieli oświaty i biznesu. Za produkcję Wielkiego Finału odpowiadała agencja Idea Creative Group.

- Był to największy Wielki Finał w historii Zwolnionych z Teorii. Tym bardziej na potrzeby tak dużego eventu niezwykle istotne było sprawne przygotowanie wszystkich jego elementów składowych – począwszy od wyboru lokalizacji, po oprawę techniczną czy multimedialną. Cieszymy się, że starannie zaplanowane przez nas działania koordynacyjne sprawiły, że wyprodukowaliśmy event zarówno w ciekawej przestrzeni, jak i z bardzo bogatym scenariuszem – mówi Aneta Radzimirska, CEO w Idea Creative Group.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie wydarzeniem ze strony różnych grup odbiorców, Agencja dołożyła starań, aby udział w evencie stał się niepowtarzalnym wspomnieniem zarówno dla finalistów Olimpiady, nauczycieli, jak i gości specjalnych. Uczestnicy otrzymali unikatowe identyfikatory, które – dzięki zastosowanym kolorom – już na pierwszy rzut oka usprawniały rejestrację. Dla Agencji kluczowe stało się indywidualne podejście do wszystkich uczestników, które poskutkowało między innymi równoczesną koordynacją działań na dwóch scenach, a także wydzieloną strefą VIP, gdzie osoby goszczące miały przestrzeń do networkingu oraz skorzystania z poczęstunku.

Niebagatelną rolę podczas koordynacji wydarzenia odegrało doświadczenie Agencji, dzięki któremu zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy mogli cieszyć się najwyższym poziomem organizacji, dopasowanym do potrzeb brandingiem oraz wieloma usprawnieniami, które stanowią owoc dotychczasowych działań i obserwacji Idea Creative Group.

- Dla nas, agencji kreatywnej, niezwykle ważne jest produkowanie takich realizacji, w których tworzeniu istotnym punktem jest odwaga. Do takich bez wątpienia należy Wielki Finał Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Dziękuję, że kolejny raz mogliśmy być częścią tego projektu i poczuć ogromnego powera bijącego od wszystkich jego uczestników. Komunikacja i praca zespołowa – po jaką sięgają tu młodzi ludzie w swoich inicjatywach – jest niezwykle budująca, bo przypomina, jak ogromne znaczenie mają te elementy w tworzeniu lepszej rzeczywistości – dodaje Aneta Radzimirska.

Pozostając w temacie powera warto podkreślić, że Idea Creative Group otrzymała nagrodę Meeting Planner Power Awards w kategorii Event Edukacja za realizację Wielkiego Finału Olimpiady Zwolnieni z Teorii w ubiegłym roku.

Źródło: Idea Creative Group

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Badanie rynku upominków reklamowych PIAP – zmiany, trendy, narzędzia marketingowe
Polska Izba Artykułów Promocyjnych PIAP zaprasza przedstawicieli branży marketingowej do wzięcia udziału w dwóch badaniach, które rzucą światło na branżę artykułów promocyjnych jako skutecznego narzędzia marketingowego oraz omówią jej perspektywy w obliczu zmian w gospodarce – edycja 2023.
Roland DG Versastudio BN2: nowe plotery dla małych firm
Roland DG, producent wielkoformatowych ploterów atramentowych i drukująco-tnących, ogłosił wprowadzenie do swojej oferty atramentowych ploterów drukująco-tnących VersaSTUDIO BN2-20 i BN2-20A. Wraz z tą premierą firma Roland DG zamierza zdemokratyzować profesjonalną produkcję grafiki, zapewniając biurom domowym i małym firmom dostęp do najnowocześniejszej technologii druku, na...
Marka Krispol podjęła współpracę z Aluprof w kampanii pod hasłem Cichy luksus
Mniej znaczy więcej – taką zasadą kierował się Ludwig Mies van der Rohe, prekursor minimalizmu w architekturze. Definicja luksusu zmienia się tak, jak ewoluuje świat wokół nas. Kiedyś luksus był synonimem przepychu i zamożności. Dziś wyróżnikiem dobrego gustu w architekturze jest zrównoważone budownictwo, najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz indywidualnie...
Barceló Warsaw Powiśle pokazuje wnętrza z historycznymi artefaktami
Hotel Barceló Warsaw Powiśle zaprezentował się w pełnej odsłonie. 151 pokoi, jeden z najpiękniejszych widoków na wschodnią panoramę Warszawy prosto z zewnętrznego basenu na dachu, a przede wszystkim – unikalne wnętrza, w których poszczególne elementy nawiązują do kompleksu Elektrowni Powiśle, którego hotel jest częścią. Oświetlenie...
Ogromny świetlny kalejdoskop na rynku Manufaktury – Light Move Festiwal
Tradycyjnie Manufaktura włącza się w trasę Light Move Festiwalu. Tym razem, na Rynku Włókniarek Łódzkich stanie monumentalna instalacja świetlno-muzyczna, która rozświetli zabytkowe, ceglane budynki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764