logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wielkoformatowy monitor Newline NT zamiast projektora

  PR 29.06.2021, przeczytano 854 razy
ilustracjastrzałka

Ekrany LFD (Large Format Display) coraz częściej zastępują w firmach projektory multimedialne. Nic w tym dziwnego. W małych salach konferencyjnych czy tzw. huddle rooms są po prostu wygodnym narzędziem do pracy. Gwarantują znakomity obraz bez względu na warunki oświetleniowe i są niezawodne. Mogą też – jak Newline NT – zapewniać bezprzewodową transmisję, player do odtwarzania grafiki, filmów i muzyki, a także zestaw mikrofonów i głośników. Warto im się przyjrzeć bliżej, zwłaszcza, że cena monitorów Newline NT zdecydowanie nie odstrasza.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wielkoformatowy-monitor-newline-nt-zamiast-projektora,392066,artykul.html

Monitory Newline z serii NT są dostępne w trzech rozmiarach – o przekątnych obrazu 65, 85 i 98 cali.

Jakość obrazu i ochrona oczu

Wyświetlają obraz o wysokiej rozdzielczości 4K (3840x2160), a gwarancją naturalnych, żywych kolorów jest standard WCG (Wide Color Gamut), dzięki któremu kolory są odpowiednio nasycone, a przejścia tonalne bardzo realistyczne. To pierwsza i podstawowa różnica między tymi urządzaniami, a projektorami multimedialnymi, w których standardem ciągle jest rozdzielczość FullHD. Monitory są gotowe do pracy zaraz po uruchomieniu, a w pomieszczeniu nie trzeba przyciemniać oświetlenia. Warto też zwrócić uwagę na ochronę wzroku. Zwykle jest to filtr niebieskiego światła w postaci oprogramowania, które w widoczny sposób zmienia kolorystykę obrazu. W przypadku monitorów Newline mamy do czynienia z podwójną ochroną oczu, dzięki dodatkowej, sprzętowej redukcji niebieskiego światła. Nie ma to jednak wpływu na jakość wyświetlanego obrazu.

Android 8 i zestaw oprogramowanie Newline

Za wygodę pracy i funkcjonalność odpowiada system Android 8 i zestaw bezpłatnego oprogramowania Newline. Newline Cast pozwala na bezprzewodowe udostepnianie treści  na monitorze z urządzenia mobilnego Można udostępniać wideo, zdjęcia, grafiki, a także strony internetowe. Jednocześnie, można na monitorze zobaczyć obraz z czterech urządzeń. Co ważne nie muszą one korzystać z tej samej sieci WiFi, ani też z systemu wideokonferencyjnego. Newline BroadCast to sposób na dotarcie z prezentacją do większej liczby odbiorców. Polega to na transmitowaniu ekranu online równocześnie do nawet 200 osób w dowolnych lokalizacjach. Newline Display Management pozwala na zdalne zarządzanie grupą monitorów przez specjalny, bezpieczny portal internetowy.

Monitory Newline NT oferują również funkcję dynamicznego USB dzięki czemu zachowują się jak hub USB. Podłączone do nich akcesoria są automatycznie udostępniane każdemu z urządzeń źródłowych. Funkcja bezproblemowo współpracuje z systemami Android, Windows, iOS i Linux. Każdy z monitorów Newline z serii NT jest wyposażony w port OPS co stwarza możliwość podłączenia komputera OPS (opcja)

Narzędzie do wideokonferencji

W przeciwieństwie do projektorów – monitory wielkoformatowe to znakomite narzędzia do wideokonferencji. Monitor Newline z serii NT jest wyposażony w zestaw 6 mikrofonów oraz 2 głośniki 20W. Wystarczy go wzbogacić o kamerę internetową, żeby uzyskać  funkcjonalny zestaw do komunikacji z pełną kompatybilnością z dostępnymi systemami do wideokonferencji. Wygodne i elastyczne rozwiązanie.

Żywotność, estetyka i bezgłośna praca

W stylistykę nowoczesnych sal konferencyjnych zdecydowanie lepiej wpisują się eleganckie monitory, a ich wybór ma też wymiar ekologiczny. Żywotność monitora Newline NT to 50 000 godzin. Nie sposób tego porównać z żywotnością lampy w projektorze, która wynosi 2000 – 6000 godzin. Dodatkowo lampa w projektorze wymaga chłodzenia, a to przekłada się na głośna pracę, która może być uciążliwa dla uczestników spotkania. Monitory pracują bezgłośnie.

Monitory Newline NT są objęte 3 letnią gwarancją.

ilustracjastrzałka

Ceny monitorów wielkoformatowych Newline NT:

  • Newline TT-6519NT (przekątna obrazu 65 cali) jest dostępny w cenie sugerowanej 5785 zł + 23%VAT
  • Newline TT-8519NT (przekątna obrazu 85 cali)  jest dostępny w cenie sugerowanej 10 183 zł +23% VAT
  • Newline  TT-9819NT (przekątna obrazu 98 cali)  jest dostępny w cenie sugerowanej 32 868 zł +23%VAT

Źródło: Newline Interactive

www.newline-interactive.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wychillowana panda w kampanii Thermomix
Z początkiem kwietnia firma Vorwerk Polska wystartowała z akcją promocyjną, w której po raz pierwszy w historii jej obecności na polskim rynku, oferuje swój flagowy produkt – urządzenie Thermomix TM6 – w zestawie, którego cena jest niezwykle atrakcyjna. Niezwykła oferta sprzedażowa została wsparta wielokanałową kampanią promocyjną, obejmującą...
Piotr Gorzkowski dołącza do Chromatique
Od kwietnia br. nowym Client Service Directorem w agencji Chromatique został Piotr Gorzkowski, manager z 18-letnim doświadczeniem w branży reklamowej. Na nowym stanowisku będzie wspierał agencję kreatywną w dziale obsługi klienta.
Dziadek do orzechów wygrywa przetarg marki Finuu
Agencja Dziadek do orzechów wygrała przetarg na obsługę reklamową w 2024 roku marki Finuu, której właścicielem jest Bunge Polska Sp. z o. o. Firma posiada w swoim portfolio także takie marki jak Kujawski, Smakowita czy Optima.
Salomon i adQuery podsumowują kampanię
Salomon, producent obuwia sportowego, oraz adQuery – platforma technologiczna zajmującą się marketingiem internetowym - zakończyły kolejny wspólny projekt sukcesem.
Mural od Audika kontra zagrożenie hałasem
W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Świadomości Zagrożenia Hałasem, przypadającego na 25 kwietnia, marka Audika zrealizowała innowacyjny mural z miernikiem hałasu. Kreacja, znajdująca się w centralnej części Warszawy, ma za zadanie zwrócić uwagę na negatywne skutki hałasu dla zdrowia i samopoczucia. To pierwsza tego typu realizacja w przestrzeni miejskiej w...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764