logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wielki Test z Klasyki Rocka i jesienne nowości w Rock Radiu

  PR 02.09.2020, przeczytano 267 razy
ilustracjastrzałka

We wrześniu br. na antenie Rock Radia pojawi się kolejna odsłona Wielkiego Testu z Klasyki Rocka, tym razem co tydzień poświęconego wybranym artystom lub zespołom. W jesiennej ramówce stacji nie zabraknie także nowości - będą to m.in. cykl "Dobrze tylko na zdjęciu w Rock Radiu" o skandalach z rockowego świata i realizowana wspólnie ze słuchaczami audycja "Słucham, bo jadę". Rock Radio kontynuuje też współpracę z warszawską restauracją Hard Rock Cafe, skąd co piątek nadawane będą programy na żywo.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wielki-test-z-klasyki-rocka-i-jesienne-nowosci-w-rock-radiu,388295,artykul.html

Jesienią 2020 r. Rock Radio zaprasza wszystkich na Wielki Test z Klasyki Rocka, który podzielony będzie na edycje tygodniowe. Słuchacze rozgłośni sprawdzą swoją wiedzę m.in. na temat grup The Rolling Stones, The Beatles i The Doors. Eliminacje rozgrywane będą codziennie między godz. 10:00 a 18:00.

We wrześniu na antenie pojawi się też audycja realizowana z odbiorcami - "Słucham, bo jadę". Od poniedziałku do piątku w godz. 16:00 - 17:00 pod numerem telefonu 22 4444066 słuchacze mogą zgłaszać utrudnienia na drodze i ostrzegać innych, a także przekazywać pozdrowienia.

W audycji "Przystanek Klasyka Rocka", nadawanej od poniedziałku do piątku w godz. 10:00- 18:00, codziennie po 14:00 pojawi się cykl "Dobrze tylko na zdjęciu w Rock Radiu" przedstawiający największe skandale w historii tego gatunku muzyki. Natomiast w "Klasycznym wieczorze" (codziennie od godz. 18:00 do 22:00) zawsze po 20:00 redakcja Rock Radia zaprezentuje słuchaczom wyjątkowe kulisy powstania rockowych klasyków w cyklu "Kawałek rocka w Rock Radiu".

W każdy piątek Jan Bajorek będzie spotykać się ze słuchaczami na żywo nie tylko na antenie, ale też na profilu Rock Radia na Facebooku w specjalnym wydaniu "Powstanie Rock Radia live" w godz. 9:00 - 10:00.

Dodatkowo co piątek w godz. 14:00 - 18:00 Rock Radio nadawać będzie na żywo z centrum Warszawy. Plenerowe studio rozgłośni kolejny raz stanie w ogródku restauracji Hard Rock Cafe, z którą Rock Radio współpracuje już od kilku lat.

Rock Radio będzie promować audycje ze swojej jesiennej ramówki na antenie, na stronie internetowej rozgłośni rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na Facebooku.

Źródło: Agora SA

Dodatkowe informacje:

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości. 

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Radio TOK FM zachęca wszystkich do wsparcia walki o prawa kobiet poprzez zakup subskrypcji TOK FM Premium. W ramach specjalnej akcji 100% przychodu ze sprzedaży prenumerat cyfrowych stacji w dniach od 30 października do 1 listopada br. trafi do Centrum Praw Kobiet.
Znamy już projekt scenografii Eurowizji Junior 2020
29 listopada w Warszawie odbędzie się spektakularne widowisko muzyczne i telewizyjne – Eurowizja Junior 2020. Po raz drugi gospodarzem konkursu jest Telewizja Polska i Europejska Unia Nadawców. Jednym z najważniejszych elementów wydarzenia jest scenografia zaprojektowana przez Annę Brodnicką.
Sympatia wprowadza wideoczat, nową funkcję, umożliwiającą użytkownikom serwisu bezpośredni kontakt dzięki prywatnej rozmowie wideo. W dobie pandemii ma to ułatwić nawiązywanie relacji singlom szukającym związku.
W poniedziałek, 2 listopada 2020 r. pod hasłem „Pogodni przez całe życie” rozpocznie się nowa kampania reklamowa Radia Pogoda, a także konkurs antenowy dla słuchaczy. To druga odsłona akcji - we wrześniu i październiku redakcja rozgłośni szukała pogodnych osób, których zdjęcia teraz można będzie zobaczyć m.in. na billboardach w wybranych miastach...
„Gazeta Wyborcza” uruchomiła specjalną ofertę prenumeraty cyfrowej z której cały przychód zostanie przekazany Ogólnopolskiemu Strajkowi Kobiet. Środki przeznaczone będą m.in. na pomoc osobom szykanowanym za udział w ostatnich ogólnopolskich protestach wywołanymi orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego obowiązującego w Polsce od 1993...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764